Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Kod nas su oko 4-5 tisuca takva kolica…to je najbolje odma 3u1 kupit, imas sve…ko kupuje prvi put…mame koje vec imaju klince sigurno imaju opreme 😄 Ma da, u bosni? Koji dio?


    Banja Luka, tamo smo nasli trgovinu. A imam rodbine kod Prnjavora, pa kazu da od nas nije daleko to. 

    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Meni se svidaju ova kolica…samo sto su skupa


    Sanjchi meni je to isto najljepsi oblik, zbog ovog donjeg dijela sto je zaobljen, a ova roza su fantasticna za curke 😍😍😍 ja sam kupila slicna po obliku, riko nano. Saljem kasnije sliku, dok se docepam laptopa.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu
    Violeta meni se jucer isto desio slican “bedak”…dosla sam na pregled i veli mi sestra da sam bila narucena 10., a ne 19., a u knjizici pise 19., onda su me sve 3 sestre uvjeravale da je to 10., osjecala se ko glupaca. A u utorak sam zvala da pitam dal smijem jesti prije secer testa i rekla mi je, da se vidimo u petak….al me doktorica ipak pregledala pa nisam napravila show 😥 
    Evo te famozne 10-ke 😡
    Evo te famozne 10-ke 😡


    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Violeta nikad cula za taj crveni konac il sto vec…mala od sogorice je nosila jedno vrijeme crvenu narukvicu kao s biserima i zlatnim krizicerm, ali to je vec bila 5-6 mj…prvi glas…iz kojeg kraja Lijepe nase si ti?
    Dena Ja sam planirala neku neutralnu boju uzet jer planiramo ovoj bebici podariti i bracu/seku…pa da mogu koristiti i za curu i za decka.. Ima ih jako lijepih samo treba izabrat, i pritom pazit na milijun stvari koje smo neki dan nabrajali…

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Ja sam dobila od svoje ginekologice uputnicu i za uzv i za krv za Petrovu. Nalaze sam dobila kroz tjedan dana, na nalazu su podaci i sa uzv i od krvi. Jesi li već dobila uputnice? Neće ti raditi uzv ako nemaš uputnicu. :)

    Možda te doktorica pošalje  samo na krv, pa će ona sama protumačiti nalaz, ali iskreno nisam nikad čula za to… Nisam shvatila želiš li radit ponovo uzv ili ne. Meni je moja doktorica izmjerila nuhalni, ali me je svejedno poslala u Petrovu na uzv. Mislim da će ti tamo biti točniji i precizniji podaci…

    Ja sam to nedavno radila i bila sam izgubljena kad sam to radila, pa sam friška, ako imaš još kakvih pitanja, slobodno pitaj. :)

  • Avatar Dorja91

    Dorja91

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Violeta iskreno nasmijala sam se na tvoj post. Nemoj mi zamjeriti. Vjernik sam i djetetu cu staviti blagoslovljenu krunicu iznad kreveta. Tako sam i ja imala. Baka se vec pobrinula za to. Al crveni konac , prvi put cujem za to.

    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Dena valda nam je jucer bio takav dan, bitno da si uspjela imati pregled na kraju.
    Sanjchi iz Slavonije 😊
    Dorja kod nas je to “normalno” stavljat na rukicu, konac, narukvicu i obavezno u crvenoj boji. Ali meni to nije normalno. Bas sam vidjela bebaca prije tjedan dana i ima obicnu crvenu narukvicu na rukici. A znam da su roditelji za takvim stvarima. I ja sam za krunicu, da nam Bog cuva bebe. I u spavacoj imam svetu sliku a u dnevnoj kriz s vjencanja. Sve ostalo je meni nenormalno, ali eto ovdje su takvi ljudi. I jos dijete prije krstenja ne smije van, to se jos radi ovdje. Naravno ima ljudi koji su stvarno za te obicaje, a ima kao i ja koji ne vjeruju u to. Zato sam bas vas htjela pitati dali ima tih praznovjerja kod vas.

    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Imate dosta na googlu o crvenom koncu koji se stavlja na rukicu djeteta, stara vjerovanja protiv uroka. Eto ako niste cule za to. 
    Meni bas drago sto ne stavljate to i ne znate, jer ja nisam nikako za takve stvari, dok okolina je za to. Posebno od muza seka, koja mi je i napunila glavu tim stvarima.

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Vracamo se.iz sopinga.

    Kupila sam si.dvije haljinice 😊

    Ove price o.crvenom koncu…bez uvrede, ali meni je to takva glupost da ne mogu vjerovat da netko u to danas vjeruje! Opcenito mi nije lijepo na malim bebama vidjeti nikakv nakit, a kad vidim te crvene konce ili koraljne narukvice,luda sam

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Mislim, nisam praznovjerna ali isto tako ne osudujem osobe koje vjeruju u ono sto ja ne vjerujem. Svi smo mi razliciti, i svakakvih nas ima. Ja sam vjernik ali nisam svaku nedjelju u crkvi, jer smatram da se vjera ne dokazuje time. Mrzim kad odem u crkvu oa vidim osobe koje su gnjusne i lose i onda tamo sjede i glume neke velike vjernike. Svatko od nas zivi kako mu idgovara i vjeruje u ono sto nam odgovara.. Bitno da su nase bebice zdrave i da lijepo rastu i odrastaju, a sad dal ce to bit zbog crvenog konca ili molitve ili tople rijeci i velike kolicine ljubavi, nebitno…

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.