Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu
    Sretna bas si zgodna trudnica 😊 Mi smo danas krecili dnevnu i sav najmestaj mjenjamo tako da je prazna. Lezim na 2 jorgana, i 2 jastuka na podu hehe i upaljen tv i wifi i milina… muz svira a nas dvoje punimo baterije za sutra, ujutro bih nam trebao stici namjestaj. 
    Evo mog ugodaja hehe zamisljam da sam na plazi u debeloj ladovini i gledam u more 🤣🤣🤣
     

    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Sto se tice sminke preko ljeta, za plazu i bazen se nikada ne sminkam, a ovak kad idem na kave, vecere ili tak nesta stavim klasiku, puder, maskara i to je to. Nekad malo sjenila. Kod kuce nisam nikad nasminkana, jedino ak mi iskoci akna onda stavim korektor da ju isusi.

    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Sretna prelijepa slika!
    Šminkanje - na posao sam se šminkala apsolutno svaki dan, ipak je to uredski đir i moraš doć sređen. Na more i za teretanu nikad, imam masnu kožu sklonu aknama i taman mi posla fali da kad se rašire pore od znojenja - da mi sva ta šminka upadne lipo u njih.
    A otkad sam na bolovanju ovih xy mjeseci šminkam se samo za prigode, ako idemo u restoran i sl.
    Inače ja i kad se šminkam, to je “nude look” jer mi ne stoji jak mejkap nit se s njim osjećam ko ja uvik su to neke prirodne nijanse, minimalistički…kvalitetna bb krema iz ljekarne i malo rumenila da nisam ko smrt na dopustu i maskara…
    Umjetne trepavice - prije sam imala full negativno mišljenje o njima, kao i umjetne nokte - ne volim ništa veštačko…..ali lani sam od jedne kolegice vidila predobre trepavice potpuno prirodnog izgleda (znači duljina kao prirodne, tek da malo dobiješ gustoće, ne bi čovjek skužio da su umjetne) i morala sam ih napravit i sebi za ljeto (kad je nezgodno radi mora i kupanja koristit maskaru). Jer ja bez maskare izgledam pomalo bolesno pošto su mi jako svijetle trepavice prirodno (kao i kosa i koža, općenito sam sva blidunjava)

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sretna, bas si lijepa!!
    I me, ocito ti je trebao odmor.  Aaaaah, vidim i tebi godisnjica na dan njegovog rodjendana  Nadam se da ce se i njemu zelja ostvariti. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Violeta, nije tebi lose  Ajde ima i to svoje cari  Eto, sutra dolazi namjestaj 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ja sam bila moru 3 sata. Dosla mi je u sestra i taman donijela veceru… Pa smo dragi i ja isli u setnju pored mora… Bas sam se lijepo, ali ugodno izmorila… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ma decki se jaki brinu o zeni trudnici. Vidim i po svome. Ujutro me zna probuditi i reci da se pokrijem jer mi je hladno  A meni tako lijepooo  Pa onda: citao sam na jednom forumu da smijes samo 20 min pjesaciti i slicno 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    barbs

    ja imam taj neki osjećaj. Frendica se zeza da je i ona imala osjećaj da će prije roditi jer, kao, zadnjih mjesec dana je govorila da jedva čeka roditi, da ne može više, itd, itd, ali je 6.7. rodila…… Predsjećaj ju nije prevario.
    Mame koje već mate bebicu/e, dali ste vi imale predosjećaj kad biste mogle roditi?


    Nema šanse da možeš to znat….jedino ako si vještica
    I za spol mi je upitno jel to “osjećaš” ili je tek želja pa se nekima poklopi a nekima ne (vjerojatnost je 50% pa i nije takvo čudo ako pogodiš!) ali za datum - to je totalno pogađanje. Sto je faktora
    Ja sam znala da je trudnoća s prijetećim prijevremenim pa je bilo logično da (99%) neću prenijet tj probit datum po ZM, ali nisam imala pojma DO kad ću izdržat…i evo izdržala do prvog ustajanja iz kreveta - čim sam prekinula ležanje da odem na obiteljski (božićni) ručak završila na porodu….e sad da nisam išla na taj ručak pitanje je dokad bi izgurala
    Sad isto nemam pojma
    Znam samo da je minimalna šansa da prenesem. Baš ono minimalna

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    barbs

    Ma decki se jaki brinu o zeni trudnici. Vidim i po svome. Ujutro me zna probuditi i reci da se pokrijem jer mi je hladnoA meni tako lijepoooPa onda: citao sam na jednom forumu da smijes samo 20 min pjesaciti i slicno

    Lijepo je kad se dragi brine… i kad nesto savjetuje. Meni kad kaze nesto u vezi mene ili trudnoce onda mi bude smijesno i budem bas sretna 😊 

    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    moj ne zna ni sebe pokrit a ne da će on mene pokrivati….stoput se probudim po noći i vidim ga kako šmrče i hladno mu a odrolan prekrivač s njega ko malo dijete!

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.