Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Missy88

    Hvala cure, malo kad čitam vaše potpise me još strah hoće se održati, ja sam paničar po prirodi haha


    Ne citaj nista, pogotovo ne googlaj
    Bit ce sve u savrsenom redu, Uzivaj u cinjenici da ces za 8mj biti MAMA ❤️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Missy88

    Missy88

    Broj poruka: 679

    Prijavi adminu

    Užasno mi se spava po cijele dane, tj. čak ni nije toliko pospanost nego više kao da nemam ni 1% energije za život Inače me uz to malo bole sise i to je to zasad.
    Prošli mjesec sam od ovulacije imala grčeve svaki dan, svako malo me probadalo u jajnicima, piškila sam svakih pola sata i bila sam uvjerena da sam trudna kad ono menga stigla na vrijeme. Ovaj ciklus tu i tamo osjetim malo grčeve, ne čini mi se da baš toliko često trčim na wc, ali umor me ubija.
    Kako se ti držiš?
    S obzirom da nikome još ne želim reći jer je prerano, stvarno je super bar ovdje s nekim popričati 

    [lilypie.com]

  • Avatar Missy88

    Missy88

    Broj poruka: 679

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    Missy88

    Hvala cure, malo kad čitam vaše potpise me još strah hoće se održati, ja sam paničar po prirodi haha

    Ne citaj nista, pogotovo ne googlaj
    Bit ce sve u savrsenom redu, Uzivaj u cinjenici da ces za 8mj biti MAMA ❤️


    Imaš pravo, hvala ti. Ovo mi još uvijek prečudno zvuči 

    [lilypie.com]

  • Avatar Missy88

    Missy88

    Broj poruka: 679

    Prijavi adminu

    4.9. termin. Kad planiraš na prvi pregled?
    Opaaa, znači od danas srčeko kuca, divno. Baš sam gledala, meni piše od 3.1. :D

    [lilypie.com]

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Hejj curre missy cestitam na plusicu ❤️ Samo da vam se javim da me ocekujete za nekih 7 dana kod vas 🤞🤞👶🏼👶🏼

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Missy88

    Missy88

    Broj poruka: 679

    Prijavi adminu

    Nemam pojma kad na pregled 😅 Čitam da je najbolje od 6. do 8. tjedna pa sad ne znam dal da zovem gin odmah ili da pričekam još ovaj tjedan, s obzirom da je rano još.
    Ni ja ne radim ovaj tjedan pa će mi dobro doći odmor 😁
    Mašo, čekamooo 🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Missy88

    Nemam pojma kad na pregled 😅 Čitam da je najbolje od 6. do 8. tjedna pa sad ne znam dal da zovem gin odmah ili da pričekam još ovaj tjedan, s obzirom da je rano još.
    Ni ja ne radim ovaj tjedan pa će mi dobro doći odmor 😁
    Mašo, čekamooo 🥰


    U prvoj T ,nazvala sam ju isti dan kad sam saznala, znači sa 4+1 otp, i naručila me na prvi pregled kad sam bila 6+4. Tako da joj se ti uvijek možeš javiti pa će te naručiti kad misli da treba.🤗

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Pa najbolja opcija ti je nazvat ginekologa , on ce te pitat kad je bila zadnja M i sam ce procjenit kad je najbolje da dodes na pregled 🥰 

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Missy88

    Missy88

    Broj poruka: 679

    Prijavi adminu

    Okej, sutra onda zovem svoju ginekologicu. A idem i negdje privatno, vjerujem da su oni malo posvećeniji svemu tome 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Jambica

    Jambica

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Bok, žene! Evo prijavak i od mene i toplo se nadam da ću ostati na temi..obzirom da se prošla trudnoća ipak nije održala, nekako sam jučer, kad sam vidjela plusić, osjetila samo strah..

    Vidim tu jednu poznatu njuškicu :-) Sanjarka :-*

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.