Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dinosaurus

    Dinosaurus

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Ja imam nekoliko bodijica kratkih rukava. Prvo sam rodila krajem 8.i do sredine 9.je nosio kratki rukav jer bilo uzasno vruce pa eto nek se nade.
    Evo i nas malo..u iscekivanju (pupa je u zuto s tockicama ne znam uopce jel se kuzi 😁)
    https://ibb.co/dj8g1fJ [ibb.co]

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Joj ovo newbie 😍😍Prekrasno!
    Zojo to su pelene za siroko povijanje, za kukove..(ono kao trokut sa spagama). Dobro da si dobila da ne kupujes jer ne treba to uvijek. 

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Dinosaurus

    Ja imam nekoliko bodijica kratkih rukava. Prvo sam rodila krajem 8.i do sredine 9.je nosio kratki rukav jer bilo uzasno vruce pa eto nek se nade.
    Evo i nas malo..u iscekivanju (pupa je u zuto s tockicama ne znam uopce jel se kuzi 😁)
    https://ibb.co/dj8g1fJ [ibb.co]


    Prekrasna slika 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Dinosaurusa prekrasno 😍
    Napokon i ja dežurne na temi 🥰🐳🐙👶🏻
    Vruće pa ne možeš spavati? Ja umirem a ventilator radi

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • vitae

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Dinosaurus

    Ja imam nekoliko bodijica kratkih rukava. Prvo sam rodila krajem 8.i do sredine 9.je nosio kratki rukav jer bilo uzasno vruce pa eto nek se nade.
    Evo i nas malo..u iscekivanju (pupa je u zuto s tockicama ne znam uopce jel se kuzi 😁)
    https://ibb.co/dj8g1fJ [ibb.co]


    Preslatko! Gdje si kupila ove zeko papučice?

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Dobro jutro svima. 
    Curama na mirovanju, u bolnici i svima nama zelim ugodan dan sa sto manje briga. 
    Sretno na pregledima. 

    Meni ispao sluzni cep (blagi sok), nazvala bolnicu…kaze teta dok osjecate bebu, ne krvarite i nemate trudove, ne morate dolazit, cekajte slj. pregled… Samo tu smijem priznat, al mrvicu sam nervozna i frka me, tj lazem, tolko sam nervozna da sam dobila potrebu pobjec na pusti otok 😀🥰😅🤐😶🤔😫😝😖😩😵🤢🥴🥳 A opet, jedva cekam!!! Luda trudnicka glava!!! 
    .
    Butterfly kako si? Sta kazu? 
    Leia si uspjela dobit dr? Neka si se narucila, pa da si mirna.
    Robica - prala od 29-32tt, i necu ponovo, zatvoreno je u komodi i cini mi se ok. Prala od 50-62 brojeve, ostalo je u vrecama po brojevima, pa cu prat kad ce trebat.
    Mjesecina super za pregled!!! :) 
    Minie sretno na pregledu :) 
    Talija sretno na pregledu :)
    A za okolinu ti mogu samo rec pokusaj ne slusat… Takva sam, beba je zdrava, otkaci od mene 😝
    Tejic moze se naviknut jer je i 2mg dosta, mene npr normabel od 2mg uspava na 2 dana… Pomalo, izac ce to iz tijela, a i zeno, mora se opustit sve i rasirit da strudici mogu van 🥰😘🤗 si danas bolje?
    Marta i meni je kaos, i imam neopisivu potrebu napravit generalku sama (iako su seka i mama bile tu prije 4 tjedna i pomogle mi one osnovne velke stvari rijesit), i onda se sjetim bakinih rijeci, pometi, operi pod, sredi sude i ves i sebe - prasina nece pobjec, ako kome smeta nek ti pomogne… A i sad i da ocu radit cuda, nemrem vise… 
    I ja sam ko ti kaj se poroda tice, posebno jer imam osjecaj da sam zbog carskog potpuno lisena kontrole nad situacijom… 
    Zojo super da je sve dobro. Odmori sad malo! :) lepa beba :) Vjerujem ti za uzbudenje, ja cijelo vrijeme zamisljam nasu bebu, cije oci ima, ciji nos, ciju glavu,cije nozne prste xD

  • Deleted user

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Crwena super za pregled :)
    Lepepa onaj za usisavac i obicnu rucnu pumpicu
    Hanicao super za pregled i cestitam na ulasku u 9mj :) 
    Marija super za pregled! :) 
    Demetria sumnjam da bebi moze bit kaj od opekotine, namazi bjelanjak sirovi i hladni - on vlazi opeklinu
    Imam par stvari kratke rukavice, cisto ako do 01.11.bude toplo (sto se znalo dogoditi proslih godina)… 
    Zojo i Demetria ajme i kod mene financije na 100 strana, a dragi teski streber… I isto komplikacije traju maks tjedan dana, al neka, postoji ljubavnik (kreditna) koji sve placa xD
    Dinosaurus predivna fotka! Danas se i ja fotkam i busu i robicu… U slucaju da krene nekaj, da imam fotkicu dok sam ko mali morz :) (jer cu kao bit puno manja kad izadem iz bolnice 🤣🤣🤣🤣🤣🤣) 

    Zelim svima sto bolji dan sa sto manje briga 😘🤗

  • Avatar Ketty1309

    Ketty1309

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Bananaupidami nakon svega ti praktički ušla u termin! Baš mi je drago zbog tebe i sretno ti bilo! 

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Demetria ne brini za opekotinu, samo je maži. Bebi ne može ništa biti od toga, ja sam se tako opekla u prvoj trudnoći ali sa peglom dok sam peglala. Pa kako sam išla prema sebi tako sam zahvatila stomak koji mi je smetao. Jao, bolno. Ugl. Nije ostao ožiljak, bila je velika crta. 
    Zojo sterilizator slobodno trpaj unutra bebino posude koje nije nuk, pa nema senzor za marku bočice 😊
    Dinosaurus Robica je preslatkaaaaaaaa
    Banana ajme nešto se pokreće 😄 Al ne sekiraj se, nekome sluzni čep ispada tjednima, a netko rodi u roku dva sata kao ja 😆😆😆😆

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Dinosaurus

    Evo i nas malo..u iscekivanju (pupa je u zuto s tockicama ne znam uopce jel se kuzi 😁)
    https://ibb.co/dj8g1fJ [ibb.co]


    😍😍😍 lijepo, baš! 👍🥰
    Ležim na lijevom boku i pokušavam brojiti pokrete. Mali me budio u noći i probudio ujutro i sad on spava. Ma to mi je doktor ionako dao samo zato da me malo razonodi 🙄 ujutro, poslije ručka i navečer po sat vremena. A to ko da brojiš ovce, pogotovo poslije ručka, pa ko prije zaspi, mali ili ja 🤭
    Zojo drago mi je da je sve u redu, a tebi banana 👏🥰 samo hrabro!
    Sretno danas na pregledima cure 🤞🍀💕
    Nek vam je svima lijep dan!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.