Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Missy88

    Missy88

    Broj poruka: 679

    Prijavi adminu

    eemine4

    Love2021

    Cure sretno na pregledima danas ❣️

    Šta ste pile za glavobolju u trudnoći? Rastura me glava a lupocet mi nikad nije pomogao

    Ja ne pijem ništa.. odem se istuširati i izmasira malo glavu i legnem i tako me prođe. Ne bih da rizikujem ni sa kakvim tabletama. A na kraju krajeva od slabije tablete znam i sama da me neće proći tako da ne pijem bezveze..


    Blago tebi, meni ako ne popijem tabletu pređe u migrenu i onda tek ne mogu nista.
    Lorre nisam strucnjak, ali rekla bih da ti je nalaz dobar, odnosno mali rizik, ali reci ce netko tko se vise kuzi :D

    [lilypie.com]

  • Avatar Lorre

    Lorre

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Cure, hvala vam 🥰

    Baby N 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Ani92

    Ani92

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    Drage moje, trebam savjet… prilazem nalaz pregleda urina koji je po meni katastrofalan. https://ibb.co/M2gfnMb [ibb.co] (osobno nisam osjecala nikakve tegobe koje bi upucivale na infekciju. Cesto idem na wc,ali to sam pripisala trudnoci.
    Nakon njega dr me poslala na urinokulturu i danas dolazi nalaz-sterilan. E sad, nekako mi to dvoje nejde zajedno. Kako je moguce da je ovaj nalaz tako los, a urinokultura sterilna? Da trazim ponavljanje obje pretrage? Nisam pametna uopce🤦🏼‍♀️

    🙋🏼‍♀️29
    🙋🏻‍♂️32
    16.02. ➕
    12.03. Prvi pregled ❤ kuca
    09.06. Stize nam curica 🥰
    27.10. Love is born ❤ baby E.
    [lilypie.com]

  • Avatar Mišić

    Mišić

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Lorre meni se isto čini da ti je nalaz uredan, nema povećanog rizika.

    [lilypie.com]

  • Avatar Ani92

    Ani92

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    Lorre

    https://ibb.co/5vLGTHJ [ibb.co]
    Upravo sam dobila nalaz kombiniranog, ali nemam pojma šta to znači🤷‍♀️ zna li koja od vas?
    Poslala sam svom doktoru, ali tko zna kad ću dobit odgovor od njega


    Lorre, ja bih takoder rekla da je ovo uredan nalaz, vrijednosti su dosta slicne mojem koji je ok 😊

    🙋🏼‍♀️29
    🙋🏻‍♂️32
    16.02. ➕
    12.03. Prvi pregled ❤ kuca
    09.06. Stize nam curica 🥰
    27.10. Love is born ❤ baby E.
    [lilypie.com]

  • Avatar SamoMalo

    SamoMalo

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Ani92

    Drage moje, trebam savjet… prilazem nalaz pregleda urina koji je po meni katastrofalan.https://ibb.co/M2gfnMb [ibb.co] (osobno nisam osjecala nikakve tegobe koje bi upucivale na infekciju. Cesto idem na wc,ali to sam pripisala trudnoci.
    Nakon njega dr me poslala na urinokulturu i danas dolazi nalaz-sterilan. E sad, nekako mi to dvoje nejde zajedno. Kako je moguce da je ovaj nalaz tako los, a urinokultura sterilna? Da trazim ponavljanje obje pretrage? Nisam pametna uopce🤦🏼‍♀️


    To je ok. Nije ti nalaz urina uopce toliko strasan. Bakterije mogu biti od krivog uzimanja, od okolnog podrucja i sl.
    Leukociti jesu nesto visi ali ne jako. Nista za brigu (kak sam navela ranije, imam dosta iskustva s urinoinfektima 😄). Eventualno ponovis urinokulturu za mjesec dana i tjt. Mozes uzet caj od brusnice. Ak budes imala tegobe, javi se doktorici. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Tonkica111

    Tonkica111

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Ani92

    Drage moje, trebam savjet… prilazem nalaz pregleda urina koji je po meni katastrofalan.https://ibb.co/M2gfnMb [ibb.co] (osobno nisam osjecala nikakve tegobe koje bi upucivale na infekciju. Cesto idem na wc,ali to sam pripisala trudnoci.
    Nakon njega dr me poslala na urinokulturu i danas dolazi nalaz-sterilan. E sad, nekako mi to dvoje nejde zajedno. Kako je moguce da je ovaj nalaz tako los, a urinokultura sterilna? Da trazim ponavljanje obje pretrage? Nisam pametna uopce🤦🏼‍♀️


    Meni ti je urin bia pun bakterija a urinokultura uredna, baš je prošli tjedan vadila…. Uopće ne znam ni kako ni šta…al eto, najbitnije da je okej. 

  • Avatar Missy88

    Missy88

    Broj poruka: 679

    Prijavi adminu

    Ani92

    Drage moje, trebam savjet… prilazem nalaz pregleda urina koji je po meni katastrofalan.https://ibb.co/M2gfnMb [ibb.co] (osobno nisam osjecala nikakve tegobe koje bi upucivale na infekciju. Cesto idem na wc,ali to sam pripisala trudnoci.
    Nakon njega dr me poslala na urinokulturu i danas dolazi nalaz-sterilan. E sad, nekako mi to dvoje nejde zajedno. Kako je moguce da je ovaj nalaz tako los, a urinokultura sterilna? Da trazim ponavljanje obje pretrage? Nisam pametna uopce🤦🏼‍♀️


    Ne brini, takvi nalazi su u trudnoci normalni. Meni su isto bili poviseni leukociti i pisalo dosta bakterija, bila sam sigurna da to znaci upala, a ginekologica mi kaze da je nalaz uredan, nista mi nije bilo jasno 😂 Ali urinkultura dosla sterilna i to ti je jedino bitno zapravo. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Zara7

    Zara7

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Sretno svima na pregledima danas 🤗
    Mišić super! Može četvrtak? Ti reci sat, ja radim popodne pa mi je svejedno kad ujutro 😊
    Malenabeba javi što ti je ginekologica rekla i što ste odlučili za daljnje korake, nadam se da si bolje 😊

    J. 👦🏼 10.mj. 2021. 💚
    L. 👶 1.mj. 2024. 🧡
    [tickerfactory.com]

  • malenabeba8

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Bok cure. Nadam se da ste sve dobro. Ne javljam se puno jer sam u velikom stresu i nemam volje za nista.
    Bila sam kod svoje dokt i kaže da je velik rizik za tiromisomiju 21 prema biokemiji. Rezultat je 1:50. Kombinirani je 1:108. Idem na nifty sad samo da smislimo novce danas. 
    Na uzv je sve super nuhalni nabor nosna kost i nista ne ukazuje da beba ima sindrom, super se razvija. Ali eto biokemija je bitna jako koja nije dobro.
    Neznam sta mi je činiti uopće dalje i ako nifty pokaže los rezultat neznam sta cu. 
    Samo se nadam dobrom ishodu i da postoji bar malo nade da je sve uredu. 😟😟😟

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.