Grudi nakon trudnoće i dojenja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    MarijaŠ


    Nalah


    H&M je jedno vrijeme imao takve,ali sad ih nema
    Jesi gledala u Mulleru? Ja imam 2 njihova i zadovoljna sam. Nisu bili ni nesto skupi ako se dobro sjećam, manje od 100kn. Onak nisu prekruti, a opet nisu ni da ne podupiru… Ja nosim i obične sportske koje sam nosila na treninge, isto su mi ok, samo ubacim jastučiće i bok…

    Ja sam vidjela u Mulleru 69 kuna dodju ima i u crnoj boji!! Ja sam kupila u bebi centru tamo dodju od 120 pa nadalje a nista vece kvalitete od onih u Mulleru

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Bas zato i kazem, meni su zapravo najbolji ti iz Mullera. Imam ta dva i skoro najvise njih rotiram… Imam i iz Lidla, pa ako ponovno bude kod njih, također se isplati pogledati. Onak je malo čvršći, ima i žicu, ali dobro drzi sve na mjestu.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Nalah


    H&amp;M je jedno vrijeme imao takve,ali sad ih nema

    Ne mogu se sjetit kako se zvao ducan, samo znam da je skroz mali ducancic I da prodaju I robicu za bebe u njemu. 

    I ovo sto je renata rekla, ako imas manje grudi, meni ti je bez problema islo I s obicnim grudnjacima, posto imam dvije pikulice, a I sto je Marija rekla, sportski grudnjaci su zakon! :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar kimito

    kimito

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Ima tih grudnjaka u hm-u na cvjetnom, dole u podrumu na trudnickom odjelu..meni su stvarno super! Takodjer tezenis ima pamucne grudnjake bez žice koji su mi odlični..na njihovim naramenicama iza isto ima kopčica pa se da odvojit prednji dio od zadnjeg i stvarno su jeftini..

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    kimito


    Ima tih grudnjaka u hm-u na cvjetnom, dole u podrumu na trudnickom odjelu..meni su stvarno super! Takodjer tezenis ima pamucne grudnjake bez žice koji su mi odlični..na njihovim naramenicama iza isto ima kopčica pa se da odvojit prednji dio od zadnjeg i stvarno su jeftini..

    Hvala draga, to mi je odlična info da ne moram harati po gradu

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    ja nosim obični grudnjak, bez jastučića ali da trebaju sam bi ih unutra stavila.. sa p sam nosila za dojilje i ni jedan mi nije pasao, koma skroz

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    I ti jastučići su sranje žešće,da nisu nijedne mogli napraviti sa cijelom trakom za ljepljenje preko i to trakom koja DRŽI.Zadnje sa uzela Premium iz Mullera,te su veće i imaju više trake,ali isto niš ne valjaju

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Ja sam odustala od tih jasučića, samo mi pobjegnu, odlijepe se. Sad mi više ne curi mlijeko tolko jako prek dana, a i ne nosim grudnjak po doma više kad mi je mali, a po noći znam tetru stavit na sise jer sam ujutro mokra kad mala spava cijelu noć

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    MalaMuca


    Ja sam odustala od tih jasučića, samo mi pobjegnu, odlijepe se. Sad mi više ne curi mlijeko tolko jako prek dana, a i ne nosim grudnjak po doma više kad mi je mali, a po noći znam tetru stavit na sise jer sam ujutro mokra kad mala spava cijelu noć

    ovako, znam da će zvučat suludo ali meni je mlijeko jako curilo kada sam jastučiće nosila i cice su uvijek bile puneeeee, napete.. kada sam prestala sa grudnjakom, za po doma, i jastučićima pogotovo mlijeko se unormalilo.. ja sam uvjerena da ti jastučići iritiraju bradavice i cice i da “navlače” mlijeko

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    MalaMuca


    Ja sam odustala od tih jasučića, samo mi pobjegnu, odlijepe se. Sad mi više ne curi mlijeko tolko jako prek dana, a i ne nosim grudnjak po doma više kad mi je mali, a po noći znam tetru stavit na sise jer sam ujutro mokra kad mala spava cijelu noć

    O da,tetre i one male ručnike za lice

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.