Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Mi smo danas trebali na djecji rodendan, mali se bas veselio, al nis od toga. Imao je do 39.5 po noci. Sad ima 38. Povracao je.. 
    Rekla sam mm da ode bez nas da bezveze pokloni ne stoje doma. A i ja sam se veselila druzenju :/

    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Opet dosadna kisa i grmljavina

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Juuutrooo 
    Bas sam htjela pitati gdje kupiti one kapi i vidim da je vec netko pitao  i da je stigao odgovor..
    Yel, aaajjjjj pun mjehur ahahahah  kad se samo sjetiiimmm… LUCIJAN se zvao moj pokojni nono (djed)… Predivno ime…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sretna, bez oporavak Lu!!  Bas mi je zao i vjerujem ti da si se veselila a sigurno i L jest…  Brzo ce to proci… Sad krecu te viroze… I jos ako je u vrticu…
    Moja kuma radi u jaslicama i bome je i ona pokupila nesto od njih… Nista cudno.. a i ove promjene vremena ne pomazu….
    Mamuka, dobra si  sto se tice da spavanja 2-3h u komadu! Ahahahhahahahhaa

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Na zaloat nema, nadam se da ce biti ok, ma da se sada zali na trbuh. A vidjet cemo..

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Jutro curke! 
    Galu to s kontrakcijama sam i ja primjetila, i isto imam osjecaj da sad mogu vise toga nego prije. Prije me grcilo cesce i kontrakcije su mi se javile jako rano, ali sad nista. Bude tu i tamo koja ali manje nego prije. Mene su leda bolila neki dan, mislila sam da je to to! Krenulo je nisko dolje i ne pusta, al proslo je. Imam sada pojacan iscjedak ali jos nije sluzav postao, i osjecam da je beba narasla, kao da ima manje mjesta 😊 
    Sretna bas mi je zao sto je L bolestan…steta za rockas, nadam se da ce brzo ozdraviti! 
    Kakanje - i ja sam znala pomislit na to sta ako beba ispadne al brzo me proslo, sigurno nije tako lako 😂



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Kiki, O NE, NIJE tako lako!  Nadam se da će tebi biti lakše nego meni  A kad imaš pregled da vidiš kakvo je stanje dolje? 
    Dzenny, neka si ti uživala. Sutra imaš pregled je l' da? 
    Muž spava. Diego spava. Ja sam jela i popila kavu na miru. FUL PREDIVAN OSJEĆAJ!  Jučer sam čak uspjela počupati obrve… nadam se da ću danas uspjeti skinuti lak s noktiju hahahahah  Samo kad se muž probudi. Došao je jako kasni ili rano  Jučer je feštao s frendovima i mogu reći da smo se super Diego i ja sami snašli… puno je spavao. Mislim, normalno  spavali smo 6-7 h cca s time da smo se jednom probudili da jedemo.  
    Grozno mi je što mi jaaaaaaaaaaakoooooooo šteka forum s mobitela i kad krenem komentirati mi se sve zablokira ili zacrni i ne mogu ništa… a ja puno toga napisala. Sad sam na kompu.. iskoristila sam priliku dok Diego spava. Idem čitati ono što nisam 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    I meni je trebala doci nama al je prije mj dana morala na opetaciju i jos je na stakama. Za tj dana dolazi seka, al samo tjedan dana jer mora raditi, mozda ako bude mami bolje dođu i oni. Uglavnom moji svi rade pa nemam koga.
    Spavanje stavlja ga u krevetic al evo zadnja dva dana vise ga nosimo nego spava, kad vise ne mogu stajat od umora legnem i stavim ga na prsa i onda spava.
    Marijana moj rez je skoro ko mali prst na ruci, konac je ràzgradiv. Rekla je babica ak smeta da ga moze ciknut.
    Cure jel znate kolko nakon poroda i sivanja se smijem kupati u kadi?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Vidim da pisete za biogaiu ja sam poslala supruga da kupi i dale su mu u ljekarni biogaiu s dodatkom vitamina D3 koji (koliko ja znam) izaziva grceve 😕😕


    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.