Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Unakit

    Unakit

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    plavo_nebo

    Imam jedno cudno pitanje… Jel na porodu treba skinuti vjencani prsten? Sad mi je to palo na pamet ako se skida da ga radije ostavim doma nego da tamo skidam i da ga izgube 🤔


    Da, I sav nakit

  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Onka

    Evo cure da se kratko javim danas 20.09.2020. U 09:42 rodio se Mateo tezak 3300grama i 52 cm. Nisam uzela nista porod skroz prirodan. U bolnici svi divni i krasni sve pohvale!!! Sada cekam da mi ga donesu i da se mazimo 🥰


    Bravo Onka, evo napokon i tvoje štrucice 🥰
    Čestitam, da ste zdravi i sretni, brzo se oporavite i uživajte 🤱🍀💕

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Onka

    Evo cure da se kratko javim danas 20.09.2020. U 09:42 rodio se Mateo tezak 3300grama i 52 cm. Nisam uzela nista porod skroz prirodan. U bolnici svi divni i krasni sve pohvale!!! Sada cekam da mi ga donesu i da se mazimo 🥰


    Čestitke i dobro došao Mateo 💙 drago mi je da je sve prošlo super. Brzo se oporavi 😘😘

    Lista terminuša nalazi se na 1028 stranici.
    Lista rođenih nalazi se na 1073 stranici.

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Plavo nebo trebas bez, skini i prije..
    Onka cestitam!! Drago mi je sto je islo prirodno, brz oporavak ti zelim, bebi sve najbolje 🍀🍀💙

  • Avatar Unakit

    Unakit

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Onka

    Evo cure da se kratko javim danas 20.09.2020. U 09:42 rodio se Mateo tezak 3300grama i 52 cm. Nisam uzela nista porod skroz prirodan. U bolnici svi divni i krasni sve pohvale!!! Sada cekam da mi ga donesu i da se mazimo 🥰


    Onka, predivno, cestitke! Dobro nam dosao Mateo, zelimo ti zdravlje i srecu 🥰

  • Avatar Happymom

    Happymom

    Broj poruka: 253

    Prijavi adminu

    Onka čestitan na malenon zlatu 😘😘❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar Unakit

    Unakit

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Demetria

    mini_mouse26

    Sanja*

    Napokon 2804

    Ajmo curke gdje su bebiceeee

    [ibb.co]
    Evo tu su 🤭
    Pa kaj nismo lepi okrugli za 40 tjedana? 😄

    Znaci pupo ti je divan. Trudnica za reklame 😁😁😁

    Slažem se…reklama za neko ulje kremu protiv strija ❤️


    Demetria, je, skroz si u pravu, Sanjin pupo bi namamio trudnice 100% 🤗

  • SmileA

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    Hvala cure svakoj na odgovoru!🥰
    Evo nas da se javim..bila sam si popila to ujutro magnezij, reko necu panicariti pa kako bude, pripremila stvari za svaki slucaj ako cemo ic na hitnu, i legla, uspjela zaspati i sad je vec ipak bolje, iako sam sva nikakva, strgana kao i nesto mi se povraca..ali bitno da je bolje🤗Vidjeti cu kroz dan i navecer ako bi se nastavilo kako je bilo, svakako cu otici na hitnu provjeriti..moze biti da sam se ovih dana nesto preforsirala, cijeli dan cu odmarati i nadati se da je to samo prolazno bilo ☺️
    Sanja pupo je predivan!🤩
    Onka bravo i cestitam!😃 Mateu zelim sretno i bezbrizno djetinjstvo i da sto prije idete doma na mazenje i uzivanje!💙👣🍼

    [lilypie.com]

    🌈💙👣🙏

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Onka čestitam od srca💜
    Sanja divan trbuh
    Tina Antares meni je receno da do 35tt beba ima dovoljno mjesta za akrobacije i ako se okrene prema dolje da ne mora biti da ce i ostati, tek tamo s 35 i nadalje obicno kako se okrene tako bude e sad ja nisam strucnjak samo kazem🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar Rosha

    Rosha

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Onka čestitam! 💙

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.