Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Hera✨

    Hera✨

    Broj poruka: 346

    Prijavi adminu

    Bok cure, nadam se da ste dobro 😊
    Meni su ovih dana promjene raspolozenja strasne. Valjda stres u ocekivanju pregleda.
    Lorre i meni se cini dobar nalaz, cestitam 😊
    Ani meni je isto bilo bakterija i povecani leukociti pa urino sterilna. Sestra mi je rekla da je to normalno u trudnoci. Ne brini.
    Malenabeba drzi se. Mogu mislit koji stres sad prozivljavas, drzim fige da nifty ispadne dobar. 🍀🤞🏽Uz tebe smo!

    10/20 - pokusavamo
    12/20 - biokemijska
    5/21 - curka 💜 inducirani porod + kiretaza/16 tj (greška u razvoju, kromosomatski sve uredno)
    9/21 - novi pokusaji 🤞🏽
    11/21 - biokemijska

  • Avatar Zara7

    Zara7

    Broj poruka: 628

    Prijavi adminu

    malenabeba8

    Bok cure. Nadam se da ste sve dobro. Ne javljam se puno jer sam u velikom stresu i nemam volje za nista.
    Bila sam kod svoje dokt i kaže da je velik rizik za tiromisomiju 21 prema biokemiji. Rezultat je 1:50. Kombinirani je 1:108. Idem na nifty sad samo da smislimo novce danas.
    Na uzv je sve super nuhalni nabor nosna kost i nista ne ukazuje da beba ima sindrom, super se razvija. Ali eto biokemija je bitna jako koja nije dobro.
    Neznam sta mi je činiti uopće dalje i ako nifty pokaže los rezultat neznam sta cu.
    Samo se nadam dobrom ishodu i da postoji bar malo nade da je sve uredu. 😟😟😟

    Užasno mi je žao što morate prolaziti sad taj stres, brigu i iščekivanje 😌 Nada svakako postoji jer je svejedno veća šansa da će sve bit ok. Ne znam kakva je situacija s amniocentezom i koliko se čekaju rezultati, al jeste razmišljali o tome možda jer je Nifty stvarno skup? 
    Držite se, mislimo na vas i šaljemo pozitivne misli i vibracije! 💓 

    J. 👦🏼 10.mj. 2021. 💚
    L. 👶 1.mj. 2024. 🧡
    [tickerfactory.com]

  • buhtlica34

    Broj poruka: 726

    Prijavi adminu

    Cure samo da se javim, kod mene je na pregledu sve ok, beba ima 5 cm, nt 0,8. Mase rukicama, nogicama, pa ih prekriži, pa stisne šalikice, ma prepre divno nešto. Ja ću ipak sljedeći tjedan i nifty napraviti čisto da budemo u potpunosti mirni 😊

    [tickerfactory.com]

  • buhtlica34

    Broj poruka: 726

    Prijavi adminu

    Nemam još termin za sljedeći pregled, jer nije bilo ove medicinske a ova na zamjeni nije znala šta znače njeni iksici u bilježnicima pa ću se naručiti za 2 tjedna tek

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    malenabeba8

    Bok cure. Nadam se da ste sve dobro. Ne javljam se puno jer sam u velikom stresu i nemam volje za nista.
    Bila sam kod svoje dokt i kaže da je velik rizik za tiromisomiju 21 prema biokemiji. Rezultat je 1:50. Kombinirani je 1:108. Idem na nifty sad samo da smislimo novce danas.
    Na uzv je sve super nuhalni nabor nosna kost i nista ne ukazuje da beba ima sindrom, super se razvija. Ali eto biokemija je bitna jako koja nije dobro.
    Neznam sta mi je činiti uopće dalje i ako nifty pokaže los rezultat neznam sta cu.
    Samo se nadam dobrom ishodu i da postoji bar malo nade da je sve uredu. 😟😟😟


    Drzi se bir ce to super sve. Ta biokemija takva moze biti zbog sindroma no isto tako moze biti takva zbog xy razloga i u konačnici ne znaci nista osim da je potrebna dodatna provjera 
    Kod nas je eto suprotno. Biokemija odlicna Al nuhalni koma. Ja bi radije ipak obrnuto da je. 
    Veliki zagrljaj ti saljem. Tocno znam kako se osjecas 🤗❤️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar eemine4

    eemine4

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Ane_ši

    Bilježim se na pregled 29.4. u 18h jedva čekam da vidim bebicu onda ću bit 15+6 i muž i kćer idu samnom jer se nadaju da ćemo saznati i spol. Sa 13 tjedana dr nije bila sigurna pa nije tila reći jeli curka ili dečko. Ona ima 3d UZV pa će moći sigurno bolje viditi nego na bolničkom UZV .


    Držim fige da saznate spol🤞🤞A mislim da ćete moći saznati jer je 3D ipak bolji od onog običnog 
    I ja se dvoumim da odem privatno na 5D samo da saznam spol.Sljedeće srijede sam naručena u Dz a čisto sumnjam da će mi tamo reci spol :\ A bas sam sad nešto nestrpljiva 😹

    💝 ♀
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Lisa27 👶🧸🎀

    Lisa27 👶🧸🎀

    Broj poruka: 964

    Prijavi adminu

    malenabeba8

    Bok cure. Nadam se da ste sve dobro. Ne javljam se puno jer sam u velikom stresu i nemam volje za nista.
    Bila sam kod svoje dokt i kaže da je velik rizik za tiromisomiju 21 prema biokemiji. Rezultat je 1:50. Kombinirani je 1:108. Idem na nifty sad samo da smislimo novce danas.
    Na uzv je sve super nuhalni nabor nosna kost i nista ne ukazuje da beba ima sindrom, super se razvija. Ali eto biokemija je bitna jako koja nije dobro.
    Neznam sta mi je činiti uopće dalje i ako nifty pokaže los rezultat neznam sta cu.
    Samo se nadam dobrom ishodu i da postoji bar malo nade da je sve uredu. 😟😟😟


    Baš mi je žao što prolaziš kroz sve to, nadam se da će biti ok ❤ za nifty sam negdje procitala da se moze plaćati i na rate ali neznam mozda ovisi kako kod kojeg doktora, ne znam da li si razmisljala o aminocintezi, ona je navodno 100% točna

    Beba Ena rođena 4.10. 💝 3400g 50 cm
    [lilypie.com]

  • Avatar Lisa27 👶🧸🎀

    Lisa27 👶🧸🎀

    Broj poruka: 964

    Prijavi adminu

    buhtlica34

    Cure samo da se javim, kod mene je na pregledu sve ok, beba ima 5 cm, nt 0,8. Mase rukicama, nogicama, pa ih prekriži, pa stisne šalikice, ma prepre divno nešto. Ja ću ipak sljedeći tjedan i nifty napraviti čisto da budemo u potpunosti mirni 😊


    Divnoo 🥰

    Beba Ena rođena 4.10. 💝 3400g 50 cm
    [lilypie.com]

  • Avatar Missy88

    Missy88

    Broj poruka: 679

    Prijavi adminu

    Zara7

    malenabeba8

    Bok cure. Nadam se da ste sve dobro. Ne javljam se puno jer sam u velikom stresu i nemam volje za nista.
    Bila sam kod svoje dokt i kaže da je velik rizik za tiromisomiju 21 prema biokemiji. Rezultat je 1:50. Kombinirani je 1:108. Idem na nifty sad samo da smislimo novce danas.
    Na uzv je sve super nuhalni nabor nosna kost i nista ne ukazuje da beba ima sindrom, super se razvija. Ali eto biokemija je bitna jako koja nije dobro.
    Neznam sta mi je činiti uopće dalje i ako nifty pokaže los rezultat neznam sta cu.
    Samo se nadam dobrom ishodu i da postoji bar malo nade da je sve uredu. 😟😟😟
    Užasno mi je žao što morate prolaziti sad taj stres, brigu i iščekivanje 😌 Nada svakako postoji jer je svejedno veća šansa da će sve bit ok. Ne znam kakva je situacija s amniocentezom i koliko se čekaju rezultati, al jeste razmišljali o tome možda jer je Nifty stvarno skup?
    Držite se, mislimo na vas i šaljemo pozitivne misli i vibracije! 💓


    Cekaju se neka 2, 3 tjedna tako da vise manje dođe na isto. Osim sto je amniocenteza invazivna pretraga, iako je bilo kakav rizik minimalan, ali je barem besplatna ako nemate za Nifty. Ja sam ju prezivjela sa svojim strahom od igle i obicnog vađenja krvi, tako da nije prestrasno, osim psihicki i te brige hoce li sve biti ok.
    Sretno malenabeba8 ❤ 

    [lilypie.com]

  • Avatar Hera✨

    Hera✨

    Broj poruka: 346

    Prijavi adminu

    Buhtlica cestitam na uspjesnom pregledu 🤗
    Tako je Nifty je sad oko 300 kn mjesecno na rate kolko sam vidjela i mislim da se svuda moze. Mene isto kad sam radila pitala zelim li na rate. Rez su dosli tocno za tj dana. 

    10/20 - pokusavamo
    12/20 - biokemijska
    5/21 - curka 💜 inducirani porod + kiretaza/16 tj (greška u razvoju, kromosomatski sve uredno)
    9/21 - novi pokusaji 🤞🏽
    11/21 - biokemijska

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.