Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Oh, već sam pomislila da je netko našu staru temu dignuo iz mrtvih, kad ono već nove jesenske bebe dolaze na red 🥰 puno sreće vam želim, drage trudnice i trudilice i ugodno druženje na temi 🍁🍂🤞🍀💕
    (Uhvatila me nostalgija, ne zamjerite 😉)

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Anci kako se osjećaš danas? Kad ćete reći svojima?

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Kužim da je teško ne reći svojima, no ima nešto iz tome da samo ti i muž znate tu vašu malu tajnu😁🤭 sjećam se kako smo mi, skroz do 9 tjedna nismo govorili, a stalno smo se druzili s roditeljima jer svi živimo blizu i onda na svakom druženju smo se samo pogledavali nas dva i smiuljili jer smo jedini znali što se događa🤭
    Drago mi je da si ok, nemaš što sa simptomima, sve mi to zvuči normalno.  Veselim se tvom prvom pregledu, jesi nestrpljiva?😁
    Boli me dosta, ali sam doma pa je nekako lakše. Još danas preživim, sutra će biti lakse, a u utorak još bolje. I s te strane jedva čekam T da se malo odmorim od bolova. 

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Ma bit ce ti to sve ok, jos i bolje da ideš kasnije na pregled jer će biti manje stresa i sve će se vidjeti što treba🤗 a ovako ranije je moguće da se ne vidi srceko pa se stresiras bezveze. Bolje ovako.
    Hvala na ponudi, no imamo svoje koje pijemo pa zasad sam još na tome💕

  • Avatar Missy88

    Missy88

    Broj poruka: 679

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, evo ja se prijavljujem, čitam vas neko vrijeme na onoj temi tko radi na bebi, htjela se pridružiti, ali dok se ja odlučim, stigao i plusić  

    [lilypie.com]

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Missy88 čestitam 😘😍😍🤗 uživajte na temi jesenske bebe,  evo ti si prva jesenica na ovoj temi nakon Anci.

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Missy88

    Pozdrav svima, evo ja se prijavljujem, čitam vas neko vrijeme na onoj temi tko radi na bebi, htjela se pridružiti, ali dok se ja odlučim, stigao i plusić


    🎊🎊🎊🎊❤️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Missy88

    Missy88

    Broj poruka: 679

    Prijavi adminu

    Hvala cure, malo kad čitam vaše potpise me još strah hoće se održati, ja sam paničar po prirodi haha

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Ma ima da u 1.mjesecu napunimo temu do cepa 💪🏼🥳 Missy cestitam 🥰

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Missy88

    Missy88

    Broj poruka: 679

    Prijavi adminu

    Hvala Anci, pomalo će nas biti 
    Lucky, hvala, sviđa mi se tvoja djetelina, obično je meni svuda u potpisima hehe, sretnooo :)

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.