Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Zara88

    Noemi1

    ayla

    Zara88

    Ayla, Noemi vase bebice spavaju?

    Neee 😖😖😖 eno je škiči u sobi doso muz s posla i reko preuzmi ja nemogu vise nije gladna nije zedna samo vristi bzvz 🙄🙄🙄

    Hahaha tako i ja znam kad muz dodje s posla, samo proslijedim njemu u ruke 😅

    Blago vama s dobrim muzevima 😀 vidjet cemo kakav ce biti moj 😅. Ali ajde dobro je to sto cu prvih par tjedana biti kod mojih jer smo nedavno kupili stan pa se jos uvijek radi. I to smo kupili u istoj ulici u kojoj su i moji 🤣…ali dobro, sretna sam jer su nam moji stvarno super. Mama kuha za sve, sestra mi seta psa jer je ogroman i razigran pa ja vise ne mogu, a tata i mm sredjuju stan, a ja lezim i citam vas 😂


    Hahaha bar imas zanimaciju 😃 ma mame super dodju nakon poroda. Meni je moja donosila rucak svaki dan 😊 da, ak budes na carski i ak bude sve ok, za 4 dana ides doma 😉 i jos ti stave kopce, nema konaca i sivanja. I za 7 dana dodjes vadit kopce 

    [lilypie.com]

  • Zara88

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    A trenutno smo gore na katu kod njegovih (imamo sve odvojeno i zakljucavamo se 😂), uskoro na kratko kod mojih pa u novi stan 😊. Nadam se da cu tako izbjeci posjete prvih par tjedana 😏. Bila sam jucer 1.puta u TA i odmah dosla na red. Napravila ctg, ali kad mi je doc vidjela trbuh odmah je rekla ajmo mi na uzv da napravimo procjenu 🤣. I tad me odmah poslala vaditi krv i na razgovor kod anesteziologa da za sve budem spremna. Ja se od samog pocetka vodim u bolnici zbog komplikacija tak da sam navikla na visesatno cekanje 😩

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Moja zaspa napokon nakon cendranja izgleda da bi spavala 😂😂 
    Zara kljuc u bravu i nepustaj nikog 🤪🤪

  • Zara88

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Noemi1

    Zara88

    Noemi1

    ayla

    Zara88

    Ayla, Noemi vase bebice spavaju?

    Neee 😖😖😖 eno je škiči u sobi doso muz s posla i reko preuzmi ja nemogu vise nije gladna nije zedna samo vristi bzvz 🙄🙄🙄

    Hahaha tako i ja znam kad muz dodje s posla, samo proslijedim njemu u ruke 😅

    Blago vama s dobrim muzevima 😀 vidjet cemo kakav ce biti moj 😅. Ali ajde dobro je to sto cu prvih par tjedana biti kod mojih jer smo nedavno kupili stan pa se jos uvijek radi. I to smo kupili u istoj ulici u kojoj su i moji 🤣…ali dobro, sretna sam jer su nam moji stvarno super. Mama kuha za sve, sestra mi seta psa jer je ogroman i razigran pa ja vise ne mogu, a tata i mm sredjuju stan, a ja lezim i citam vas 😂

    Hahaha bar imas zanimaciju 😃 ma mame super dodju nakon poroda. Meni je moja donosila rucak svaki dan 😊 da, ak budes na carski i ak bude sve ok, za 4 dana ides doma 😉 i jos ti stave kopce, nema konaca i sivanja. I za 7 dana dodjes vadit kopce


    Pa cekaj, zar ti nisi prirodno rodila ili sam se malo pogubila?

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Zara88

    A trenutno smo gore na katu kod njegovih (imamo sve odvojeno i zakljucavamo se 😂), uskoro na kratko kod mojih pa u novi stan 😊. Nadam se da cu tako izbjeci posjete prvih par tjedana 😏. Bila sam jucer 1.puta u TA i odmah dosla na red. Napravila ctg, ali kad mi je doc vidjela trbuh odmah je rekla ajmo mi na uzv da napravimo procjenu 🤣. I tad me odmah poslala vaditi krv i na razgovor kod anesteziologa da za sve budem spremna. Ja se od samog pocetka vodim u bolnici zbog komplikacija tak da sam navikla na visesatno cekanje 😩


    Hahaha bome se sam selite 😂 kak ti to uspjevas u ovoj fazi trudnoce? Pakiranje, spremanje, selidba? 🤔 aha, imas iskustva vec u  cekaonici 😆😆 aj bar su ti napravili.kompletan pregled, super 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Noemi1 dal ti nekad provjeravas da bebac dise ja imam fobije da nekad ne dise kad je pre mirna onda ako necujem da dise gledam dal se trbuh dize izgubit cu 100godina zivota 😣😣

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Zara88

    Noemi1

    Zara88

    Noemi1

    ayla

    Zara88

    Ayla, Noemi vase bebice spavaju?

    Neee 😖😖😖 eno je škiči u sobi doso muz s posla i reko preuzmi ja nemogu vise nije gladna nije zedna samo vristi bzvz 🙄🙄🙄

    Hahaha tako i ja znam kad muz dodje s posla, samo proslijedim njemu u ruke 😅

    Blago vama s dobrim muzevima 😀 vidjet cemo kakav ce biti moj 😅. Ali ajde dobro je to sto cu prvih par tjedana biti kod mojih jer smo nedavno kupili stan pa se jos uvijek radi. I to smo kupili u istoj ulici u kojoj su i moji 🤣…ali dobro, sretna sam jer su nam moji stvarno super. Mama kuha za sve, sestra mi seta psa jer je ogroman i razigran pa ja vise ne mogu, a tata i mm sredjuju stan, a ja lezim i citam vas 😂

    Hahaha bar imas zanimaciju 😃 ma mame super dodju nakon poroda. Meni je moja donosila rucak svaki dan 😊 da, ak budes na carski i ak bude sve ok, za 4 dana ides doma 😉 i jos ti stave kopce, nema konaca i sivanja. I za 7 dana dodjes vadit kopce

    Pa cekaj, zar ti nisi prirodno rodila ili sam se malo pogubila?


    Jesam prirodno, u Osijeku. Ali legica mi rodila na carski isto u Os,.pa znam 😁

    [lilypie.com]

  • Zara88

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    ayla

    Moja zaspa napokon nakon cendranja izgleda da bi spavala 😂😂
    Zara kljuc u bravu i nepustaj nikog 🤪🤪


    Uvijek je kljuc u bravi 😆. Bravo za bebisitu sad nek se lijepo naspava, a mama u virtualni nocni zivot 😄

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    ayla

    Noemi1 dal ti nekad provjeravas da bebac dise ja imam fobije da nekad ne dise kad je pre mirna onda ako necujem da dise gledam dal se trbuh dize izgubit cu 100godina zivota 😣😣


    El.mi vjerujes da sam sad isla provjerit jel dise cipsom u ruci. I ne vidim.odmah zato sto ima 3 sloja odjece na sebi i priblizim se i zasuskam s vrecicom cipsa 🤦 al nije se probudio 😂

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Zara88

    ayla

    Moja zaspa napokon nakon cendranja izgleda da bi spavala 😂😂
    Zara kljuc u bravu i nepustaj nikog 🤪🤪

    Uvijek je kljuc u bravi 😆. Bravo za bebisitu sad nek se lijepo naspava, a mama u virtualni nocni zivot 😄


    To samo i zelim da se naspava, da da dok se svi ne razbjeze odavde😂😂🤪

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.