Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dinosaurus

    Dinosaurus

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Eto ako imate info iz prve ruke da vi morate dat bebi dohranu i daju iz casice onda bi i ja nosila jednu bocicu za svaki slucaj 😊 svako rodiliste ima svoju politiku. Presmisno. Npr u zadru moras isto imat svoje pelene i svoje vlazne maramice i sl. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Happymom

    Happymom

    Broj poruka: 253

    Prijavi adminu

    Cure, ima li koja od vas strije? Evo ja ne mogu doc sebi da san ih dobila, i to stvarno dosta.. Uglavnon po nogama, a evo vidin i po straznjici. Samo se nadan da mi nece doc i po trbuhu, to ne znan kako bi podnila 
    Uvik san bila mrsava, trbuh savrseno ravan, vitke noge… Ovo sad mi je uzasan sok

    [lilypie.com]

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    U Splitu ukinuli pratnju na porodu.

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar Skakavac

    Skakavac

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    Mana_Mare tako nekako i ja sebi svaki dan mantram, kad me krene lovit panika 🤧😅 nisan znala to za izdajalicu, jer mi je jednoj poznanici u rodilištu dara medelina električna pa se posluzila njom.. Bočicu cu onda ponit, ne daj Boze potribe. E da, nez jesi li mislila da partner ide s tobon na porod.. Od danas su pratnju ukinili i u Splitu 😪😤
    Dinosaurus a e, ko ce vise znat. Svako svoju politiku.. Dobro je ovako saznati infor od drugih :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Shine

    Shine

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Demetria

    U Splitu ukinuli pratnju na porodu.


    Di to pratis?! 😳

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina 29

    Mina 29

    Broj poruka: 517

    Prijavi adminu

    Happymom

    Cure, ima li koja od vas strije? Evo ja ne mogu doc sebi da san ih dobila, i to stvarno dosta.. Uglavnon po nogama, a evo vidin i po straznjici. Samo se nadan da mi nece doc i po trbuhu, to ne znan kako bi podnila
    Uvik san bila mrsava, trbuh savrseno ravan, vitke noge… Ovo sad mi je uzasan sok


    Imam brdoooo strija još od prve trudnoce.. Istina izblijedile su ali tu su.. Najviše na trbuhu i okolo.. Pa na prsima.. Jako sam popucala. Tak da se sad ne zamaram
    . Primjetit cu jedino ako joos koja nova izbije.. 

    [lilypie.com]

  • SmileA

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    Mina 29

    SmileA

    Mina 29

    Evo me.. Sve je ok.. Laknulo mi ko da sam što kola skinula.. 🤗🙏
    Curka je i dalje curka🙈.. 850 g (čini mi se puno, ide izgleda bracinim stopama)
    Sve je super s njom.
    Cervokometrija 42 mm T oblik..
    Rečeno da ne očekuje za sada preuranjeni porod..
    Zabrana sexa do daljnjeg i smanjiti aktivnosti.
    U utorak idem opet u dnevnu zbog štitnjače.. I joos me nije poslao na ogtt.
    Moja kilaža +6 od početka..

    Kasnije stavim slikice 🤗🤗🤗

    Mina29 ajme eto koje lijepe vijesti!🥰Drago mi je da je sve dobro😃 a curka je bome prava velika bebica😍💞cestitam jos jednom!😘😘

    Hvala ti..
    I meni se čini velika.. Emanuel braco je u tom tjednu bio 726 g a rodio se sa 4,5 kg.. Onak.. Već imam fobije 🙈


    Haha vjerujem ti i mene je strah da bude velika beba, ali dobro neka oni nama samo napreduju🥰 moj je sad na 22+4 bio 485 grama, pa cemo dalje vidjeti😃

    [lilypie.com]

    🌈💙👣🙏

  • Avatar Skakavac

    Skakavac

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    Na stranicama kbc-a Split pa Klinika za zenske bolesti i porode. Bacila bi ponekad oko i bas Demetria javlja da su od dana ukinili mogucnost pratnje. 😤😪😪😪
    Tako san se nadala da ce ostat dozvola ali evo.. Lipo vrime za bit trudnica, dobro je rekla moja ginek 🤧😔

    [lilypie.com]

  • SmileA

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    enana

    Zumama dobrodosla!
    Mina cestitam na urednom pregledu i bebica je pravi komad 😉
    Inace sve stvari su mi super, od nexta do kaufica, ne znam tko je vise sto stavio, al sve mi se svidja 😍
    I ja danas bila na pregledu, prvi put u bolnici i jako sam zadovoljna, doktorica sve detaljno mjerila i pogledala i za sad je i dalje sve ok, samo nek tako sto duze i ostane…bebe su zivahne, curka je cak uspjela lupit u ultrazvuk da je poskocio 😀
    Salje me na ogtt, tak da to planiram slijedeci tjedan…


    Cestitam na urednom pregledu!😃🍀🥰samo neka se lijepo bebice razvijaju🤗 a curka je lupila da se zna ko je glavni😁💞😂

    [lilypie.com]

    🌈💙👣🙏

  • ZuMama

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Slonić12

    ZuMama

    Drage trudnice i mame,
    Nova sam na forumu i trebam roditi u 10 mj, pa sam odabrala ovu grupu… valjda sam pogodila…
    Ugl moje pitanje je ima li koja trudnica da joj je ogtt test granican? Naime meni su vrijednosti na gornjoj granici pa mi je ginekologica rekla da moram na trudnicku dijetu… ima li netko tu dijetu?
    Hvala

    ZuMama - dobrodošla. Ja sam na toj dijeti isto zbog malo većih OGTT vrijednosti. Dobila sam u Petrovoj samo jedan papir, budem ti ga poslikala pa uploadala. A prije toga sam i sama puno istraživala pa sam našla dosta toga na netu šta ću ti isto staviti da imaš.
    Uglavnom sam pazila i pratila prema tome, s pokojim izletom u slatke vode :D, i nakon što sam prvi put napravila GUK profile sam malo popustila (možda i previše :( ) jer nisam mogla više izdržati vaganje, mjerenje, brojanje.
    U ponedjeljak idem opet vaditi guk profile, nadam se da nisam napravila preveliku štetu. Uglavnom, pitaj što god te zanima, pomoći ću koliko mogu sa savjetima.


    Hvala svima na primanju u grupu🙂
    Jako sam zahvalna sto ces mi poslati sve sto si istrazila i time mi ustediti vrijeme googlanja. Inace nisam imala osjecaj da puno jedem ali ocigledno je puno 7 kg u 25 tt😱 . Iako ogtt nije tako strasan, ne znam hoce li me slat na daljnje pretrage i ako da koje su to… 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.