Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • LoMa

    Broj poruka: 290

    Prijavi adminu

    Novopečene mame čestitam, želim vam svu sreću svijeta i snagu 💪💪💪 
    Rujanka ti si u Petrovoj rodila na kraju?

  • Deleted user

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Rujanka cestitam! Zelim vam brz oporavak 😍😘😊
    Ivana i l Mini sretno! :) 

  • ZuMama

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Rujanka cestitam🥰 zelim vam srecu i zdravlje👶🎉🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Marta14

    Eto Ninche ostale smo ti i ja (ili samo ja 😅)..


    I ja sam jos na cekanju
    Rujanka čestitam od srca💜💜💜💜
    Ajde sada Ivana i Mouse cekamo vas🤩🎀

    [lilypie.com]

  • Avatar plavo_nebo

    plavo_nebo

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Ja ostajem i dalje u vinogradskoj 😡
    Tlak ok, ctg super, u krvi nisu ugrusci nego je povecano zbog upale. Sad antibiotici za upalu pa ce opet vadit krv da provjere. Sutra ce ponovit i ogtt jer je velika beba

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Bosco

    Bosco

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Rujanka. Bome brzo! Cestitam od srca! Sve najbolje! 🌺💝 Ostale cure, nadam se da se mazite s svojim bebicama vec! 😁

    Plavo_nebo.  Zao mi je, ali bolje da sve provjere za svaki slucaj, ja imam ultrazvuk u 10.10 😘

  • Crwena

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja javim sa svojim iskustvom sa Sv. Duha.. znači jučer sam prema dogovoru došla u rađaonu na odluku o indukciji.. nakon pregleda utvrđeno da sam otvorena 4-5cm i da je cerviks nestao.. pitaju me da li želim indukciju i ja sam pristala.. nakon toga klistir i sestra me malo podrezala s mašinicom.. u 11.45 više vodenjak i daju drip.. negdje oko 15h me gledaju i nema nikakvog pomaka u otvaranju.. trudovi su skroz podnošljivi ali pitaju me za epiduralnu i ja sam pristala.. negdje oko 16 ju dobijem i pojačaju drip.. e ali epiduralna nažalost nije djelovala tako da sam tražila još dva puta doze, no i dalje su bolovi bili nepodnošljivi.. molim za još nešto za bolove i dobijem dolantin.. negdje oko 18,30 sam otvorena skroz ali beba se ne spušta.. e to vrijeme je bilo kao vječnost i više sam bila sva jadna i nemoćna , dolaze me gledati ali svaki put je previsoko.. negdje oko 19,10 osjetim jaki pritisak na guzu, ali u glavi mislim kako neću podnijeti ako još jednom čujem da se nije dovoljno spustio, ali Bogu hvala babica kaže da je spremno, zove doktora i u 19,17 nam je stigao Toma..3980 g i 53cm.. ❤️
    Moja prva dva poroda su bila kroz 2 i pol sata gotovi, isto sam u rađaonu išla 4-5cm otvorena, tako da su mi svi govorili kako će ovaj porod biti i brži.. ali eto, na kraju je trajalo više nego oba zajedno 🙈 No, sad je sve gotovo i sva bol je ostala tamo negdje, a moj mali bucko je uz mene.. i on se jadan napatio, nagutao plodne vode i sav je natečen i plav u licu.. ali počeo je cickati, mazimo se i uživamo..
    Za Sv. Duh želim reći sve pohvale, gužve su im velike ali na nikome nisam osjetila nervozu niti je bilo neljubaznih sestara ili doktora.. odmah nakon poroda sam smještena u sobu s dvije ženice i zadovoljna sam u svakome pogledu.. i definitivno pratnja na porodu je od neopisive vrijednosti, ne znam kako bi izdržala bez supruga kad je toliko dugo trajalo, a na kraju kad sam bila iznemogla barem mi je brisao znoj i dao mi ruku da ga držim, u tim trenucima je to neprocjenjivo.. nadam se da će dopustiti pratnju i na drugim rodilištima da sve dobijete ono što zaslužujete.. puse svima od nas dvoje ❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Rujanka čestitam 😊 brzo si ti to obavila 👍💙
    Crwena čestitke i tebi 💙😀 bome si se namučila ali sad imaš kraj sebe veliku mrvu pa će sve brže proć 💙 
    Nek vam je brz oporavak i što skoriji odlazak doma 😘😘

    Lista terminuša nalazi se na 1028 stranici.
    Lista rođenih nalazi se na 1073 stranici.

  • Avatar Leia91

    Leia91

    Broj poruka: 255

    Prijavi adminu

    Crwena čestitke od srca! Žao mi je što si se tako namučila, i ti i Toma, ali bitno da ste oboje super i da se mazite već. Želim ti brz oporavak 🤗🤗💙💙

    [lilypie.com]

  • Avatar nada23

    nada23

    Broj poruka: 1091

    Prijavi adminu

    Aaaa koliko bebica već imamo 😍😍😍
    Rujanka- tvoj porod je za poželjeti ! 😊
    Čestitam i tebi i Crwenoj i želim vam brz oporavak i odlazak kući da se mazite sa svojim bebicama.
    Ivana, Mini, Marta, Ninche čekamo i vas da nas razveselite s lijepim vijestima! 😍

    6/2019- missed ab
    10/2020- L 💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.