Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Sanja predivan trbuh 😍
    Plavo nebo svakako planiram pustit sav nakit kod kuće. Nebih voljela da mi moraju nedaj bože prerezat vjenčani prsten da ga skinu 😉😂

    Lista terminuša nalazi se na 1028 stranici.
    Lista rođenih nalazi se na 1073 stranici.

  • Avatar Bosco

    Bosco

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Onka

    Evo cure da se kratko javim danas 20.09.2020. U 09:42 rodio se Mateo tezak 3300grama i 52 cm. Nisam uzela nista porod skroz prirodan. U bolnici svi divni i krasni sve pohvale!!! Sada cekam da mi ga donesu i da se mazimo 🥰


    Cestitam! Zelim vam od srca brz oporavak, da se mazite i pazite. Svaka cast za prirodan porod! 🌺💕

  • Avatar keksic

    keksic

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Onka, čestitam i bravo! Dobrodošao 🎉
    Napokon, sjetila sam se tebe i tvoje količine odjeće danas kad sam poslala brata po još benkica i pidžamica veličine 56 😂. Trebala sam ignorirati dragog i još kupiti dok smo bili 2u1
    Nakit - skinula sam sve, a baš su mi to jutro i naotekli prsti da nisam šaku mogla skupit 

    [lilypie.com]

  • ZuMama

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Onka cestitam👶🎉😍
    Sanja trbuh je bas super. Bez ijedne strije… neka tako ostane🤞
    SmileA drago mi je da je bolje, mozda je samo umor… ako sumnjas nemoj se ustrucavati otic na hitnu… javljaj se… mi smo tu negdje s terminom👶😀

    [lilypie.com]

  • Avatar Tejic

    Tejic

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Onka cestitam ti i brzi oporavak tebi, i da se lijepo mazite i pazite ❤❤❤
    Hvala vam cure na odgovorima. Budem sutra zvala svog ginekologa da provjerim s njim dal bi bilo pametno napraviti urinokulturu. 
    Sanja prekrasna busica 😊
    Nakit - morala sam skinuti sve.
    Odjeca - i meni fali pidzamica 56 vel 😂 al imam tih 5 koje vrtim u krug, zao mi kupovati jer ce zacas prerasti  i ovak su mu neke malo kratke. Problem je da mu je 56 iz Sinsaya recimo kratko a siroko, a h&m super odgovara. 

    [lilypie.com]

  • ZuMama

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Cure imam jos jedno pitanjce… gdje ste kupovale dekice? Ja sam za pocetak kupila  culami kolijevku i trebam neku malu dekicu… ima ko kakav prijedlog?

    [lilypie.com]

  • Lullee

    Broj poruka: 208

    Prijavi adminu

    Onka cestitke🎉💙🙏 mazite se i pazite❤️

    [lilypie.com]

  • mini_mouse26

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Onka cestitam i zelim vam svu srecu!! Bas mi je drago da ti je tako dobro porod prosao! 😁🥳🥳🤱❤
    Plavo_nebo meni bas na zadnjem pregledu rekli da kad krenem u rodiliste prvo doma ostavim sav nakit. Kao mogu ga ja i u torbu staviti ali bolje da ostavim doma da ne ukrade netko. Jer naravno ne mogu one strazarit pokraj moje torbe

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Onka čestitam od srca…!💙👣🍼 Želim vam puno sreće i zdravlja i ljubavi….bez oporavak
    *
    Nama su na tečaju rekli sve vrijedno ostaviti doma, nakit pogotovo

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar samanta_98

    samanta_98

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Onka čestitam, želim vam svu sreću. 🤗

    Sanja predivan trbuščić, kao s reklame 🥰

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.