Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Curke sretno Vam danas na pregledu
    Hvala Bogu nemam toliki iscijedak… ali nosim pamučne dnevne uloške koje sam naručila preko interneta - od njih valjda jedino  ne dobijem neku alergijsku reakciju….

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    M@lena ma neka si nasla sto ti pomaze to je super!! 
    Treca sreca i vama sretno danas da uzivate svo troje na pregledu 😍
    Mc_mouse preko koga narucujes? One su jednokratne ili?

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Jutro, mamice!  
    Danas je vrijeme katastrofa. Kiša pada od sinoć. Gledala sam prognozu za 6.5. i najavljuju kišu navečer. Nadam se da će se do onda sve promijeniti! 
    Što se iscjetka tiče i ja bih trčala na wc kad bih osjetila da mi dole curi i to sva panična da se nije nešto dogodilo.  Strašno. Ja inače jako volim od Naturelle. Odlične su mi. 
    Mc_Mouse, i mene zanima koje si naručila i gdje? 
    Cure, sretno danas svima na pregledu i javite kako je bilo! 
    Ja danas idem podići nalaze krvi i urina i popodne idem sestri da vidim ako je sve u redu i kad će slijedeći pregled. Ako nije neka hitnoća voljela bih i ja da dragi može doći sa mnom, pa ako me ne mogu ubaciti u termin tjedan nakon pira ujutro (kad je on na g.o.) onda nek me ubaci nakon 15.5. popodne. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    dobro vam ovo tmurno jutro! kisa zeza,al barem vise nema vjetra toliko.
    mene je ujutro probudila probava, da oprostite jedva sam stigla na wc 


  • M@lena

    Broj poruka: 774

    Prijavi adminu

    Joj i meni je laknulo, jer mi zatvor nikako ne ide uz hemoroide koji se ponekad aktiviraju. Inace, hemoroide sam dobila 10 dana poslije poroda, kazu od naprezanja, no tko ce znati. Od tada se povremeno javljaju, no imam srecu (ako je to sreca, nadam se da jest) sto nisu veliki i nisu vanjski (cula sam svakakve price o grozdovima zbog kojih ne mozes ni sjediti), tako da mi ne prave velike probleme. No u kombinaciji sa tvrdom stolicom i zatvorom, nisu najsretnije rjesenje. 
    Iscjedak- cini mi se ok, bijeli i nije obilan. Ne moram nositi uloske, jer tek navecer primjetim trag na gacicama, mozda zato sto nosim iskljucivo bijeli ves (radi iskuhavanja) pa se ne primjeti bas jako. Moja dr uvijek kad mi provjerava cerviks i iscjedak kaze: “bijeli iscjedak bez mirisa, savrseno!” Pa se i sama po tome ravnam. 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    A jel ti jači iscijedak nego preth T?
    Ja se u prvoj ne sjećam nit da sam ga imala, u drugoj ok imala sam (ali ne ovolikoooo kao sad) i zato me živo zanima s čime je on (količina) povezan. Valjda budem dobila neki smisleni odgovor od dr večeras, moja je teorija eventualno da što sam šira dolje (a svakim porodom je ipak dolje sve “komotnije” jelte ) da možda i to ima veze….ne znam, živo me zanima šta će on reć.

    kiša - u nas još nije stigla, a ja bih baš voljela da sapere do kraja ova stabla što su mi pod prozorom da ne zazirem više otvarat prozor zbog ostataka peludi…al samo vrti vjetar, još od jučer. Nije za ništa vrijeme
    Barbs držimo fige za vrijeme, ali nema šanse da ti oni pogode točno tjedan dana unaprijed, pa tako budu nadajmo se falili i sada!

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Hvala na ljepim zeljama, pregled je u 11.40 jedva cekam 
    Tea i treca_sreca i vama sretno!!! 
    Sto se zatvora tice s tim imam oduvijek problema… Ja isto u jutro popijem toplu vodu i limun ali dodam veliku kasiku meda… Nije onda prekiselo a i dobro je za imunitet opcenito

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Jutro cure, evo kod nas nekakvo sunce proviruje nadam se da će i ostati tako jer se odmah i ja bolje osjećam.. jučer-katastrofa cijeli dan me nekakva vrućina i vrtoglavica da sam cijelo vrijeme ležala i ništa nisam napravila haha kao danas ću.. muž prehlađen pa hrče po cijelu noć, užas kao da spavam s medvjedom hahah


    [lilypie.com]

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Naručujem pamučne dnevne uloške preko Facebook stranice Lulapu, 4 komada za 70kn s dostavom na tisak. Imaju i bambusova vlakna unutra čini mi se, ugl. peru se na 60, mada ih ja znam svaki drugi put na 90 i obavezno ih peglam. Zgodni su skroz.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    ima i web: http://lulapu.blogspot.hr/ [lulapu.blogspot.hr]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.