Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Skakavac

    Skakavac

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    Dinosaurus hvala ti lipa na svim odgovorima 🤗💞 citala san na ljetnim kako je jedna cura rodila a beba nije prihvacala dojki.. Nadohranu su joj dali u čašici, jadna bas se snervala. Pa kaze da bi volila da je ponila bočicu sa sobon. Sta mislis o tome? Ja san za početak uzela 0+ mamm dudicu i mislin njihovu bočicu uzet. 
    ZuMama dobro nam dosla :)) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Skakavac

    Skakavac

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    Mina 29, enana super za dobre preglede 🤩💃

    [lilypie.com]

  • mini_mouse26

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    https://www.magicbaby.hr/tiny-love-njihaljka-cozy-3u1-rocker-napper-grey.html [magicbaby.hr]
    Krivo sam ti napisala kako se zove haha tiny love, a ne baby love hahah
    Malo su je izmjenili, ali to ti je ubiti to.

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Čestitam na uspjesnim pregledima 🥰 moj malac je u 25 tjednu bio 780 grama, sad cekam 29. I uzv da vidim koliko je sad težak. A babica procjenjuje da će biti mala beba

    [lilypie.com]

  • Slonić12

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    ZuMama

    Drage trudnice i mame,
    Nova sam na forumu i trebam roditi u 10 mj, pa sam odabrala ovu grupu… valjda sam pogodila…
    Ugl moje pitanje je ima li koja trudnica da joj je ogtt test granican? Naime meni su vrijednosti na gornjoj granici pa mi je ginekologica rekla da moram na trudnicku dijetu… ima li netko tu dijetu?
    Hvala


    ZuMama - dobrodošla. Ja sam na toj dijeti isto zbog malo većih OGTT vrijednosti. Dobila sam u Petrovoj samo jedan papir, budem ti ga poslikala pa uploadala. A prije toga sam i sama puno istraživala pa sam našla dosta toga na netu šta ću ti isto staviti da imaš. 
    Uglavnom sam pazila i pratila prema tome, s pokojim izletom u slatke vode :D, i nakon što sam prvi put napravila GUK profile sam malo popustila (možda i previše :( ) jer nisam mogla više izdržati vaganje, mjerenje, brojanje. 
    U ponedjeljak idem opet vaditi guk profile, nadam se da nisam napravila preveliku štetu. Uglavnom, pitaj što god te zanima, pomoći ću koliko mogu sa savjetima. 

  • Avatar Dinosaurus

    Dinosaurus

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Skakavac

    Dinosaurus hvala ti lipa na svim odgovorima 🤗💞 citala san na ljetnim kako je jedna cura rodila a beba nije prihvacala dojki.. Nadohranu su joj dali u čašici, jadna bas se snervala. Pa kaze da bi volila da je ponila bočicu sa sobon. Sta mislis o tome? Ja san za početak uzela 0+ mamm dudicu i mislin njihovu bočicu uzet.
    ZuMama dobro nam dosla :))


    Nisam sigurna kako se di nadohrana daje ali nesto sam cula da se i na spricu zna davat u rodilistu pa da se bebe ne navikavaju odma na bocu. Npr u zadru ja nisam ni vidila ni imala kontakt sa dohranom ni nista. Sve su to odradile sestre kad bi odnile bebu i vratili bi ju nahranjenu,tako da mi boca nista ne bi pomogla. A zna bit zeznut taj pocetak dojenja… Od toga da beba bude ful uspavana od ljekova npr ako si bila na dripu i sl. Pa do toga da neke ne zele uopce prihvatit ili ne znaju povuc i sl. Ima svasta ali triba pilat sestre da pomazu i cimerice isto ako koja ima iskustva. I staaaalno bebu stavljat na cicu i vjezbat. Samo ne bit sramezljiv 😊

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Slonić12

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Slonić12

    ZuMama

    Drage trudnice i mame,
    Nova sam na forumu i trebam roditi u 10 mj, pa sam odabrala ovu grupu… valjda sam pogodila…
    Ugl moje pitanje je ima li koja trudnica da joj je ogtt test granican? Naime meni su vrijednosti na gornjoj granici pa mi je ginekologica rekla da moram na trudnicku dijetu… ima li netko tu dijetu?
    Hvala

    ZuMama - dobrodošla. Ja sam na toj dijeti isto zbog malo većih OGTT vrijednosti. Dobila sam u Petrovoj samo jedan papir, budem ti ga poslikala pa uploadala. A prije toga sam i sama puno istraživala pa sam našla dosta toga na netu šta ću ti isto staviti da imaš.
    Uglavnom sam pazila i pratila prema tome, s pokojim izletom u slatke vode :D, i nakon što sam prvi put napravila GUK profile sam malo popustila (možda i previše :( ) jer nisam mogla više izdržati vaganje, mjerenje, brojanje.
    U ponedjeljak idem opet vaditi guk profile, nadam se da nisam napravila preveliku štetu. Uglavnom, pitaj što god te zanima, pomoći ću koliko mogu sa savjetima.


    Ne želi mi učitati fotke. Daš mi svoj mail da ti pošaljem?

  • Avatar Skakavac

    Skakavac

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    Ovo je bilo u splitskom rodilištu, pa san se odma zamislila nad tim. Dal da nosim bočicu ili ne. Nez kako cu bit nakon poroda, ali nikad nisam oklijevala kad se triba izborit. A mogu mislit kako bi za tek rođeni bebu. 😇 Bas je ovo blesavo kad ti je prvi put.. Nista ne znas 🤷‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Slonić12

    Slonić12

    ZuMama

    Drage trudnice i mame,
    Nova sam na forumu i trebam roditi u 10 mj, pa sam odabrala ovu grupu… valjda sam pogodila…
    Ugl moje pitanje je ima li koja trudnica da joj je ogtt test granican? Naime meni su vrijednosti na gornjoj granici pa mi je ginekologica rekla da moram na trudnicku dijetu… ima li netko tu dijetu?
    Hvala

    ZuMama - dobrodošla. Ja sam na toj dijeti isto zbog malo većih OGTT vrijednosti. Dobila sam u Petrovoj samo jedan papir, budem ti ga poslikala pa uploadala. A prije toga sam i sama puno istraživala pa sam našla dosta toga na netu šta ću ti isto staviti da imaš.
    Uglavnom sam pazila i pratila prema tome, s pokojim izletom u slatke vode :D, i nakon što sam prvi put napravila GUK profile sam malo popustila (možda i previše :( ) jer nisam mogla više izdržati vaganje, mjerenje, brojanje.
    U ponedjeljak idem opet vaditi guk profile, nadam se da nisam napravila preveliku štetu. Uglavnom, pitaj što god te zanima, pomoći ću koliko mogu sa savjetima.

    Ne želi mi učitati fotke. Daš mi svoj mail da ti pošaljem?


    Odes na ibb.co i tu ucitas sliku i ovdje zaljepis link

    [lilypie.com]

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Ja sam izdajala u rodilistu ali nisam smjela bocu svoju, one su bebi davale to izdojeno

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.