Grudi nakon trudnoće i dojenja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    U principu, mislim da nema žena koje nisu zadovoljne sa svojim grudima u trudnoći i nakon poroda, lijepo se oblikuju, popune, mužići su isto sretni!!A, nakon dojenja je tako kako je, nama druge, one su obavile svoje i tu su za to!!

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    renata.kovacic1@gmail.com


    U principu, mislim da nema žena koje nisu zadovoljne sa svojim grudima u trudnoći i nakon poroda, lijepo se oblikuju, popune, mužići su isto sretni!!A, nakon dojenja je tako kako je, nama druge, one su obavile svoje i tu su za to!!

    Slazem se u potpunosti. :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    renata.kovacic1@gmail.com


    U principu, mislim da nema žena koje nisu zadovoljne sa svojim grudima u trudnoći i nakon poroda, lijepo se oblikuju, popune, mužići su isto sretni!!A, nakon dojenja je tako kako je, nama druge, one su obavile svoje i tu su za to!!

    Renata, slažem se skroz s tobom… ja sam bila zadovoljna sa svojim grudima i prije prvog djeteta. Bile su fine veličine, čvrste, stajale su “same”… No nakon dojenja dvoje djece, normalno mi je da nisu više u “formi”. Malo si mekše s par strija.. Ali meni to uopće ne smeta, dapače, ponosna sam na njih 

    [lilypie.com]

  • pantera23

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Posto mi je straznjica osebujna nesto cemo iskombinirat da se prebaci u moje dvi tockice heheh :D

  • mamima

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    nakon dvije trudnoće dobar broj manje, i ne samo to nego su se i objesile, ali odradile su kvalitetan posao

  • vitolina

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Je li se ikome dogodilo da im se tijekom dojenja jedna dojka znacajno smanji, gotovo poprimi velicinu koju je imala prije trudnoce , i sa manje mlijeka, dok je druga doslovce 2-3 broja veca i prepuna mlijeka, izrazita asimetrija ? Meni se to dogodilo nakon mjesec dana dojenja, pazila sam da naizmjenice dojim, al eto svejedno…sada beba ima 4 mj, jos uvijek dojim, al gotovo sve obroke na toj vecoj dojci jer u manjoj ima mlijeka za jedan nuji obrok..al asimetrija je bas jako uocljiva, ne znam bi li ju trebala dojiti cesce na tu manju dojku, da bar malo povuce, pa se mozda potakne relaktacija ? ima li itko slicno iskustvo?

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Vitolina meni su grudi sa drugom curicom bile asimetrične i to se baš jako vidjelo. Uvijek sam u desnoj imala puno više mlijeka i kao da je mala bila zadovoljnija dok je nju sisala. I tako je bilo gotovo dok nisam prestala dojiti, znači dvije godine.
    A evo meni su grudi i nakon dvije trudnoće i ukupno 4 godine sisanja još u dosta dobrom stanju. Veličina mi je 75 B i malo se jesu objesile, ali mogla bih i bez grudnjaka hodati jer ne vise jako i nisu ispuhane. Nemam ni strije po njima. Sad u trudnoći izgledaju super- kad bi bar tako ostale!
    A inače tu i tamo vježbam i onda radim vježbe i za prsne mišiće, pa možda i to utječe na to da se nisu objesile. I stalno nosim grudnjak pa ih gravitacija ne vuče previše. Ali s obzirom da imam 37 godina i dvije trudnoće i 4 godine sisanja moram reći da sam super zadovoljna!!!

    [lilypie.com]

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Meni su moje grudi izgubile svoju čar… izgubila sam mlijeko od stresa koji su mi izazvali moj muž i njegova mama koja mu je stalno punila glavu strahovima-da me ne ostavlja samu s malim i da mu ja ništa ne smijem raditi dok muža nema…mislim, sada su se svi porazboljevali od bronhitisa, dragi se preselio k mami na par dana, a ja sam ostala s malim sama, sama sam mu prvi put odrezala noktiće, hranila ga, uspavala, sve sama, ali nije dragi mogao bez da kontrolira i dolazi doma… pogotovo kada je vidio kako malome čistim nosić s aspiratorom, jer se malo prehladio… nemoj ti to, ti to ne znaš… ma užas… imala sam divno mlijeko i još divnije grudi, nikada se nisam osjećala ženstvenijom i ljepšom iznutra i izvana, a oni su mi oduzeli čar dojenja…

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Igorovabebica


    Meni su moje grudi izgubile svoju čar… izgubila sam mlijeko od stresa koji su mi izazvali moj muž i njegova mama koja mu je stalno punila glavu strahovima-da me ne ostavlja samu s malim i da mu ja ništa ne smijem raditi dok muža nema…mislim, sada su se svi porazboljevali od bronhitisa, dragi se preselio k mami na par dana, a ja sam ostala s malim sama, sama sam mu prvi put odrezala noktiće, hranila ga, uspavala, sve sama, ali nije dragi mogao bez da kontrolira i dolazi doma… pogotovo kada je vidio kako malome čistim nosić s aspiratorom, jer se malo prehladio… nemoj ti to, ti to ne znaš… ma užas… imala sam divno mlijeko i još divnije grudi, nikada se nisam osjećala ženstvenijom i ljepšom iznutra i izvana, a oni su mi oduzeli čar dojenja…

    Zašto si dozvolila da ti pune glavu strahovima?…zašto se nisi izolirala i dojila baš svima usprkos? Već sam ti napisala da mlijeko ne nestaje samo tako, da je beba ta koja regulira  i potražnju, da brojem podoja reguliraš dojenje, nema toga da nestane, izgubi se i ne znam što, to ne postoji….
    I nisu ti oni oduzeli čari dojenja, oduzela si si ih sama, jer ti si majka i samo mu ti možeš dati cicu bez obzira što okolina govori.
    Tvoje je ono što si odlučila i kako misliš hraniti svoje dijete ali nemoj govoriti da si zbog supruga i svekrve izgubila mlijeko.

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Igorovabebica


    Meni su moje grudi izgubile svoju čar… izgubila sam mlijeko od stresa koji su mi izazvali moj muž i njegova mama koja mu je stalno punila glavu strahovima-da me ne ostavlja samu s malim i da mu ja ništa ne smijem raditi dok muža nema…mislim, sada su se svi porazboljevali od bronhitisa, dragi se preselio k mami na par dana, a ja sam ostala s malim sama, sama sam mu prvi put odrezala noktiće, hranila ga, uspavala, sve sama, ali nije dragi mogao bez da kontrolira i dolazi doma… pogotovo kada je vidio kako malome čistim nosić s aspiratorom, jer se malo prehladio… nemoj ti to, ti to ne znaš… ma užas… imala sam divno mlijeko i još divnije grudi, nikada se nisam osjećala ženstvenijom i ljepšom iznutra i izvana, a oni su mi oduzeli čar dojenja…

    nadam se da budete izgladili stvari ti i muž, jer da mi tako nešto komentira da sam nesposobna i da “ ne diram dijete”  letio bi van iz kuće.. pogotovoooo dok je beba još tako mala i pucaju hormoni i nije sve ni sjelo na svoje mjesto.. neka on ostane kod svoje mamice rađe, ako ne bude uz tebe 110 %

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.