Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Aurora1611

    Vidim da pisete za biogaiu ja sam poslala supruga da kupi i dale su mu u ljekarni biogaiu s dodatkom vitamina D3 koji (koliko ja znam) izaziva grceve 😕😕


    D3 ce ti ionako pedijatrica dati da dajes djetetu do godine dana, svaki dan. On je obavezan za oravilan rast kostiju,sa tim se nije za zezat. S tim da, biogaiu smo mi davali bez vitamina d, valjda je to nesto novo

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dena, žao mi je radi mame… A kad seka dođe, iskoristi ju maksimalno! 
    Aurora i Sretna, meni na otpusnom pismu piše da D3 treba uzimato od 8.dana života na dalje… E sada… pitala sam muževu rođakinju i rekla je da za sada nema potrebe i nešto spominjala da za mj dana bih mogla krenuti, a znam da je prvi sistematski kod pedijatra za mj dana… 
    Sretna, kad si ti krenula koristiti D3? Sretna i ostale mame, naravno! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Kod nas će isto kiša… ako ne pada već… nisam provirila kroz prozor… taman super vrijeme za spavanje. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Barbs kad su te otpustili iz bolnice? Ujutro ili popodne..


  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Hvala cure za kapi!

    Sretna - žao mi je zbog malog, to traje već par dana, baš užasno…

    Dzenny - a da odeš na hitnu da ti i dns izmjere tlak? Mislim, ne dižem paniku, ali ono da se ne brineš do sutra?

  • Deleted user

    Broj poruka: 1616

    Prijavi adminu

    Sretna, cim brzi oporavak zelim 😘

    Ujutro sam ustala u pol 6, pa legla opet i spavala do sad wow 👀

    Barbs, a bas mi je drago da se deda tako zvao, jel imao nadimak? 🙃

    Cure, rasturaju me kukovi, zdjelica, ledja, noge, bas osjetim ta rastezanja ligamenata
    Mutiram 😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 1616

    Prijavi adminu

    Citala sam da za grceve pomaze rooibos caj…i neki gel koji se maze po busici jos a nez kak se zove

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Barbs poceli smo s tim kapima kad je imao cca mjesec dana, znaci od prve kontrole pedijatra jer nam je tada dala uputnicu za to

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    D vitamin je obavezan od 8.dana zivota. Samo sta ima razl.proizvodjaca i nisu svi tako dobri… Pedijatri vise daju odnosno preporucaju K1D3 (kupuje se oko 60ak kuna) ili D3 od Plivita koji ide na recept (valjda jer imaju neku suradnju), ali sama mi je farmaceutkinja rekla, a i kuma, da je od Oleovita puno bolji ali ga pedijatri samoinicijativno ne pisu na recept nego tek ako vide da je mama upoznata s tematikom. Velim, teta u ljekarni mi je sama rekla da postoji mogucnost da od Plivita izazivaju grceve, i ako se to desi da se moze traziti pedijatra da prepise one od Oleovita. Kao ove K1D3 su bezveze jer beba ionako u bolnici dobije Kvitamin (nisam sigurna jel u injekciji ili kak) pa zasto kupovati bezveze kad se D3 moze dobiti na recept…
    Yel rooibos caj ima blagotvorni ucinak i na mamu i na bebu. Ne sadrzi tein, a ima prirodno slatkast okus koji daje mlijeku poseban “Geschmack” 😊

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Ja sam bijesna…😔😤
    Ne samo da nismo otisli (niti cemo ic danas) u soping, jer mu je nesto vaznije iskrsnulo nego je jucer, IZA MOJIH LEDA, zvao svoju seku bi li ona isla samnom😡 sva sreca pa mu je sogorica rekla ne. A njemu je to normalno da bi ona isla samnom, i jos se on ljuti na nju sto nezeli ic..Mislim stvarno…ljuta sam…bijesna sam…a on je otiso s kumom na kavu😒 i kasnije mora obavit to sta mu je iskrslo… Danas necu ni kuhat nit nista, lec cu, dic noge u zrak i boli me K…..😑

    Bolje bi mu bilo da se nacrta doma i kaze da ipak idemo…mislim, znam da cemo otic i rijesit to. Al ovo me bas razbjesnilo…place mi se😠


    A joj, i mene bi to razbijesnilo. S nikim me takav soping ne bo veselio osim s mm. Ipak zajedno biramo stvari za nasu bebu i to mi je najljepse bilo. Nadam se da ce skuzit pogresku

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.