Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Marta14

Broj poruka: 2117

Prijavi adminu

Onda mozda mozes carski? 

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

Onka

Broj poruka: 253

Prijavi adminu

Cure evo procitala da je sjeo porodiljni ranije pa da znate… mozda ce i komplikacije prije

[lilypie.com]

Demetria

Broj poruka: 1122

Prijavi adminu

Napokon 2804

Bas sam sretna kad nam se jave mamice da su dobro isto kao i njihove bebice.. zene, što se mene tiče ne morate se zamarati toliko sa čitanjem, meni je dovoljno da napišete da ste dobro

Slažem se samo nam se javite :))
    Sad kad je moja skakavac rodila navijam za tebe kad ćeš roditi 
    *
    Čula sam i ja da je porodiljni danas sjeo, meni ništa… s tim da sam ja dio bila na komplikacijama u kolovozu dio na porodiljnom

3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

mc_mouse

Broj poruka: 1178

Prijavi adminu

Marta kaže da se ima vremena još namjestiti. Nije ništa dogovoreno 
    Čisto sumnjam za CR 😔

[lilypie.com]

[lilypie.com]

• mini_mouse26

Broj poruka: 152

Prijavi adminu

Drage moje nama je danas punih 39tt. Moja damica se spustila i leda me tako bole da se tresem, ali od kontrakcija nista. Sutra ujutro imamo pregled, nadam se da cemo ga docekati. Noc bila uzasna, sto puta na wc, mali nije htio spavat. Samo se htio mazit, i on valjda jadnicak osjeti da se nesto desava.

Bosco

Broj poruka: 668

Prijavi adminu

Hej cure. 
    Meni noc uzas. Bolila me desna strana leđa, zurila u plafon 2 sata, zaspala oko pol 3 i budila se 200 puta 😕 mjenjala sam bok svakih 20 minuta i svaki put me boli kad se premjestam. 😓

Vidim da vas je stvarno puno preslo termin, zelim vam sto bezbolnije porode, da se nesto pokrene, a tko ima pregled, sretno! 🤞🤗

plavo_nebo

Broj poruka: 310

Prijavi adminu

Cure imate neki poklon dobrodoslice za mamu i bebu ako se uclanite u bipo klub. Evo ja sam sad preko njihove stranice.. i dode vam na mail kod koji pokazete u prodavaonici :)

[lilypie.com]

neboplavo69@gmail.com mail za poslati broj za ubacivanje u whatsapp grupu :) ps.posaljite odmah i nick

Onka

Broj poruka: 253

Prijavi adminu

Daaa bas je jako lijepi paketic puno se dobije 

https://ibb.co/BgXbgzr [ibb.co]

[lilypie.com]

Napokon 2804

Broj poruka: 2592

Prijavi adminu

Evo i mene. Ljuta kao ris,uopće mi se ne sviđa ovaj svabski sistem. Fuj
    Znaci moj pregled se sastojao od vage, tlaka i ctg-a i rijeci babice inace se ctg sad radi po pola sata, mi smo tek na 20 minuta al nema veze imala si 1 trud to je sve dobro. 
    Pitam ju kak cu znat jesam otvorena kaze pa kad krene porod znat ces, reko a kak da znam kolika je beba da znam  robicu spremit kaze ma neće on bit preko 3 kg..
     A zadnji uzv radila u 31 tjednu kod njih i jos jedan privatno u hrv… znaci uglavnom cekala sam sat vremena,  dobila kaznu za parking jer mi je istekao zbog čekanja i to sve da ne bi ama bas nista novo saznala… znaci možete me pitat sta god hoćete
     Ja vam ama bas nista ne znam osim da imam 89 kg (15 kg sve skupa) i da, zamislite dobila sam sljedeci termin 5.10 jer cu kao prenjet, a u slučaju da eto rodim prije tog termina da ih nazovem i otkazem termin.

[lilypie.com]

Sanja*

Broj poruka: 510

Prijavi adminu

Ja sam svako malo tam pa ne znam puno više neg ti. 
    A sad budem još i češće izgleda. Današnji zaključak s kontrole - još nije zrelo.
    Iskreno, baš mi je muka dok moram ići u tu amb. Em nikad ne znaš kolko budeš čekala ispred bolnice da te sestra provede kroz trijažu (i niko te ne pita jel ti teško, slabo, …), em kolko se gore čeka. Godišnji su, premalo je doktora, rastrgani su na nekolko strana, a trudnica pun kufer, redamo se ko na traci.
    Sestra mi svaki put trese trbuh jer joj je mali premiran i spava. Prošli put mu je stavila sondu taman na nogicu i nekolko puta ju je baš svojski kresnul da je sve krčalo al svejedno ga je ona došla buditi 😒
    Moje srčeko malo se uvijek tak tiho, jedva primjetno čuje…
    I tak, nemam kaj drugo nego čekati. A mislim da ću se načekati 🙄
    .
    Mamice baš je lijepo da se još uvijek javite dok stignete 💕🤱
    Uživajte u svojim smotuljcima 💖
    Pozdrav svima i nek vam bude lijep i uspješan dan 🍀🤰🤱

Sanja: 38g, 114kg (+6), Hashimoto d.2015 (th. Euthyrox 125mcg)
    ZM 2.12.2019. ov 28.12.2019. (opk+bbt) -> 10.1.2020. (+)
    12.3. Nifty uredan, ♂️ 💙, T: 19.9.2020.
    21.9.2020. Matija 💙❤

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.