Grudi nakon trudnoće i dojenja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kimito

    kimito

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    mmama


    MalaMuca


    Ja sam odustala od tih jasučića, samo mi pobjegnu, odlijepe se. Sad mi više ne curi mlijeko tolko jako prek dana, a i ne nosim grudnjak po doma više kad mi je mali, a po noći znam tetru stavit na sise jer sam ujutro mokra kad mala spava cijelu noć
    ovako, znam da će zvučat suludo ali meni je mlijeko jako curilo kada sam jastučiće nosila i cice su uvijek bile puneeeee, napete.. kada sam prestala sa grudnjakom, za po doma, i jastučićima pogotovo mlijeko se unormalilo.. ja sam uvjerena da ti jastučići iritiraju bradavice i cice i da "navlače" mlijeko

    Ti se šališ? Ja stalno nosim te jastučiće jer mi jos uvijek nakon tri mjeseca zna curit mlijeko iz vedra neba! Jel moguće da je to zbog jastučića???

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    kimito


    mmama


    MalaMuca


    Ja sam odustala od tih jasučića, samo mi pobjegnu, odlijepe se. Sad mi više ne curi mlijeko tolko jako prek dana, a i ne nosim grudnjak po doma više kad mi je mali, a po noći znam tetru stavit na sise jer sam ujutro mokra kad mala spava cijelu noć
    ovako, znam da će zvučat suludo ali meni je mlijeko jako curilo kada sam jastučiće nosila i cice su uvijek bile puneeeee, napete.. kada sam prestala sa grudnjakom, za po doma, i jastučićima pogotovo mlijeko se unormalilo.. ja sam uvjerena da ti jastučići iritiraju bradavice i cice i da "navlače" mlijeko
    Ti se šališ? Ja stalno nosim te jastučiće jer mi jos uvijek nakon tri mjeseca zna curit mlijeko iz vedra neba! Jel moguće da je to zbog jastučića???

    a gle, ja sam ih sa Patrikom nosila i imala tone spremljenog mlijeka u škrinji jer su cice stalno bile pune i mlijeko je samo curilo ko ludo.. sa Dinom ih nisam ni kupovala i od prvog dana mlijeko ne curi imala sam jedno vrijeme oko prvog skoka gaze samo u grudnjaku.. neam pojma ja sam nekak to povezala jer ti jastučići ipak iritiraju cice, kaj ja znam

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar kimito

    kimito

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Ok, eksperiment..sutra skidam jastučiće, ionako je ružno vrijeme pa ne idem nikuda pa ako i procuri nije bed. Javim rezultate :)

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    kimito


    Ok, eksperiment..sutra skidam jastučiće, ionako je ružno vrijeme pa ne idem nikuda pa ako i procuri nije bed. Javim rezultate :)

    I? Jel procurilo? 
    Ja nekako nisam to povezivala s jastučićima, znalo bi mi i ovak i kad sam ih imala i kad ne.
    Inače, ja sam dosta koristila, i još koristim Lola Baby jastučiće najčešće. Od svih koje sam isprobala mi najbolje upijaju, i imaju dvije ljepljive trakice pa ne bježe toliko kao ostali…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar kimito

    kimito

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Danas nije dobar dan za eksperimentiranje jer mi je curka po noci spavala skoro sedam sati, probudila se, klopala i nastavila spavat jos cetiri sata, cice su mi u šoku jer nikad tako dugo nije spavala. Moram se izdajat..  
    Sutra odvikavanje od jastučića! 

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1449

    Prijavi adminu

    mmama2


    MalaMuca


    Ja sam odustala od tih jasučića, samo mi pobjegnu, odlijepe se. Sad mi više ne curi mlijeko tolko jako prek dana, a i ne nosim grudnjak po doma više kad mi je mali, a po noći znam tetru stavit na sise jer sam ujutro mokra kad mala spava cijelu noć
    ovako, znam da će zvučat suludo ali meni je mlijeko jako curilo kada sam jastučiće nosila i cice su uvijek bile puneeeee, napete.. kada sam prestala sa grudnjakom, za po doma, i jastučićima pogotovo mlijeko se unormalilo.. ja sam uvjerena da ti jastučići iritiraju bradavice i cice i da &quot;navlače&quot; mlijeko

    Nije suludo i meni se čini da je tako…kad god stavim grudnjak i jastučiće na korak sam do mastitisa u roku par sati…a mlijeko mi jako curi još uvijek tako da ih moram nositi kad idem van. Kupila sam višekratne pamučne u mulleru, ali mi se tako ružno vide preko majce, užas. Meni sve što pritisne ili dotiče grudi uzrokuje pojačano lučenje mlijeka…Sva sreća da je ljeto pa po doma hodam gola

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Mary36


    mmama2


    MalaMuca


    Ja sam odustala od tih jasučića, samo mi pobjegnu, odlijepe se. Sad mi više ne curi mlijeko tolko jako prek dana, a i ne nosim grudnjak po doma više kad mi je mali, a po noći znam tetru stavit na sise jer sam ujutro mokra kad mala spava cijelu noć
    ovako, znam da će zvučat suludo ali meni je mlijeko jako curilo kada sam jastučiće nosila i cice su uvijek bile puneeeee, napete.. kada sam prestala sa grudnjakom, za po doma, i jastučićima pogotovo mlijeko se unormalilo.. ja sam uvjerena da ti jastučići iritiraju bradavice i cice i da &amp;quot;navlače&amp;quot; mlijeko
    Nije suludo i meni se čini da je tako…kad god stavim grudnjak i jastučiće na korak sam do mastitisa u roku par sati…a mlijeko mi jako curi još uvijek tako da ih moram nositi kad idem van. Kupila sam višekratne pamučne u mulleru, ali mi se tako ružno vide preko majce, užas. Meni sve što pritisne ili dotiče grudi uzrokuje pojačano lučenje mlijeka…Sva sreća da je ljeto pa po doma hodam gola

    jel spremaš zalihe mlijeka.. ja kao da čitam svoju situaciju sa starijim sinom, sve isto :D

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1449

    Prijavi adminu

    U početku sam spremala, a sada se više ne izdajam sa izdajalicom nego samo ručno malo u ručnik prije i tijekom podoja da je ne pošpricam. Strah me više izdajati da ne bi još pojačala. Ti si spremala cijelo vrijeme?

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar megi16

    megi16

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Drage mame,vjerujem da mi vi mozete pomoci vise od trudnica pa sam se odlucila obratiti vama za pomoc..
    Naime,trudna sam 35+6 i vec tri puta mi je islo malo narandastog iz grudi. Znam da je to normalno,ali brine me to sta je islo samo iz ljeve dojke sva tri puta,a iz desne ni tockica. To mi je prva trudnoca,sve mi je novo,i bojim se da cu imati mlijeka samo u jednoj dojci.. Da li je to moguce ili je to sta mi je islo samo iz jedne dojke normalno,i sve ce doc na svoje kad rodim i pocnem dojti? Molim vas za pomoc/savijet, jer kao sta sam rekla sve mi je to novo,a odlucna sam u tome da kad rodim da cu dat sve od sebe da dojim..

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Mary36


    U početku sam spremala, a sada se više ne izdajam sa izdajalicom nego samo ručno malo u ručnik prije i tijekom podoja da je ne pošpricam. Strah me više izdajati da ne bi još pojačala. Ti si spremala cijelo vrijeme?

    nisam imala pojma o pojmu o dojenju i da samim izdajanjem stvaram više i više, tako da, da ja sam izdajala jedno 6 mjeseci i imala doooslooovno punu škrinju mlijeka hahaha

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.