Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Happymom

    Happymom

    Broj poruka: 253

    Prijavi adminu

    Uhh… Kile, na proslon pregledu san bila na +12. Vidit cemo za 5 dana koliko san sad dobila 🙈 🙈

    Moze li mi neko objasnit sta su to muslin pelene? Jel to neka vrsta tetri, razlicito od njih? Skroz san zbunjena ostala u ducanu kad san gledala u te pakete sa različitin nazivima.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar tashee7

    tashee7

    Broj poruka: 285

    Prijavi adminu

    Hvala cure, te naljepnice sam sama radila. Našla sablone na netu, obojala akrilnim bojama i naljepila. A slova, našla sam neki lijepi font u wordu i poigrala se kolazem. 
    cure, da ne pišem pojedinačno, robica je preslatka.ja više ništa ne kupujem jer nemam gdje staviti 😞
    Teica, sviđa mi se tvoja haljina 😍😁
    Tetre sam uzela u baby centru, obične bijele,  10 komada za 90kn.  Velike su, oprane su i zasad se čine ok.
    Kile- vazem se četvrtkom i mogu se pohvaliti da je vaga na istom ko prošli tjedan. Tako to kod mene ide, jedan tjedan kilu u plusu, onda sljedeći dobijem do pol kile 🤭

  • Avatar Skakavac

    Skakavac

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    Dobar dan, lip pozdrav svima :)

    Jos jedan cetvrtak, jos jedan tjedan blize susretu s bebicama. Mana_Mare 🤗💓🙋‍♀️💃
    Tejic  💞🤗

    Meni bi tribali savjeti tj misljenja vezano za nosiljke. Ergo baby nosiljka mi je predložena za dar, ali pojma o njima neman. Sta kazu iskusne mame medu nama? I da, kadicu jos kupila nisan. Nemojte rec da san luda. Stan je manji pa se sve Mislin di s njom kad se ne koristi. Ima li ko koju s dobrim povratnim informacijama?
    Hvala unaprid :)
    Ja san se nocas dvaput dizala na wc.. Polusnena.
    Ulazimo u 35i tjedan pa cu podilit citat koji mi je iskočija na aplikaciji.
    “Svaki mjesec ima 30 ili 31 dan, osim zadnjeg mjeseca trudnoće. On ima 1453 dana” 🤭🤭

    Neka vam lipo prode danasnji dan. Svim nasim mamama koje su na mirovanju ili u bolnicama, saljen veliki zagrljaj 💞🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina 29

    Mina 29

    Broj poruka: 517

    Prijavi adminu

    Hej curke.. Danas pregled oko pola 4.. Jedva čekam da vidim malenu (ako sad opet neće postati dečko 🙈) i nadam se da je sve ok nakon onog krvarenja..javim se uglavnom nakon pregleda..
    Držite fige.. 

    Nastojat ću večeras slikati šta smo pripremili.. Do sad nisam ni jednu slikicu stavila.. 

    I da.. Jel još koja ima bolove u području simfize.. Bas sama simfiza.. Mene već dva mjeseca boli.. Ali ovo zadnje vrijeme me tolko peče i zari da imam osjećaj da mi se kost raspada.. Smeta me kod svega.. Ne mogu više ni hodati normalno.. Zadnji put dobila Normabel za to..ali sad ću napomenuti ponovo 

    [lilypie.com]

  • Avatar teica30

    teica30

    Broj poruka: 326

    Prijavi adminu

    Tashee hvala, haljina iz h&m … Naručila preko neta, mislim da je 15 € bila, ali super je lagana 🥰 …
    Hvala za tetre, onda pogledam tamo … 
    Jel netko uzimao sa Etheral stranice nešto? Čini mi sve tako slatkoooo 

    [lilypie.com]
    👶🏻💗 25.10.2020. Beba I 🥰

  • Avatar teica30

    teica30

    Broj poruka: 326

    Prijavi adminu

    Mina sretno na pregledu - i jedva čekamo slikice… Poslikam i ja navečer ostatak, pa probam ubaciti sve slike 😁

    [lilypie.com]
    👶🏻💗 25.10.2020. Beba I 🥰

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Mina 29

    Hej curke.. Danas pregled oko pola 4.. Jedva čekam da vidim malenu (ako sad opet neće postati dečko 🙈) i nadam se da je sve ok nakon onog krvarenja..javim se uglavnom nakon pregleda..
    Držite fige..

    Nastojat ću večeras slikati šta smo pripremili.. Do sad nisam ni jednu slikicu stavila..

    I da.. Jel još koja ima bolove u području simfize.. Bas sama simfiza.. Mene već dva mjeseca boli.. Ali ovo zadnje vrijeme me tolko peče i zari da imam osjećaj da mi se kost raspada.. Smeta me kod svega.. Ne mogu više ni hodati normalno.. Zadnji put dobila Normabel za to..ali sad ću napomenuti ponovo


    Mene konstantno boli sve zivo dolje i jucer sam rekla na pregledu da od te boli znam plakati dok se diže sa kreveta i slično, da bih dobila odgovor to je sve normalno. 
    .
    Ergobaby nosiljka/klokanica definitivno da (uzmi i umetak za novorođenče) pogotovo ako ti muz radi cijeli dan i trgovina i slično bude sve na tebi. Lakse je bebu u ergo i obaviti shopping, nositi vrecice nego u jednoj ruci jaje, a u drugoj sve ostalo, uostalom i obavljati kućne poslove, jer vjerujem da cemo mi sve razmaziti bebice i da ih nećemo ispustati iz ruku, tako da ergo je zakon, bar meni.

    [lilypie.com]

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    NEMOJ ERGO S UMETKOM
    Dok stavis bebu u umetak pa umetak u nosiljku i sve na sebe 10puta se pomakne. Imala sam, em je nespretno, em je vruce u tome svemu i tebi i bebi, em je glomazno i komplicirano kraj danasnjih nosiljki gdje nema umetka posebno nego je sve u jednom. 
    I onda u jednom momentu beba bude prevelika za umetak a premala za nosit se bez umetka i onda imas problem.
    Ako inzistiras na  Ergu onda model bez umetka, npr Adapt ide vec od 3.5kg a ima i drugih. 
    A ako imas slobodne ruke po pitanju cijene provjeri emeibaby i isara nosiljke, nije tolika razlika u cijeni a definitivno sto puta mekse od erga, to je razlika nebo i zemlja a isto idu od jako male kilaze.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Jeste li kupovale ljulje i smije li novorođenčad ići u  ljulju na spavanje preko dana, posto ona i nije bas skroz ravna, dal je to ok za leđa?
    Jos me to muci gdje ce malena lezati preko dana dok smo svi u dnevnoj 

    [lilypie.com]

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Ja sam mislila ergobaby embrace, ima netko iskustva? Treba mi samo za prvu zimu, ako bude snijeg da ne vucem kolica.. Duze od toga ne namjeravam nositi.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.