Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lisa27 👶🧸🎀

    Lisa27 👶🧸🎀

    Broj poruka: 964

    Prijavi adminu

    Jutro 🥰 sretno na pregledima ❤❤❤

    Beba Ena rođena 4.10. 💝 3400g 50 cm
    [lilypie.com]

  • Avatar Mišić

    Mišić

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Jutro, cure!
    Ivkica čestitam na dečkiću
    Kiky trbušćić je divan!
    Zara super! je li možeš onda jedan dan ujutro? ja radim na poluotoku pa mogu izletiti na pauzu kad ti odgovara.

    [lilypie.com]

  • Avatar Love2021

    Love2021

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Cure sretno na pregledima danas ❣️

    Šta ste pile za glavobolju u trudnoći? Rastura me glava a lupocet mi nikad nije pomogao 

    [lilypie.com]

  • Avatar Missy88

    Missy88

    Broj poruka: 679

    Prijavi adminu

    Love2021

    Cure sretno na pregledima danas ❣️

    Šta ste pile za glavobolju u trudnoći? Rastura me glava a lupocet mi nikad nije pomogao


    A Lupocet ili Lekadol, smijemo do 3 puta dnevno. Meni isto ne pomaze, osim ako me lagano boli. Ginekologica mi je preporucila uzimati i magnezij 375mg svaki dan, kao isto pomaze s glavoboljama pa me od tad bar vise ne uhvati po par dana glavobolja.

    [lilypie.com]

  • Avatar Lorre

    Lorre

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/5vLGTHJ [ibb.co]
    Upravo sam dobila nalaz kombiniranog, ali nemam pojma šta to znači🤷‍♀️ zna li koja od vas?
    Poslala sam svom doktoru, ali tko zna kad ću dobit odgovor od njega 

    Baby N 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Ane_ši

    Ane_ši

    Broj poruka: 225

    Prijavi adminu

    Love2021

    Cure sretno na pregledima danas ❣️

    Šta ste pile za glavobolju u trudnoći? Rastura me glava a lupocet mi nikad nije pomogao


    Ja u zadnje vrijeme isto imam glavobolje popijem 2 lekadole o puta najčešće navečer prije spavanja i ujutro sam kao nova. Pitala sam ginekologiju i rekla je da je to u redu nije ništa komentarala koliko lekadola dnevno smijem piti ali ja nekako pazim do bude 2 dnevno kad me uhvati glava ili bol u vratu.

    [lilypie.com]

    Do sada spontani 2007.god nakon 2 mjeseca ponovno trudna i uredna trudnoća rodila se naša princeza Lorena. Nakon 4 godine ponovno trudna srce stalo u 9 tjednu da nisam niti znala i 3 tjedna nosila mrtvi plod u sebi. Nakon godine i pol dana pokušavanja uz 1 terapiju FEMARA tableta ostala sam trudna.

  • Avatar Ane_ši

    Ane_ši

    Broj poruka: 225

    Prijavi adminu

    Bilježim se na pregled 29.4. u 18h jedva čekam da vidim bebicu onda ću bit 15+6 i muž i kćer idu samnom jer se nadaju da ćemo saznati i spol. Sa 13 tjedana dr nije bila sigurna pa nije tila reći jeli curka ili dečko. Ona ima 3d UZV pa će moći sigurno bolje viditi nego na bolničkom UZV .

    [lilypie.com]

    Do sada spontani 2007.god nakon 2 mjeseca ponovno trudna i uredna trudnoća rodila se naša princeza Lorena. Nakon 4 godine ponovno trudna srce stalo u 9 tjednu da nisam niti znala i 3 tjedna nosila mrtvi plod u sebi. Nakon godine i pol dana pokušavanja uz 1 terapiju FEMARA tableta ostala sam trudna.

  • Avatar eemine4

    eemine4

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Lorre

    https://ibb.co/5vLGTHJ [ibb.co]
    Upravo sam dobila nalaz kombiniranog, ali nemam pojma šta to znači🤷‍♀️ zna li koja od vas?
    Poslala sam svom doktoru, ali tko zna kad ću dobit odgovor od njega


    Ja mislim da je ovo ok nalaz ☺️ 

    Npr. 1:4092 to znaci da jedna žena od četiri hiljade njih bude zaražena 

    💝 ♀
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar eemine4

    eemine4

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Love2021

    Cure sretno na pregledima danas ❣️

    Šta ste pile za glavobolju u trudnoći? Rastura me glava a lupocet mi nikad nije pomogao


    Ja ne pijem ništa.. odem se istuširati i izmasira malo glavu i legnem i tako me prođe. Ne bih da rizikujem ni sa kakvim tabletama. A na kraju krajeva od slabije tablete znam i sama da me neće proći tako da ne pijem bezveze..

    💝 ♀
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Endzrue

    Endzrue

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    🍀Termin idućeg  pregleda 🍀
    Travanj:
    CarpeDiem 26.04.
    Buhtlica34 26.04.
    Hera 26.04.
    Jackie27 27.04
    Petoma93 28.04.
    Lollypop 28.04. 
    Ponosna.mama 28.04.
    Lyra 29.04. 
    Tracy 29.04.
    Love2021 29.04.
    Ane_ši 29.04.
    Tommyfame 30.04.
    Orhideja 30.04.
    Kiky 🥰 30.04.
    Freya_444 30.4.
    Svibanj:
    Ana25 03.05.
    Sanjalica 04.05.
    Nikkas 04.05.
    Tienna 05.05.
    Taya 05.05.
    Malenabeba8 05.05.
    Mala_martina1990 05.05.
    Eemine4  05.05.
    Ani92 06.05.
    Haru 06.05.
    Mateja31 06.05.
    Little baby 06.05.
    Iva2 12.05.
    Dannna 12.05.
    Lady D. 13.05.
    Kinderica 13.05.
    Leah 17.05.
    Sanja0508 18.05.
    Lješnjak 18.05.
    Endzrue 19.05.
    Lisa27 👶🧸🎀 19.05.
    Lorre 20.05.
    LilM 20.05.
    Mišić 20.05.
    Missy88 21.05.
    Lyra 21.05.
    Monalisa 24.05.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.