Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Happymom

    Happymom

    Broj poruka: 253

    Prijavi adminu

    Ivana i Mini sretno 😘😘

    [lilypie.com]

  • mini_mouse26

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Ivana_Du

    I meni ispao sluzni čep, očito pregled potaknuo. Trudovi cijeli dan, brojim i mislim se kad ću krenuti ili da malo odspavam prvo.
    Mini sretno 🤗


    Aaaa sta sam ti ja rekla hahahaha ja isto brojim i cekam evo otusirana i obrijana da li da krenem ili ne!!! Sretno i tebi puuuno puuuno!! Valjda cemo do ujutro imati nase bebice u rukama ❤❤❤

  • Avatar teica30

    teica30

    Broj poruka: 326

    Prijavi adminu

    Ivana i mini sretnooo 🥰🥰🥰🥰.
    Zumama ja sam isto vadila krv negdje u 16-tom tjednu i uza toga nista… Ni OGTT, urinokulturu nijednom … Bris mi je rekla dr da ce u TA na idućem pregledu sa 36+6 uzeti.

    [lilypie.com]
    👶🏻💗 25.10.2020. Beba I 🥰

  • Avatar Tejic

    Tejic

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Mana_Mare

    Tejic

    Mana Mare hvala ti na savjetima, screen shotala sam si tvoj komentar 😁 ak se ovak nastavi probat cu onda nesto od tih kapi. A reci mi dal si te kapi na svoju ruku uzela ili uz konzultaciju sa pedijatrom il patronaznom sestrom?
    I kompletic ti je preeedivaan 🥰🥰🥰

    Za Bio Gaiu mi rekla prijateljica i patronazna.
    Kad sam rekla pedijatrici da mi se beba ponekad muci za punit pelenu i kao da se naguta zraka dok jede rekla mi je da joj dam espumisan kapi, rekla sam da pije i Bio Gaiu rekla je da je to ok.
    Espumisan mi je vise da se ona isprduca, a Tiba kapi cu sad koristit svaki dan, a espumisan cu ako bude potrebe.
    A susjeda koja je rodila mjesec prije mene
    mi rekla da je ona kombinirala Bio Gaiu i Tiba kapi bas protiv grceva i da je pomoglo, njoj je pedijatrica to preporucila


    Mana Mare A postoji razlika izmedu BioGaie, Tibe i Espumisana?  Cula sam za sve njih al sam mislila da je to sve isto samo drugo ime. 
    Sooriii kaj te davim al spremna sam sve poduzeti samo da mu olaksam 😕😕
    Sutra nam dolazi i patronazna pa cu svakako pitati dal mu mogu davati kapi i ak mogu odmah saljem muza u ljekarnu.

    [lilypie.com]

  • Avatar Bosco

    Bosco

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Mini mouse, ivana_Du.  Sretno curke 🤞🤞

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Sretno cure da se sto prije mazite sa svojim bebicama 😍😍😍😍😍

    [lilypie.com]

  • Avatar enterprise

    enterprise

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Javljam se u nocnu smjenu, puknuo vodenjak, sad tajmiram trudove prije nego dignem muza 😆 Bas blazeno spava 🤣

  • mini_mouse26

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Rujanka i ti hahah sretno ti puuuno ❤❤
    Evo mi vec na pola puta za os, trudovi na 5min
    Al dobrano jaki
    Javim se kad budem mogla

  • vitae

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Opa!!! Svim trima - SREEEETNO!

    [lilypie.com]

  • Avatar Dinosaurus

    Dinosaurus

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Sretnoooo cureeee! 🎈🙌💕

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.