Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Zojo ja ću po savjetu patronažnih i majke:
    Nikakav jastuk djetetu, navečer probati u ergobaby swaddler  vreću za spavanje pa ćemo vidjeti kako će to ići.
    A nepromočivu do ramena maksimalno 

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar Zojo

    Zojo

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Hvala na savjetu Demetria, stvarno sam neznalica po svim pitanjima oko bebica pa upijam sve od iskusnijih. Snaći ću se već nekako, sto pitanja imam svaki dan i još sam uz to zaboravna pa ako i ponovo pitam nemojte se ljutit, tako trenutno funkcioniram.😛

    https://lilypie.com/Pregnancy_codemini.php?n=1=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Dinosaurus

    Dinosaurus

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Zojo

    Evo probudila se(iako ne svojevoljno-bebač me lupao da se pokrenem). Ma nije to ništa strašno, budem papala salatice i povrća više nego dosad(slatko ionako jaaako rijetko jedem) i možda smanjit na pohranom i prženom mesu, prebacit se na kuhano i pečeno i ok. Jedino možda manje povrća jedem nego što bi trebala, ali vidjet ću sad di sam kiksala kad mi dođe nalaz krvi. I moram zvat svoju gin da vidim nalaz za antitijela zbog negativne krvne grupe, valjda je ok kad me ne zove, ali ipak ću provjerit. Što se tiče bočica imam dilemu-ako imam nuk-ov sterilizator, dali moram imati i njihove bočice i dude ili ne? 🤔 Neznalica totalna. Od šogorice dobila na poklon neki klinasti jastuk za bebu i sad ne znam-kad je još mali bebač šta stavit u kinderbet, poplun, jastuk obični dječji, ovaj klinasti, dekicom pokrit, samo vreću za spavanje ili kako to funkcionira? U kolijevku će ići nepromočiva podloga i plahta i ako bude htio biće u vreći za spavanje jer ima mogućnost nagiba. Ako i tu griješim, čekam savjete. I naručila zazu sovicu noćnu lampu, 272kn na mall.hr. Sad čekam


    Potpis na sve sta je Demetria ispod napisala. Nikakve poplune ni jastuke ni ista sl u krevetic. Samo plahta po mogucnosti ona s gumicom i bebaca u vrecu ili swaddle ili eventualno ga bolje obuc ako grijete.
    Moolim te javi dojmove za zazu sovicu. Nisma jos nista od lampi uzela i bas sam cekala da netko javi jel uzeo i kakva je ☺️🤗

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Zojo

    Zojo

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Zazu tek danas naručila, javim kad dođe jel vrijedi novaca. Ma iskreno da ti kažem, bila mi preslatka na izgled, vidila da ima neki senzor da se pali na bebin plač, nije preskupa i nisam mogla odolit. Eto, dragi nema pojma da sam je naručila, gledala sam ju duže vremena i samo stisla kupi i eto. 🙊

    https://lilypie.com/Pregnancy_codemini.php?n=1=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Zojo

    Zojo

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Morala sam malca počastiti što je bio fantastičan na pregledu… To mi je izgovor kad naručim ovako nešto potajno. Nikad se dosad dragi nije naljutio pa neće valjda ni sad. Šta ću kad sam impulzivna šopingholičarka, a za bebe ima toooliko prelijepih stvarčica, morala sam još nešto naručiti. I usput dodala i jednu slikicu za dnevni boravak. I sad samo keširam kad sve stigne. Omiljena izreka mi je “pare nisu problem, para nema”. Kod mene nestaju brzinom munje, muž je štedljiv-znači nebo i zemlja smo a funkcioniramo odlično(začudo).

    https://lilypie.com/Pregnancy_codemini.php?n=1=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Zojo

    Morala sam malca počastiti što je bio fantastičan na pregledu… To mi je izgovor kad naručim ovako nešto potajno. Nikad se dosad dragi nije naljutio pa neće valjda ni sad. Šta ću kad sam impulzivna šopingholičarka, a za bebe ima toooliko prelijepih stvarčica, morala sam još nešto naručiti. I usput dodala i jednu slikicu za dnevni boravak. I sad samo keširam kad sve stigne. Omiljena izreka mi je “pare nisu problem, para nema”. Kod mene nestaju brzinom munje, muž je štedljiv-znači nebo i zemlja smo a funkcioniramo odlično(začudo).


    Hahaha takva sam i ja 🙈🙈🙈 
    Dođu komplikacije traju dva dana
    *
    Nego meni je ovo prva bebica ali pratim pozorno naše mamice ovdje šta pišu a i bili smo na tečaju pa sam upamtila nešto.
    Za dekicu ili poplun su negdje rekli/napisali zabiti/pričvrstit ga u donji dio krevetića između madraca i kreveta, kako bebica ne bi povukla nogicama i rukicama prema gore, ako kužiš šta želim reći.
    *
    Idući tjedan polako krećemo sami nažalost sređivati sobu jer ne možemo naći radnike, pa se nadam da će bar ovu zimu izdržati dok smo tu s bebicom.i jedva čekam krenuti s sređivanjem sobe jer onda mogu i ribicu prati i peglati i slagati.
    *
    Neznam jesam ovo već pitala, ali jeste li vi kupovale samo duge rukave?
    Kaže mi prijateljica da kupim par onih kratkih kao potkošulje i da to obucem prvo ispod 🙄🙄🤔🤔

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Ja imam par kratkih jer su bili slatki, ali nisam sigurna da cu ih iskoristiti. 

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Demetria

    Zojo

    Morala sam malca počastiti što je bio fantastičan na pregledu… To mi je izgovor kad naručim ovako nešto potajno. Nikad se dosad dragi nije naljutio pa neće valjda ni sad. Šta ću kad sam impulzivna šopingholičarka, a za bebe ima toooliko prelijepih stvarčica, morala sam još nešto naručiti. I usput dodala i jednu slikicu za dnevni boravak. I sad samo keširam kad sve stigne. Omiljena izreka mi je “pare nisu problem, para nema”. Kod mene nestaju brzinom munje, muž je štedljiv-znači nebo i zemlja smo a funkcioniramo odlično(začudo).

    Hahaha takva sam i ja 🙈🙈🙈
    Dođu komplikacije traju dva dana
    *
    Nego meni je ovo prva bebica ali pratim pozorno naše mamice ovdje šta pišu a i bili smo na tečaju pa sam upamtila nešto.
    Za dekicu ili poplun su negdje rekli/napisali zabiti/pričvrstit ga u donji dio krevetića između madraca i kreveta, kako bebica ne bi povukla nogicama i rukicama prema gore, ako kužiš šta želim reći.
    *
    Idući tjedan polako krećemo sami nažalost sređivati sobu jer ne možemo naći radnike, pa se nadam da će bar ovu zimu izdržati dok smo tu s bebicom.i jedva čekam krenuti s sređivanjem sobe jer onda mogu i ribicu prati i peglati i slagati.
    *
    Neznam jesam ovo već pitala, ali jeste li vi kupovale samo duge rukave?
    Kaže mi prijateljica da kupim par onih kratkih kao potkošulje i da to obucem prvo ispod 🙄🙄🤔🤔


    Ja sam uzela uglavnom duge rukave, ali imam 7 bodija iz hm-a kratkih rukava (to je bilo kao u paketu, na svakom bodiju je mala slikica i pise dan u tjednu, oko 10ak eura sa platila)bas tako za ispod, i 2 bodica bez rukava kao potkosuljice, ali sam ih uzela jer su mi se bas bas dopale slikice na njima… ali znaci 98 % robice je dugi rukav… 

    [lilypie.com]

  • Avatar keksic

    keksic

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Danas mi je očajan dan pa nikako da nešto napišem 😪. Cure koje ste u bolnici i na mirovanju, držite se! Neka nam svima bude ugodna noć😊
    *
    Demetria - ja sam kupila benkice (jel se tak zovu?) s kratkim rukavima jer se bojim da će biti pakleno kad rodim (prošla je jesen bila takva) pa mu planiram ispod pidžamice to obući ako bude toplija jesen

    [lilypie.com]

  • Avatar Zojo

    Zojo

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Ja upravo sad preslagivala robicu, puno sam dobila od kolegice tak da imam i kratko i dugačko(njen mali je ljetna beba tako da možda ipak više kratkog). Sad koliko ću čega uspijet iskoristit, ne znam. Znači imamo svega, miješati ćemo po potrebi. Nemamo od obuće još ništa, par cipelica ali većih. Na trudničkom tečaju još nisam bila, nadam se da će me zvati idući mjesec. Imam neke pamučne kao pelene na vezanje(isto dobila), a nemam pojma čemu to služi, jel to nešto za povijanje za kukove ili?

    https://lilypie.com/Pregnancy_codemini.php?n=1=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.