Grudi nakon trudnoće i dojenja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Baš zbog toga što si prošla to, gubitak mlijeka i još bila u bolnici, molim te samo nemoj pisati da sam si ja sama nametnula da nemam mlijeka… dojenje je za mene jedan divan kontakt s mojim djetetom i nikada ne bih odustala od dojenja. I ako u potpunosti ostanem bez mlijeka, uvijek ću svome djetetu ponuditi dojku, neka osjetimo tu bliskost. Nikada, ali baš nikada ne bih sama napravila da ostanem bez mlijeka… dovoljno mi je traumatično što me suprug okrivljuje da nisam sposobna proizvesti mlijeko za dijete i da će nam mojom krivnjom dijete ići po doktorima 20 godina i kraće živjeti…

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Mislim da ti ni sama više ne znaš što želiš, gubiš se u postovima i na svakome pričaš drugačije. Mislim da tvoji obiteljski problemi sežu malo dalje u dubinu i to si prvo moraš riješiti. Ako stvarno želiš dojiti onda nećeš ostati bez mlijeka bez obzira koji stres prolaziš. ja sam ti i savjetovala da se povučeš i da ostvariš svoj kontakt samo sa bebom a zato sam dobila napadanje. Tvoje je da napraviš kako želiš, nitko ti ovdje nije rekao kako moraš postupiti, i da se nekome moraš opravdavati ali nemoj pisati nebuloze o dojenju jer stvarno svaka žena ovdje koja doji zna o čemu pričaš, samo sam ja jedina koja ti je rekla kako dojenje ide, da treba sjesti i dojiti da nema druge.
    To je sve što imam reći na ovu temu i mislim da je dosta prepucavanja, ipak je ova tema o grudima a mi ju punimo glupostima.

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Cure,kak stojite s grudnjacima?ja imam ove za dojenje iz dm-a,pamučni su i apsolutno bez veze,ne daju cicama nikakvu podršku,a kad idem van obučem normalan,obavezno uz jastućiće za grudnjak,koji se obavezno zgužvaju i već me te sve skupa lagano iritira.Jel ima negdje za kupiti grudnjak za dojenje,a da je kao ovaj normalan da mogu lijepo umetnuti jastučić i dobiti neku potporu?

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Nalah


    Cure,kak stojite s grudnjacima?ja imam ove za dojenje iz dm-a,pamučni su i apsolutno bez veze,ne daju cicama nikakvu podršku,a kad idem van obučem normalan,obavezno uz jastućiće za grudnjak,koji se obavezno zgužvaju i već me te sve skupa lagano iritira.Jel ima negdje za kupiti grudnjak za dojenje,a da je kao ovaj normalan da mogu lijepo umetnuti jastučić i dobiti neku potporu?

    Ja sam bila uzela u importane centru jedan grudnjak, bio je nekih 130 kn I skroz mi je ok bio. Dok sam ga nosila bi I zaboravila da je na meni, skroz udoban. Za jastucice ne znam tocno, jer ih nisam stavljala nikad.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    H&M je jedno vrijeme imao takve,ali sad ih nema

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Nalah


    Cure,kak stojite s grudnjacima?ja imam ove za dojenje iz dm-a,pamučni su i apsolutno bez veze,ne daju cicama nikakvu podršku,a kad idem van obučem normalan,obavezno uz jastućiće za grudnjak,koji se obavezno zgužvaju i već me te sve skupa lagano iritira.Jel ima negdje za kupiti grudnjak za dojenje,a da je kao ovaj normalan da mogu lijepo umetnuti jastučić i dobiti neku potporu?

    Nalah, jel postoji mogučnost da nosiš normalan sa jastučićima, po sjećanju mi je nekako da ti imaš male grudi, mislim jel to izvedivo ako ti je tako ok? Većina grudnjaka za dojenje je pamučna i nemaju baš neku potporu baš zbog količine mlijeka i obujma grudi zbog težine pa zato pitam.

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Igorovabebica


    Antonio, Martina i Tina, jako ste me dirnule sa svojom podrškom!! Hvala Vam na tome! Renata-nisam ja ništa nametnula, stalno ga dojim i imam na sisi od prvog dana! Da si proživjela što i ja, shvatila bi! Ja svog anđela imam i po tri satana sisi, jer se trudim da mi dođe mlijeko! Ni u jednom trenutku nisam odustala od dojenja. I nakon dohrane sam ga stavljala na sisu odmah da povuče. Molim te, nemoj me vrijeđati, tvoje riječi me jako bolje i zaista nije u redu! A svim curama koje su me branile hvala na tome, jer me shvaćate i razumijete i ne osuđujtete, kao moj muž i ti. Toliko sam se iznervirala i plakala, oslabila sam fizički, još mi je muž kada god bi mali plakao rekao: "Stavi ga na sisu da ne vrišti!!!" I zar to nije stres?! Pa sam išla na wc dok je mali spavao pa se pomokrim, kada mali se probudi, rasplače, muž ga uzme i počne nogom nabijati vrata kupaonice da ušutkam maloga. Tebi od toga ne bi nestalo mlijeko? Ni po noći se nije htio ustati da ga nosi ili presvuče, sve je bilo na meni i koliko god ja s njim razgovarala (a pokušati ću kasnije kada maloga uspavam), ne uspijeva mi. Rekao mi je da ne smijem ići piti vode, jer se mali plače… treba li ti nešto opširnije da shvatiš koje sam strahote proživjela, a masu ih je, da shvatiš da IPAK ja nisma kriva za nestanak mlijeka!!! Ovo boli što pišeš, takvo nešto nisam očekivala od tebe!

    Zao mi je sto ovo sve prozivljavas i trpis…ne mogu zamislit da se tako moze  ponasat prema majci svog djeteta i zeni…nemoj sebe krivit za nista budi uz svoje djete 

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    A evo,ipak imaju www.hm.com/hr/product/00954?article=00954/www.hm.com/hr/product/00954?article=00954-A nisam ih vidjela u dućanima,tražila sam prije poroda

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Mame koje imaju velike sise, di kupit grudnjak za dojenje?
    meni su svi pre mali -.-

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Nalah


    H&M je jedno vrijeme imao takve,ali sad ih nema

    Jesi gledala u Mulleru? Ja imam 2 njihova i zadovoljna sam. Nisu bili ni nesto skupi ako se dobro sjećam, manje od 100kn. Onak nisu prekruti, a opet nisu ni da ne podupiru… Ja nosim i obične sportske koje sam nosila na treninge, isto su mi ok, samo ubacim jastučiće i bok…

    Krešimir 19.08.2014. <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.