TOP TEMA: Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nerakorina2900

    nerakorina2900

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Ola cure, nova sam tu, ali vas čitam vec dugooo…
    Ovako od mene ukratko, ndredoviti ciklusi (probala femiSan A, vrkutu, macu - odustala od svega) 
    11.5.bila kod.gin.dobila duphastone 3x1 5 dana,  imala mengu 3 dana, iza tog duphaston od 16 - 25 dana 1x i sad ovak, 6.dan od duphastona (31.dc) menge.jos nema ali vec me 4-5dana bole cice, trbuh i s lijeve i s desne strane, tu i tamo grcevi po sredini, kao neko štrecanje.u jajnicima ako se naglo.ustanem, tesko mi ke zbog toga nekad i lezat na trbuhu…tu i tamo me boli i nize prema preponama, iscjedka nista sve cisto…izvubila sam se, ne znam jel to moguca M ili PMS, nisam jos test radila…ima li tko slicnih iskustava?
    Nadam se da nisam fulala temu
    Lp

  • Avatar Tayci

    Tayci

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Evo i ja sam nova ovdje. I sve vas zelim pozdraviti. Do sada sam samo citala,a od danas pa nadalje cu i ja tipkati   Ciklus mi je od 30-35 dana.Zadnja M je bila 26.5. Nezasticeni odnosi 14.6.pa nadalje  imam instaliranu aplikaciju Moj kalendar i po njoj mogucnost trudnoce postoji..sto vi kazete? Jucer sam radila test cisto onako,bio je negativan..

  • Avatar nerakorina2900

    nerakorina2900

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Pricekaj jos koji dan i ponovi test ako M ne dode do 35 dana ciklusa kao inace

    Ja vise nemam bolove, nema jos ni M, jos koji dan i radim test

  • Avatar Tayci

    Tayci

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ni mene vise ne boli u donjem dijelu trbuha. Grudi su me prije par dana uzasno bolile,sad samo na dodir. A inace me boli nekad i 7 dana prije M. Tako da uvijek znam kad bi mogla. Sretnooo 😊 

  • Avatar nerakorina2900

    nerakorina2900

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Ma ja bas izgubita, nikad me grudi ne bole do sada, ni stomak inace samo ujutro zaboli i et M, sad izgleda id duphastona sve se nesto poremetilo

  • Avatar Tayci

    Tayci

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Samo polako. Napravi test onda ces vidit kako dalje.

  • Avatar nerakorina2900

    nerakorina2900

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Strpit cu se.jos koji dan, pa…

  • Avatar nerakorina2900

    nerakorina2900

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Dobila jucer, et
    :)

  • plavooka

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav,cure..prosle god sam imala spontani..pa me svega strah..zadnju m sam imala 19.05…jucer sam vadila betu ona iznosi 5502,39..posto moje dr nema do pon..mene zanima da li zna neko od vas kaj to znaci..
    Hvala :D

  • Ivana753

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Hej, molim vas pomagajte!
    Prošlu menstruaciju sam imala 18.5. te sam imala spolni odnos 25.5.( metoda prekinutog snošaja ). Sljedeću menstruaciju sam dobila 14.6. ( 27. dan cikulusa, ciklus mi varira od 20 do 30 dana) koja je trajala normalno 6 dana, bila je obilna kao i inace te je imala dosta ugrušaka. Sada mi je 15. dan ciklusa te već par dana imam natecene grudi(iako se bol smanjila danas a jos su malo uvecane) te povisenu temperaturu(37,6, 37.6). Mozda je glupo, ali sam panicar po prirodi pa me zanima je li moguća trudnoca iako sam uredno imala menstruaciju( ili sam se prehladila a povecane grudi su simptom ovulacije?)? Moram napomenuti da spolnih odnosa nije bilo nakon 25.5. Unaprijed hvala!!!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.