Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Noemi1

    ayla

    Noemi1

    Pikulica19



    Aylu treba u dusu znati da bi uspjela shvatit sto je htjela reci tom jednom recenicom… Nakon drugog puta citanja shvatit ces… 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

    Hahahjhahhaha “tom jednom recenicom”😂😂😂😂 ayla nema vremena i zivaca za tocke, zareze i ostale interpunkcijske znakove. Ako ih slucajno nadjes u njenom postu, znaci da je svekrva maznula mob 😂😂

    Najduza recenica na svijetu samo od mene se cita

    Hahahha trebas uc u ginessovu knjigu rekorda 😂


    😂😂👍

  • Zara88

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Noemi1

    Zara88

    Ayla, Noemi vase bebice spavaju?

    Evo moja jela, bljuckala pol sata, kontam sve izbljuckala, presvukla ga i sad smiksala ponovo bocicu, evo srce ko da sutra ne postoji 😂🙈


    A srecica mala 😁. Uf, mene malo strah tog nocnog zivota i cestog ustajanja kad dodje curka, nadam se da cu bez puno problema moci. Inace sam spavalica tak da se nadam da cu ostati normalna i ne previse zivcana ostatk dana 🙄

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    ayla

    Zara88

    Ayla, Noemi vase bebice spavaju?

    Neee 😖😖😖 eno je škiči u sobi doso muz s posla i reko preuzmi ja nemogu vise nije gladna nije zedna samo vristi bzvz 🙄🙄🙄


    Hahaha tako i ja znam kad muz dodje s posla, samo proslijedim njemu u ruke 😅

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Zara88

    Noemi1

    Zara88

    Ayla, Noemi vase bebice spavaju?

    Evo moja jela, bljuckala pol sata, kontam sve izbljuckala, presvukla ga i sad smiksala ponovo bocicu, evo srce ko da sutra ne postoji 😂🙈

    A srecica mala 😁. Uf, mene malo strah tog nocnog zivota i cestog ustajanja kad dodje curka, nadam se da cu bez puno problema moci. Inace sam spavalica tak da se nadam da cu ostati normalna i ne previse zivcana ostatk dana 🙄


    Da, i ja sam spavalica, ali i  nocna ptica. Volim bit dugo budna, pa spavat cijelo prijepodne 😂 prva 2 tjedna budu gadna s tim budnjem dok ne naviknes, a kasnije se to budjenje prorijedi, pa ne budi svaka 2h, nwg svaka 3, 4, 5. Ili ak si ko ayla pa imas srece odgulis i 7h 😂 meni je muz u pocetku bas znao cuvat malog da ja odspavam u miru bar 2,3 sata (po danu). Po noci sam ja dezurna, zato sto on radi pa ga ne zelim maltretirati. Ali sad je vec bolje. Duze mi spava 😊

    [lilypie.com]

  • Zara88

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Noemi1

    Zara88

    Ayla, Noemi vase bebice spavaju?

    A jel bi htjela na carski ili prirodno?


    Htjela sam prirodno, ali sad me doc uplasila s time da je beba vec sad velika, a ja sitna s uskom zdjelicom i kao ne zna kak bi ja to uspjela tak da ni sama ne znam sto bih sad mislila 😮 rekla je da cemo jos pratiti stanje pa cemo vidjeti…nije jos nista sigurno. Sad krecem svaki tjedan u TA pa cemo vidjeti. Mislim stvarno sam sretna sto lijepo napreduje, ali sam se malo uplasila kad mi je to tak rekla.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Noemi1

    ayla

    Zara88

    Ayla, Noemi vase bebice spavaju?

    Neee 😖😖😖 eno je škiči u sobi doso muz s posla i reko preuzmi ja nemogu vise nije gladna nije zedna samo vristi bzvz 🙄🙄🙄

    Hahaha tako i ja znam kad muz dodje s posla, samo proslijedim njemu u ruke 😅


    Moj inače izbjegava al vise sam luda 😐😐

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Noemi1

    Zara88

    Noemi1

    Zara88

    Ayla, Noemi vase bebice spavaju?

    Evo moja jela, bljuckala pol sata, kontam sve izbljuckala, presvukla ga i sad smiksala ponovo bocicu, evo srce ko da sutra ne postoji 😂🙈

    A srecica mala 😁. Uf, mene malo strah tog nocnog zivota i cestog ustajanja kad dodje curka, nadam se da cu bez puno problema moci. Inace sam spavalica tak da se nadam da cu ostati normalna i ne previse zivcana ostatk dana 🙄

    Da, i ja sam spavalica, ali i nocna ptica. Volim bit dugo budna, pa spavat cijelo prijepodne 😂 prva 2 tjedna budu gadna s tim budnjem dok ne naviknes, a kasnije se to budjenje prorijedi, pa ne budi svaka 2h, nwg svaka 3, 4, 5. Ili ak si ko ayla pa imas srece odgulis i 7h 😂 meni je muz u pocetku bas znao cuvat malog da ja odspavam u miru bar 2,3 sata (po danu). Po noci sam ja dezurna, zato sto on radi pa ga ne zelim maltretirati. Ali sad je vec bolje. Duze mi spava 😊


    Moja spava kad je ju se uspava al prvo treba doci do toga 🙄🙄 nekad cendra da ni sama nezna zasto 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Zara88

    Noemi1

    Zara88

    Ayla, Noemi vase bebice spavaju?

    A jel bi htjela na carski ili prirodno?

    Htjela sam prirodno, ali sad me doc uplasila s time da je beba vec sad velika, a ja sitna s uskom zdjelicom i kao ne zna kak bi ja to uspjela tak da ni sama ne znam sto bih sad mislila 😮 rekla je da cemo jos pratiti stanje pa cemo vidjeti…nije jos nista sigurno. Sad krecem svaki tjedan u TA pa cemo vidjeti. Mislim stvarno sam sretna sto lijepo napreduje, ali sam se malo uplasila kad mi je to tak rekla.


    Ma nemas se sto bojati carskog nisi ni prva ni zadnja osim sto je oporavak duzi, al to znas i sama samo se psihicki pripremis na to 

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Zara88

    Noemi1

    Zara88

    Ayla, Noemi vase bebice spavaju?

    A jel bi htjela na carski ili prirodno?

    Htjela sam prirodno, ali sad me doc uplasila s time da je beba vec sad velika, a ja sitna s uskom zdjelicom i kao ne zna kak bi ja to uspjela tak da ni sama ne znam sto bih sad mislila 😮 rekla je da cemo jos pratiti stanje pa cemo vidjeti…nije jos nista sigurno. Sad krecem svaki tjedan u TA pa cemo vidjeti. Mislim stvarno sam sretna sto lijepo napreduje, ali sam se malo uplasila kad mi je to tak rekla.


    Imaju oni tamo neki instrument pa mjere sirinu zdjelice. Znam da su meni to stavljali, ja gledam sta je ovo 😮 a i njihove procjene znaju bit netocne za pola kg. Uf ak nisi jos krenula u TA, odma se pripremi da ce ti prvi put radit samo ctg. Ja dosla tamo, cekala 3 sata i na kraju samo ctg odradili 🙄 jos ja kazem moguce da ima odstupanja u tezini bebe, nisam radila uzv 4tj. Kaze meni doktorica iduci put ces ic na uzv. Reko dobro. Dosla za 4 dana na porod. Pitaju kolika je procjena bebe. Reko ne znam, nisu mi uzv radili 4 tj 🙄tak da se ne nadas da ce ti odmah sve napravit, da se ne razocaras.

    [lilypie.com]

  • Zara88

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Noemi1

    ayla

    Zara88

    Ayla, Noemi vase bebice spavaju?

    Neee 😖😖😖 eno je škiči u sobi doso muz s posla i reko preuzmi ja nemogu vise nije gladna nije zedna samo vristi bzvz 🙄🙄🙄

    Hahaha tako i ja znam kad muz dodje s posla, samo proslijedim njemu u ruke 😅


    Blago vama s dobrim muzevima 😀 vidjet cemo kakav ce biti moj 😅. Ali ajde dobro je to sto cu prvih par tjedana biti kod mojih jer smo nedavno kupili stan pa se jos uvijek radi. I to smo kupili u istoj ulici u kojoj su i moji 🤣…ali dobro, sretna sam jer su nam moji stvarno super. Mama kuha za sve, sestra mi seta psa jer je ogroman i razigran pa ja vise ne mogu, a tata i mm sredjuju stan, a ja lezim i citam vas 😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.