Izazov: Budi fit trudnica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Silvija123

    Silvija123

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Nas prvi dan zdrave prehrane je prosao po planu…Drzala sam se svega iako sam vracajuci se iz bolnice pojela jedno pecivo i cokoladicu…Osjecam se bolje iako je tek prvi dan ovakvog nacina ishrane pa mi je vise u psihi da sam si super jer konacno jedem pravilno i zdravo.Danas nismo vjezbali zbog iscrpljujucih pretraga u bolnici al zato cu sutra bit dobra mama pa priustit ovom andjelu u sebi malo opustanja..

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Plan prehrane i 7-dnevni jelovnik mi se jako svidjau jer se i inace tako hranim….jedino sto cu neke stvari morati malo prilagoditi jer ne jedem meso, a  ni nemam namjeru poceti zbog trudnoce…:)
    jako se veselim nekom planu vjezbanja i laganih vjezbica..inace puno hodam jer imam psa, ali s obzirom da sam doma dobro mi dosle jos neke vjezbe :)

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    Jelovnik mi je relativno ok…i do sad sam pazila šta jedem (15ti tjedan sam)…jedino što ja baš nemam vremena za pripremanje baš svega toga pogotovo jer sam na poslu od 8-17h i nije baš da imam nekog izbora hrane a neda mi se baš svaku večer dok dođem doma radit i večeru i onda još kuhat za ponijeti na posao…neke kombinacije definitivno budem isprobala a i budu mi poslužile za neku dodatnu inspiraciju…tako npr. smo imali pileće ražnjiće s hrpom povrća i onda još kruškica poslije toga i baš je bilo mmmmmmm

  • Avatar leana24

    leana24

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Mastovito slozeno :) sigurno cu nesto iskombinirati.
    Jedino mi se cini da je to jaaako puno hrane, ja dnevno pojedem pola toga jer inace ne mogu zivjet od zgaravice :)

  • Avatar Silvija123

    Silvija123

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Evo nas u susret trecem danu nase zdrave prehrane.
    I dalje se pridrzavamo svega jedino sto ubacimo koju vocku vise…

  • Avatar mmaammaa

    mmaammaa

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Gdje se moze naci taj jelovnik?

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Draga mmaammaa,
    Ovaj jelovnik je dio programa za naše čitateljice koje su se prijavile za Izazov: Budi fit trudnica. 
    Iznimno smo produžili mogućnost prijave na Izazov i to možete učiniti do ponedjeljka 7. travnja na ovom linku: https://klokanica.24sata.hr/trudnoca/trudnica/darujemo-program-prehrane-vjezbanja-i-njege-za-trudnice-1372 [klokanica.24sata.hr]
    Vaša Klokanica

  • Avatar Silvija123

    Silvija123

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Evo i nas opet…osjecam se poletno iako se ne drzim svih nacina vjezbe..U visokorizicnoj
    sam trudnoci i imam dosta problema tako da i vjezbe opustanja radim s velikim oprezom..Ali ulazem velik trud i stvarno se bolje osjecam.Prehranu sam dovela ‘u red’ i pokusavam ostat donekle usredotocena na jelovnik iz proslog tjedna iako puno vise eksperimentiram al naravno sa zdravim namirnicama..Sve u svemu osjecam se nekako lakse..Tu je i Donat Mg koji iskreno curke stvarno olaksava u puno situacija.Popijem dva deci dnevno i to me spasi svih muka…

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    Meni nažalost Donat Mg nepomaže…zatvor je i dalje prisutan :(

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Piper i ja imam tih problema i nista ne pomaze ja vec cetri mj pijem ujutro dva deca donata nataste dva jogurta fiortia to boze za probavu,pa za rucak dva deca donata pa za veceru dva deca donata ali nema pomaka.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.