Izazov: Budi fit trudnica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Niki512

    Niki512

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Ja kombiniram Donat, limun i vodu natasce, sljive i smokve.. I nemam redovitu stolicu pa eto.. :)

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    …jeste probale Magnezij u obliku vitamina / tableta? ja svako jutro pijem jedan Mg uz vitamine koje inače pijem i nemam problema sa probavom.moja sestra, koja i inace ima roblema sa probavom, a pogotovo sad kad je trudna, takdodjer pije magnezij u jutro i sve je oke…

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    DarijaZ


    …jeste probale Magnezij u obliku vitamina / tableta? ja svako jutro pijem jedan Mg uz vitamine koje inače pijem i nemam problema sa probavom.moja sestra, koja i inace ima roblema sa probavom, a pogotovo sad kad je trudna, takdodjer pije magnezij u jutro i sve je oke…

    jel uzimaš kao šumeće ili obične tablete???
    da probam i to…možda pomogne

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    kao obične tablete….kupila sam od Twinlaba , zovu se Magnesium Caps…vjerujem da ima i od drugih proizvodjaca, al ja nekako Twinlabu najviše vjerujem..
    popijem jednu u jutro , i kao trebalo bi jos jednu na vecer, al to uglavnom zaboravim 
    za šumeće ne znam dal bi funkcioniralo, al mislim si , magnezij je magnezij, pa zasto nebi ? sretno!

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Piper i Antonio ako nemate problema sa secerom popijte ujutro nataste caj od kamilice sa malo vise secera ;)

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Teya2803


    Piper i Antonio ako nemate problema sa secerom popijte ujutro nataste caj od kamilice sa malo vise secera ;)

    u krivu temu upisala 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Teya2803


    Teya2803


    Piper i Antonio ako nemate problema sa secerom popijte ujutro nataste caj od kamilice sa malo vise secera ;)
    u krivu temu upisala 

    U stvari nisam sva sam se zbunila 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    teya2803 nisi se zabunila mi sve pisemo a ne gledamo temu a sto se tice kamilice vjeruj to sam prvo isprobala i samo povracala od nje a stolica i dalje tvrda

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    antonio


    teya2803 nisi se zabunila mi sve pisemo a ne gledamo temu a sto se tice kamilice vjeruj to sam prvo isprobala i samo povracala od nje a stolica i dalje tvrda

    A jooj izgleda da svakom nesta drugo odgovara,takoder sam puno jela sljive u bilo kakvim oblicima pa i pekmez ..a sto se tice magnezija sumecih mozes uzet od natural weltha(kak se vec pise) 375 to ja pijem pomaze isto jer ja citav zivot imam problema sa stolicom pa sam svasta probala,i pomagalo mi je svako jutro jest zitarice s mljekom one kukuruzne..nadam se da ce ti nesta od toga pomoci 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar cedevita2

    cedevita2

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    A sto je s čajevima u trudnoci?da li bi smjeli uzeti salicu npr.zelenog čaja?čula sam da nije preporučljiv bas u trudnoci?ali u umjerenoj količini,mozda ne bi smetalo..? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.