Izazov: Budi fit trudnica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    joj, od svega sto sam ja procitala na netu i razno raznim forumima, ispada da se tih 9 mjeseci najbolje izvalit na ledja, sa sve cetiri u zrak i nista ne piti i jesti jer je sve stetno…

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    hehehe…bas si me nasmijala DarijaZ.

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    e, pa bas mi drago !

  • Avatar treća sreća

    treća sreća

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    evo ja taman čučam renni i pišem,u 17tjednu sam,treća bebica…prije trudnoće bila sam kronićno neuhranjena i mršava radi problema sa želucem,skoro ništa jesti ni probaviti nisam mogla,a želudac mi je svaka tri dana skakao u pluća horor tko nezna ma ni pasu poželila.Unatoč mučninama prva tri mj.nisam gubila već 2kg dobila,većernje mućnine i povračanja,ali paralelno s tim tijelo mi je počelo pitat hranu koju nisam prije ni pomirisat mogla!sada povratim svako 3,4dana,onda mi proradi gerb i gastritis,ali udaram po antacidima i imam jedan biljni pripravak prije jela odkojeg provari stomak,i onda ja jedem,muž se smije ko lud,već sam se počela širiti ali jako sam sretna jer onaj pakao nebi nikom poželila,tako da je ova trudnoća izgleda blagoslov za mene,i želudac se lijepo smijestio ne bježi,naravni i dalje mi zna proraditi hernija i sve navedeno ali pomažem se espumisanima,donatom mg,i tako…eto to je moje iskustvo…jedem šta mi život pita,imam razne prohtjeve zaista imam i lijepo ih pratim jer znam da mi tijelo pita ono što mu fali.i da,prenatal tablete nemogu ni pod razno boli me želudac od njih,no uzimam željezo,i zelenu magmu koja je apsolutno prirodna i poželjna dopuna prehrani te osjetim da mi je nivo energije bolji,jer treba piti neki dodatak,a to meni paše,jer je prirodno i zdravo,često smiksam sve voće koje nađem u kući pa malosvježih listova špinata iz vrta i eto!

  • mozav

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    e onda nebi znala…kad svako veli drugacije ?

    sbobet [sbobet.co.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.