🍁 Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Mia38

    Svima koji ste bubani zelim sto prije da ozdravite!
    I koliko vam malci imaju povisenu temp?
    Meni jr patronazna rekla do 37,5 je ok. Iznad toga je povisena.


    37.5 u guzi?

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar little baby

    little baby

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🤍

    Littlebaby uf bas te pošteno uhvatilo. Koji ti je dan zaraze?
    Nepredvidiva bolest skroz, tako da tko zna sto i mene čeka još…
    Kako ti je muz prosao? Moj je jučer razvio simpotome. Kuri 39 i leđa ga uzasno bole.
    Sta se Lukija tiče ja ću sad napisat sto sam primjetila od srijede e sad jel od tad ima…. vrlo moguće ali ne mogu 100 posto znati.
    Znači od srijede noć mu se nosić začepio , kiše jako često i to onako zvucno mokro ( ne znam kako da drugačije objasnim- kiše on dosta od rođenja al ne ovako) , oko mu je stalno suzilo, 1 dan je dosta bljuckao tj rekla bi čak povracao jer je bilo u mlazu a on stvarno nije sklon bljuckanju inače, noći su nam se pokvarile, preko dana malo vise spava….


    Joj uzas bome je. Svakim danom mislim da ide na bolje a svaki dan nesto novo krene😭 samo se nadam da ce krenut sad na bolje vise. Danas mi je peti dan,u utorak sam krenula razvijat simptome da sam primjetila da se nesto dogada. Al to racunaju kao nulti dan.Muz je proso super,isto je imo temp al 3 dana samo sve ga je bolilo al je nekako bolje od mene to podnio. Jos kaslje i nos mu je zacepljen al je dobro. Moram ga naterat doktorici da ga preslusa malo i da krv izvadi sad nakon svega
     

    Hvala Ti sto sam stvoren tako čudesno,sto su Tvoja djela predivna!🙏❤

    [lilypie.com]

  • Avatar CarpeDiem.

    CarpeDiem.

    Broj poruka: 859

    Prijavi adminu

    little baby

    Sanjarka88 🤍

    Littlebaby uf bas te pošteno uhvatilo. Koji ti je dan zaraze?
    Nepredvidiva bolest skroz, tako da tko zna sto i mene čeka još…
    Kako ti je muz prosao? Moj je jučer razvio simpotome. Kuri 39 i leđa ga uzasno bole.
    Sta se Lukija tiče ja ću sad napisat sto sam primjetila od srijede e sad jel od tad ima…. vrlo moguće ali ne mogu 100 posto znati.
    Znači od srijede noć mu se nosić začepio , kiše jako često i to onako zvucno mokro ( ne znam kako da drugačije objasnim- kiše on dosta od rođenja al ne ovako) , oko mu je stalno suzilo, 1 dan je dosta bljuckao tj rekla bi čak povracao jer je bilo u mlazu a on stvarno nije sklon bljuckanju inače, noći su nam se pokvarile, preko dana malo vise spava….

    Joj uzas bome je. Svakim danom mislim da ide na bolje a svaki dan nesto novo krene😭 samo se nadam da ce krenut sad na bolje vise. Danas mi je peti dan,u utorak sam krenula razvijat simptome da sam primjetila da se nesto dogada. Al to racunaju kao nulti dan.Muz je proso super,isto je imo temp al 3 dana samo sve ga je bolilo al je nekako bolje od mene to podnio. Jos kaslje i nos mu je zacepljen al je dobro. Moram ga naterat doktorici da ga preslusa malo i da krv izvadi sad nakon svega


    Standardno muski ne možeš ih natjerati da izvade krv nema šanse. 
    Moj ujutro ide sa mnom i mora odraditi veliku KS. I ☺ (To je šta ga natjeram 1 godišnje bar).
    Nadam se da ćes i ti ubrzo biti bolje, i da je to to. Samo da nema pogoršanja. 🙏

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar CarpeDiem.

    CarpeDiem.

    Broj poruka: 859

    Prijavi adminu

    bumac95

    CarpeDiem ne znam stvarno evo. Dobro pa se nije zakompliciralo ništa 😥
    Hvala Traveller. Nadam se da je najgore iza nas 🥰
    Mia moj je imao 38,5 najviše.


    Jesu li mu i dalje okice takve? Čekaj u guzi 38.5 ? 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    little baby

    Sanjarka88 🤍

    Littlebaby uf bas te pošteno uhvatilo. Koji ti je dan zaraze?
    Nepredvidiva bolest skroz, tako da tko zna sto i mene čeka još…
    Kako ti je muz prosao? Moj je jučer razvio simpotome. Kuri 39 i leđa ga uzasno bole.
    Sta se Lukija tiče ja ću sad napisat sto sam primjetila od srijede e sad jel od tad ima…. vrlo moguće ali ne mogu 100 posto znati.
    Znači od srijede noć mu se nosić začepio , kiše jako često i to onako zvucno mokro ( ne znam kako da drugačije objasnim- kiše on dosta od rođenja al ne ovako) , oko mu je stalno suzilo, 1 dan je dosta bljuckao tj rekla bi čak povracao jer je bilo u mlazu a on stvarno nije sklon bljuckanju inače, noći su nam se pokvarile, preko dana malo vise spava….

    Joj uzas bome je. Svakim danom mislim da ide na bolje a svaki dan nesto novo krene😭 samo se nadam da ce krenut sad na bolje vise. Danas mi je peti dan,u utorak sam krenula razvijat simptome da sam primjetila da se nesto dogada. Al to racunaju kao nulti dan.Muz je proso super,isto je imo temp al 3 dana samo sve ga je bolilo al je nekako bolje od mene to podnio. Jos kaslje i nos mu je zacepljen al je dobro. Moram ga naterat doktorici da ga preslusa malo i da krv izvadi sad nakon svega


    Da da nulti dan je to, ja sam od četvrtka..2 dana si ispred mene. 
    Meni stigao pozitivan pcr danas. 
    Koliku je muz imao tempicu? Meni je danas 3. Dan i Jos uvijek temp je tu. Ne ide vise preko 37.7
    Max sta sam imala je bilo prvu noc, 38.3
    Muz puno teze podnosi od mene, al tako je i inače 
    Ja jos sve oko klinaca i kuće jer je on zalega skroz. 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    A trebao bi bar pluća da mu posluša s obzirom na kasalj

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Endzrue

    Endzrue

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    CarpeDiem.

    Cure koje ste dojile stariju djecu ili sada, kada je Traveller već spomenula koliko nakon poroda ste opet dobile ciklus uz dojenje i da li vam se mjenjala količina mlijeka? Dobila sam ciklus u utorak ali ne primjećujem razliku što se količine mlijeka tiče. Babica je isto bila i rekla mi da to nije razlog, većinom se mlijeko povuce zbog stresa ili ne redovnog dojenja odnosno izdajanja… želim da čujem vaša iskustva (pored njene teorije i vjerojatno dugih godina iskustva sa drugim ženama).


    Meni su 3 dana prije menge oboje bili nervozniji. Promijeni se vjerojatno otpust mlijeka i okus. Čim procurim mlijeko poteče i nagrcavali su se oboje 

  • Avatar Endzrue

    Endzrue

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🤍

    Ja bi rekla da su virusi podivljali zbog pustih karantena, dezinfekcije, maski….tj mi smo općenito oslabili zbog toga 🤷🏻‍♀️


    Ovo je točno 

    A menga je došla 6.5 tjedana od poroda.. Curim 7 dana a ciklusi su mi 20..bili su 25..katastrofa.. Željezo mi je super ali tek ovaj mjesec sam enormno puno količinski curila.. 10 punih noćnih uložaka na 2.dan menge 

  • Avatar bumac95

    bumac95

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    ICarpeDiem.

    bumac95

    CarpeDiem ne znam stvarno evo. Dobro pa se nije zakompliciralo ništa 😥
    Hvala Traveller. Nadam se da je najgore iza nas 🥰
    Mia moj je imao 38,5 najviše.

    Jesu li mu i dalje okice takve? Čekaj u guzi 38.5 ?


    Evo slikica od upravo pa vidi. Ne znam na šta točno misliš. On često ima ove kapilare po kapcima. Pogotovo kad place 😅
    Temp je ispod pazuha bila 38.5.
    https://ibb.co/47CZ2qY [ibb.co]

    💙 Leon, 07.02.2017. 💙
    💙 Niko, 16.09.2021. 💙

  • Avatar little baby

    little baby

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🤍

    little baby

    Sanjarka88 🤍

    Littlebaby uf bas te pošteno uhvatilo. Koji ti je dan zaraze?
    Nepredvidiva bolest skroz, tako da tko zna sto i mene čeka još…
    Kako ti je muz prosao? Moj je jučer razvio simpotome. Kuri 39 i leđa ga uzasno bole.
    Sta se Lukija tiče ja ću sad napisat sto sam primjetila od srijede e sad jel od tad ima…. vrlo moguće ali ne mogu 100 posto znati.
    Znači od srijede noć mu se nosić začepio , kiše jako često i to onako zvucno mokro ( ne znam kako da drugačije objasnim- kiše on dosta od rođenja al ne ovako) , oko mu je stalno suzilo, 1 dan je dosta bljuckao tj rekla bi čak povracao jer je bilo u mlazu a on stvarno nije sklon bljuckanju inače, noći su nam se pokvarile, preko dana malo vise spava….

    Joj uzas bome je. Svakim danom mislim da ide na bolje a svaki dan nesto novo krene😭 samo se nadam da ce krenut sad na bolje vise. Danas mi je peti dan,u utorak sam krenula razvijat simptome da sam primjetila da se nesto dogada. Al to racunaju kao nulti dan.Muz je proso super,isto je imo temp al 3 dana samo sve ga je bolilo al je nekako bolje od mene to podnio. Jos kaslje i nos mu je zacepljen al je dobro. Moram ga naterat doktorici da ga preslusa malo i da krv izvadi sad nakon svega

    Da da nulti dan je to, ja sam od četvrtka..2 dana si ispred mene.
    Meni stigao pozitivan pcr danas.
    Koliku je muz imao tempicu? Meni je danas 3. Dan i Jos uvijek temp je tu. Ne ide vise preko 37.7
    Max sta sam imala je bilo prvu noc, 38.3
    Muz puno teze podnosi od mene, al tako je i inače
    Ja jos sve oko klinaca i kuće jer je on zalega skroz.


    Ja isto joa uvijek temp imam a peti je dan😱😭 danas nemam konstantno vec se sad popodne lagana pojavila. A muz je imo prvi i drugi dan do 39 i onda do 38 jedan dan i pustila ga temp. Joj koma mogu mislit,ja sam u krevetu isto od srijede. 
    Budem ga naterala da ode svakako da ga poslusa i krv izvadi

    Hvala Ti sto sam stvoren tako čudesno,sto su Tvoja djela predivna!🙏❤

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.