Jesenske bebe 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Demetria

Broj poruka: 641

Prijavi adminu

Za ovu podlogu nepropusnu sam na vise mjesta čula da ako ju već stavljate, da ju se stavi niže, ispod nevine glave, za slučaj da se okrene da može disati.
    Ja i dalje tražim srednje tvrdo madrac…svugdje su samo pjene 🙈🙄🙄
    -
    Kava za dalmatinke - vanjskimail@gmail.com pa se dogovorimo :)

[lilypie.com]

Marta14

Broj poruka: 1526

Prijavi adminu

Demetria ovo za podlogu ne kuzim, kak mislis? 🙈🤔
    Ja sam sa kilama nan+10, vec 2 tjedna stoji isto 

A💜
    [lilypie.com]
    2014 💙 A

Napokon 2804

Broj poruka: 1830

Prijavi adminu

Demetria

Za ovu podlogu nepropusnu sam na vise mjesta čula da ako ju već stavljate, da ju se stavi niže, ispod nevine glave, za slučaj da se okrene da može disati.
    -

Kakav je dormeo madrac? Jesi njega pogledala? 

[lilypie.com]

Dinosaurus

Broj poruka: 448

Prijavi adminu

Ja sam trenutno na +9 i mislim da cu morat malo pripazit sa sladoledima i kasno vecernjim sendvicima 🙈 skoro 2kg razlike od zadnjeg pregleda koji je bio prije 2 tjedna… Onak d fak. 😵
    Nepropusna podloga se uvijek stavlja npr od polovice krevetica pa do dna i onda stavljas bebu na krevetic tako da joj glava i ramena budu na dijelu krevetica bez podloge jer ako se beba okrene ili sl moze se ne daj boze ugusit. Kroz te nepropusne podloge se ne moze disat 

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

Marta14

Prijavi adminu

Ahaa ok, evo iskreno nisam imala pojma, nije mi palo na pamet takvo nesto.Moj sin srecom ima onaj komad samo sto nije preko cijelog kreveta. Ali sta je sa onim podlogama koje idu preko cijelog madraca sa gumicom? Dobro da nisam jos nista kupila.. 

A💜
    [lilypie.com]
    2014 💙 A

• loknica

Broj poruka: 13

Prijavi adminu

Demetria

-

Je li itko probao LAGEA madrac Baby Medical iz babycentra? Još sam njega našla kao opciju, ali tek ću za par dana ići kupovati i vidjeti uživo 😁

Mana_Mare

Broj poruka: 654

Prijavi adminu

E sad ni ja ne kuzim tu podlogu koja ide na madrac. Ja imam kao zastitu za madrac, ali je cijela donja strana kao najilon ili tako neki materijal, kao da ne propusti na madrac a gornji dio je kao icsve ostale zadtite za madrace. Neznam kako drukcije objasnit.
    Pa onda valjda ni to nije dobro? Da znam na vrime kupit neku normalnu zastitu za madrac a podlogu nepropusnu stavit od pola krevetica samo?? 🤔🤔👍

[lilypie.com]

Mana_Mare

Broj poruka: 654

Prijavi adminu

https://madraci-zdravisan.com/trgovina/dodatno/nepromociva-zastita-za-madrac/ [madraci-zdravisan.com]
    Mozda bi ovo bilo bolje od onog sto ja imam

[lilypie.com]

Marta14

Prijavi adminu

Ja imam ovako, komad samo i srecom nisam stavljala skroz gore.
    [ibb.co]

A💜
    [lilypie.com]
    2014 💙 A

Napokon 2804

Broj poruka: 1830

Prijavi adminu

Sad ste i mene zbunili sa podlogom. Imam kao podlogu za cijeli madrac sa gumom

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.