Grudi nakon trudnoće i dojenja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar leana24

    leana24

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Nakon troje djece ispale su sasvim ok. Prije su bile velicina 3, a nakon trudnoca i dojenja nesto manje ali ne vise :)

  • Avatar marija10

    marija10

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Ja sam dojila svoju kćer do osam mjeseci i mogu reći da su mi se grudi malo smanjile poslje ali nikakva velika promjena se nije dogodila. Sada za koji dan trebam roditi i opet ću dojiti ako bude sve u redu jer mislim da nema ništa zdravije za bebu od majčinog mlijeka!

  • aniram

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    I meni se isto dogodilo..totalno su mi nesimetrične..pa nosim maramu kad god mi to vrijeme dozvoljava..13 mjeseci dojim maloga i nadam se kad dojenja više ne bude da će mi se “djevojke” izjednačiti :)))

  • Avatar mama102

    mama102

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    …jao, jao…prije trudnoće sam imala sasvim lijepu trojkicu…čvrste grudi…u trudnoći su mi toliko narasle da nisam mogla pronać grudnjak, jedino u lisici našla neki koji ce držat taj teret…, dobila 10001 striju…dojila 16 mj…sad su se ispuhale dosta, malo objesile i smanjile…trenutna veličina grudnjaka 85 E… ali ne zamaram se time, nisam više neka curićka, imam muža koji me voli…obavile se svoju ulogu, moja je curica dobila najbolje mlijeko, od male mrvice postala je curica i ja najsretnija na svijetu jer joj nisam morala slagat bebimil i sl. …

    mama10

    [lilypie.com]

  • Avatar Storm

    Storm

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Moje su se smanjile i objesile. :( Naravno da ne zalim zbog trudnoće/dojenja ali sam bila dosta tužna. Sviđale su mi se moje stare cice. :D Sad dojim drugo dijete i uživam u dekolteu. :D Trbuh mi izgleda manji uz veće cice.

  • pantera23

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Prije nego sam ostala trudna sise su mi bile vel niti 1 haha a sad dok dojim su dogurale do solidne 3 :) znam da nece ostat nista od toga samo velika kolicina koze i zao mi je jer sam se tome veselila hah a nema nikakve preventive neki kazu kad prestajes dojit da to postepeno radis a ne naglo da ce nesto i ostat a neko kaze da mogu dubit na glavi ali koza je jedino sta ostane sad cemo vidit :) nadan se bar 1.5 br da ce ostat haha :D p.s-mozda s Glumicicem sta dogovorim heh :P

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    pantera23


    Prije nego sam ostala trudna sise su mi bile vel niti 1 haha a sad dok dojim su dogurale do solidne 3 :) znam da nece ostat nista od toga samo velika kolicina koze i zao mi je jer sam se tome veselila hah a nema nikakve preventive neki kazu kad prestajes dojit da to postepeno radis a ne naglo da ce nesto i ostat a neko kaze da mogu dubit na glavi ali koza je jedino sta ostane sad cemo vidit :) nadan se bar 1.5 br da ce ostat haha :D p.s-mozda s Glumicicem sta dogovorim heh :P

    Moj muž je mene tješil na moju jedinicu da tak manje nemreju bit :D

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ne dojim nepuna dva mjeseca (dojila 13 mj) i jos cekam da stvari krenu nizvodno. :-) Za sada je sve isto ko prije.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Mislima da sve ovisi i o kilaži žene i o masnom tkivu u dojkama. žene koje su bile mršavice prije trudnoće, teško da će nakon dojenja imati bujno poprsje, ja osobno dojila sam 18 mj i doista sam bila ko krava muzara s obzirom da imam 4,onakve su kakve su bile i na početku.

  • luciana

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    renata.kovacic1@gmail.com


    Mislima da sve ovisi i o kilaži žene i o masnom tkivu u dojkama. žene koje su bile mršavice prije trudnoće, teško da će nakon dojenja imati bujno poprsje, ja osobno dojila sam 18 mj i doista sam bila ko krava muzara s obzirom da imam 4,onakve su kakve su bile i na početku.

    Prije prve trudnoće su moje cicke bile sama tvrda žlijezda i koža. Nakon što sam dojila 18 mjeseci su cice ostale nekako iste veličine, ali kao da su od spužve. Znači, navučem usku maju i one se spljošte pa izgledam ravna ko daska. A nekad su ipak štrlile. Inače sam žgoljavica i nemam masnog tkiva u cicama. OK, trenutno dojim već 10 ovog drugog maleckog, pa cicke opet lijepo izgledaju ovako popunjene.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.