Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Mina 29

    Sanja*

    Mina 29

    Cure..
    Ispao mi je dio sluznog cepa danas popodne.. 😬Prepala sam se kad sam vidla.. Bar mislim da je to to.. Nema šta drugo biti
    Ima li koja iskustva??
    U prvoj mi nije ispao pa nemam iskustva..

    Mina kaj je na kraju bilo s tvojim sluznim čepom? 😳

    Ništa.. Sve je i dalje ok.. Imam u petak pregled i ctg pa ću napomenuti dr. Bolove nemam osim klasičnih bh koje imam već duže vrijeme i u zdjelici i kralješnici i to je to.. Mislim si da ne može to tak rano krenuti iako sluzni čep ispada danima i tjednima ranije.
    Dr me nije pogledao dole valjda 3 mjeseca pa će sad imati razloga..


    Negdje sam pročitala da se i sluzni čep obnavlja.
    Dobro, glavno da je sve ok 👍🍀💕

  • LoMa

    Broj poruka: 290

    Prijavi adminu

    Tejic ja sam mislila da de super nosim s oporavkom dol sam u bolnici bila 😂 ugl za mene taj carski fakat nije bio težak ni traumatičan, moguće jer sam imala većih briga…krvarila sam cca 40ak dana,skroz lagano, bilo je i prekida od par dana kad nisam uopće…nisam imala nikakva peckanja niti ista. Otkad sam doma, samim tim i aktivnija, dosta osjetim rez, pogotovo na krajevima i pogotovo ako protisnem malo..također mi je još uvijek utrnuto, ko iznad Reza,  dokad će biti pojma nemam…
    Ček tejic ti se isto so izdajas? 

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Da mouse meni je bio 18.9.
    Sutra ujutro opet imam pregled. 

    [lilypie.com]

  • LoMa

    Broj poruka: 290

    Prijavi adminu

    Čestitam svim novopečenim mamama, brze oporavka za sveopće dobro, sto manje ludila s hormonima i uzivajte sto vise s bebicama 🙂
    Sto se dojenja i bolnih bradavica tiče,  sve preporuke idu za Multi-mum comprese…nekolicina žena mi je to predložilo i rekle da ih je to spasilo…meni eto nisu trebale,a kupio mi je muž (preproaktivna sam 😂)…ugl koštaju 105kn,ja prodajem za 70kn , navali narode 😂

    I pišem ovak bezveze jer ne mogu na mobu citirati,stalno me izbacuje…i da, neće mi na mobu ni prebaciti da sam rodila pa ispada sa sam prenijela 😂😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    LoMa mislim da moraš napraviti novu trakicu koja odbrojava kolko je dijete staro 🤷‍♀️

  • mini_mouse26

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Mjesecina sretno i zelim i tebi i bebi sto manje muke!! 🙏❤
    Ninche9 sretno onda sutra na pregledu, nadam se da ce krenuti 😉😊 18.9.mojoj mami bio rodendan, ona navijala da tad rodim da dobije kaze najljepsi poklon haha, al curki lijepo kod mame u pupi pa se ne da vanka haha 
    LoMa te komprese su odlicne i mogu vam ih svima preporuciti!! Mene spasile poslje prvog!! I sad sam vec tri paketa pripremila 😁😁

  • Avatar Mina 29

    Mina 29

    Broj poruka: 517

    Prijavi adminu

    Sanja*

    Mina 29

    Sanja*

    Mina 29

    Cure..
    Ispao mi je dio sluznog cepa danas popodne.. 😬Prepala sam se kad sam vidla.. Bar mislim da je to to.. Nema šta drugo biti
    Ima li koja iskustva??
    U prvoj mi nije ispao pa nemam iskustva..

    Mina kaj je na kraju bilo s tvojim sluznim čepom? 😳

    Ništa.. Sve je i dalje ok.. Imam u petak pregled i ctg pa ću napomenuti dr. Bolove nemam osim klasičnih bh koje imam već duže vrijeme i u zdjelici i kralješnici i to je to.. Mislim si da ne može to tak rano krenuti iako sluzni čep ispada danima i tjednima ranije.
    Dr me nije pogledao dole valjda 3 mjeseca pa će sad imati razloga..

    Negdje sam pročitala da se i sluzni čep obnavlja.
    Dobro, glavno da je sve ok 👍🍀💕


    Ma naravno.. Još minimalno 2 tjedna nek se strpi a dalje kako bude..  
    To još nisam pročitala  da se obnavlja sluzni ali da.. Super.. Nek bude dok jos malena nije za izlazak. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Rosha

    Rosha

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Ja evo prijavljujem neku slabost i lagane bolove kao menstrualne od 17h krenulo iako sam prije odspavala 1h… Pere me neka vručina, cak sam i temp. mjerila… 37C ravno. Na wc-u sam svakih 10min, cak sam i veliku nuzdu obavila (opet).
    Neznam jel se sto pokrenulo ali idem pod tus obavit pripreme… Za svaki slučaj 🤞🏻

    [lilypie.com]

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Ja sam uzela komprese ali nisam jos otvorila da vidim sta je to uopce 🙈
    Ninche jeste li vi pricali sta o induciranom, kako to ide u De?
    Mjesecina neka bude sto brze gotovo, mislimo na tebe 🤞🍀🤞🍀
    Rosha alo di ces preko reda!! 🤞🤞🤞😁Sretno ako je to to, barem netko da rijesi 🍀
    Ja sam isla u sumu setati gore dole al ni to ne pomaze… 

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Da Rosha, fakat, čekaj red 😂😂😂
    Šalim se, samo ti rodi svoje zlato sto prije :)
    I ja imam sutra pregled u 09.30h
    Jedino pozitivno je što sam dočekala da mi se dr vrati sa GO 😂 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.