Grudi nakon trudnoće i dojenja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Igorovabebica


    Meni su moje grudi izgubile svoju čar… izgubila sam mlijeko od stresa koji su mi izazvali moj muž i njegova mama koja mu je stalno punila glavu strahovima-da me ne ostavlja samu s malim i da mu ja ništa ne smijem raditi dok muža nema…mislim, sada su se svi porazboljevali od bronhitisa, dragi se preselio k mami na par dana, a ja sam ostala s malim sama, sama sam mu prvi put odrezala noktiće, hranila ga, uspavala, sve sama, ali nije dragi mogao bez da kontrolira i dolazi doma… pogotovo kada je vidio kako malome čistim nosić s aspiratorom, jer se malo prehladio… nemoj ti to, ti to ne znaš… ma užas… imala sam divno mlijeko i još divnije grudi, nikada se nisam osjećala ženstvenijom i ljepšom iznutra i izvana, a oni su mi oduzeli čar dojenja…

    Kako mislis da te ne ostavlja samu sa bebom??pa kao da ces mu ne znam sta napraviti?!
    Sorry, ali tu nesto gadno ne stima…

  • Martina18

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    renata


    Igorovabebica


    Meni su moje grudi izgubile svoju čar… izgubila sam mlijeko od stresa koji su mi izazvali moj muž i njegova mama koja mu je stalno punila glavu strahovima-da me ne ostavlja samu s malim i da mu ja ništa ne smijem raditi dok muža nema…mislim, sada su se svi porazboljevali od bronhitisa, dragi se preselio k mami na par dana, a ja sam ostala s malim sama, sama sam mu prvi put odrezala noktiće, hranila ga, uspavala, sve sama, ali nije dragi mogao bez da kontrolira i dolazi doma… pogotovo kada je vidio kako malome čistim nosić s aspiratorom, jer se malo prehladio… nemoj ti to, ti to ne znaš… ma užas… imala sam divno mlijeko i još divnije grudi, nikada se nisam osjećala ženstvenijom i ljepšom iznutra i izvana, a oni su mi oduzeli čar dojenja…
    Zašto si dozvolila da ti pune glavu strahovima?…zašto se nisi izolirala i dojila baš svima usprkos? Već sam ti napisala da mlijeko ne nestaje samo tako, da je beba ta koja regulira  i potražnju, da brojem podoja reguliraš dojenje, nema toga da nestane, izgubi se i ne znam što, to ne postoji….
    I nisu ti oni oduzeli čari dojenja, oduzela si si ih sama, jer ti si majka i samo mu ti možeš dati cicu bez obzira što okolina govori.
    Tvoje je ono što si odlučila i kako misliš hraniti svoje dijete ali nemoj govoriti da si zbog supruga i svekrve izgubila mlijeko.

    Ma daj molim te, ajde sad pročitaj kaj si napisala pa razmisli malo. Od kud ti pravo da tako vrijedas i pametujes!? Žena se došla tu izjadat i potražiti utjehu a ne slusat tvoje pametovanje od kojeg se osjeća još gore. Srami se. Da da, ti si uspjela dojit i sad si kraljica svemira. Samo pametujes a svi koji se udostoje to ne poslusat dobiju vrijedanje. Mislim stvarno, srami se. Mogla bi još sad svašta napisat, ali cu se suzdržati, ali je činjenica da se neke žene već počinju tu bojat pisat o ovakvim temama zbog takvih kao ti.

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Martina


    renata


    Igorovabebica


    Meni su moje grudi izgubile svoju čar… izgubila sam mlijeko od stresa koji su mi izazvali moj muž i njegova mama koja mu je stalno punila glavu strahovima-da me ne ostavlja samu s malim i da mu ja ništa ne smijem raditi dok muža nema…mislim, sada su se svi porazboljevali od bronhitisa, dragi se preselio k mami na par dana, a ja sam ostala s malim sama, sama sam mu prvi put odrezala noktiće, hranila ga, uspavala, sve sama, ali nije dragi mogao bez da kontrolira i dolazi doma… pogotovo kada je vidio kako malome čistim nosić s aspiratorom, jer se malo prehladio… nemoj ti to, ti to ne znaš… ma užas… imala sam divno mlijeko i još divnije grudi, nikada se nisam osjećala ženstvenijom i ljepšom iznutra i izvana, a oni su mi oduzeli čar dojenja…
    Zašto si dozvolila da ti pune glavu strahovima?…zašto se nisi izolirala i dojila baš svima usprkos? Već sam ti napisala da mlijeko ne nestaje samo tako, da je beba ta koja regulira  i potražnju, da brojem podoja reguliraš dojenje, nema toga da nestane, izgubi se i ne znam što, to ne postoji….
    I nisu ti oni oduzeli čari dojenja, oduzela si si ih sama, jer ti si majka i samo mu ti možeš dati cicu bez obzira što okolina govori.
    Tvoje je ono što si odlučila i kako misliš hraniti svoje dijete ali nemoj govoriti da si zbog supruga i svekrve izgubila mlijeko.
    Ma daj molim te, ajde sad pročitaj kaj si napisala pa razmisli malo. Od kud ti pravo da tako vrijedas i pametujes!? Žena se došla tu izjadat i potražiti utjehu a ne slusat tvoje pametovanje od kojeg se osjeća još gore. Srami se. Da da, ti si uspjela dojit i sad si kraljica svemira. Samo pametujes a svi koji se udostoje to ne poslusat dobiju vrijedanje. Mislim stvarno, srami se. Mogla bi još sad svašta napisat, ali cu se suzdržati, ali je činjenica da se neke žene već počinju tu bojat pisat o ovakvim temama zbog takvih kao ti.

    Da, a ti si jedna od njih, sigurno koga si ovdje utješila, odnosno savjetovala, koliko vidim tek si se uključila u ovaj forum, zato molim te lijepo ne znam zašto se uopće meni obraćaš, ja znam zašto sam ovo napisala, znam o kojoj je osobi riječ i sve o njoj od trudnoće do poroda, dojenja i slično, mislim stvarno tko si ti?? Još jedna u nizu ??? I da zašto bi se trebala od mojih riječi osjećati gore, pa sama je to izabrala, nisam joj ja nametnula!!!!

  • Martina18

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    renata


    Martina


    renata


    Igorovabebica


    Meni su moje grudi izgubile svoju čar… izgubila sam mlijeko od stresa koji su mi izazvali moj muž i njegova mama koja mu je stalno punila glavu strahovima-da me ne ostavlja samu s malim i da mu ja ništa ne smijem raditi dok muža nema…mislim, sada su se svi porazboljevali od bronhitisa, dragi se preselio k mami na par dana, a ja sam ostala s malim sama, sama sam mu prvi put odrezala noktiće, hranila ga, uspavala, sve sama, ali nije dragi mogao bez da kontrolira i dolazi doma… pogotovo kada je vidio kako malome čistim nosić s aspiratorom, jer se malo prehladio… nemoj ti to, ti to ne znaš… ma užas… imala sam divno mlijeko i još divnije grudi, nikada se nisam osjećala ženstvenijom i ljepšom iznutra i izvana, a oni su mi oduzeli čar dojenja…
    Zašto si dozvolila da ti pune glavu strahovima?…zašto se nisi izolirala i dojila baš svima usprkos? Već sam ti napisala da mlijeko ne nestaje samo tako, da je beba ta koja regulira  i potražnju, da brojem podoja reguliraš dojenje, nema toga da nestane, izgubi se i ne znam što, to ne postoji….
    I nisu ti oni oduzeli čari dojenja, oduzela si si ih sama, jer ti si majka i samo mu ti možeš dati cicu bez obzira što okolina govori.
    Tvoje je ono što si odlučila i kako misliš hraniti svoje dijete ali nemoj govoriti da si zbog supruga i svekrve izgubila mlijeko.
    Ma daj molim te, ajde sad pročitaj kaj si napisala pa razmisli malo. Od kud ti pravo da tako vrijedas i pametujes!? Žena se došla tu izjadat i potražiti utjehu a ne slusat tvoje pametovanje od kojeg se osjeća još gore. Srami se. Da da, ti si uspjela dojit i sad si kraljica svemira. Samo pametujes a svi koji se udostoje to ne poslusat dobiju vrijedanje. Mislim stvarno, srami se. Mogla bi još sad svašta napisat, ali cu se suzdržati, ali je činjenica da se neke žene već počinju tu bojat pisat o ovakvim temama zbog takvih kao ti.
    Da, a ti si jedna od njih, sigurno koga si ovdje utješila, odnosno savjetovala, koliko vidim tek si se uključila u ovaj forum, zato molim te lijepo ne znam zašto se uopće meni obraćaš, ja znam zašto sam ovo napisala, znam o kojoj je osobi riječ i sve o njoj od trudnoće do poroda, dojenja i slično, mislim stvarno tko si ti?? Još jedna u nizu ??? I da zašto bi se trebala od mojih riječi osjećati gore, pa sama je to izabrala, nisam joj ja nametnula!!!!

    Hahahaha da ja sam još jedna u nizu, a ti si šefica ovog foruma vidim hahaha. Savjetovanje je jedno a vrijedanje je nešto sasvim drugo. No dobro, eto, ne mislim se vise raspravljati s tobom, sama si o sebi sve rekla. P.s. to sto netko samo čita a ne komentira ne znaci da nema pravo glasa. Do danas sam pratila samo čitajući a tvoj komentar me toliko isprovocirao da sam eto i udostojila se komentirati. Sorry šefice

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Ja sam šefica samoj sebi i nemam potrebu tebi objašnjavati što pišem, ako si imala ovu osobu što pametno savjetovati onda si mogla to i učiniti, čitajući druge ljude govori o tome da zapravo ti nemaš ništa za reći pa i ne razumijem tvoje sudjelovanje na ovom forumu, mislim da si ovdje samo zato da podigneš tenzije što mene osobno uopće ne dira niti ne zanima. To je za mene gotova priča, a ti piši šta hoćeš.

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Igorovabebica ti si majka svom djetetu i samo ti si ta koja zna najbolje za njega

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    Igorovabebica


    Meni su moje grudi izgubile svoju čar… izgubila sam mlijeko od stresa koji su mi izazvali moj muž i njegova mama koja mu je stalno punila glavu strahovima-da me ne ostavlja samu s malim i da mu ja ništa ne smijem raditi dok muža nema…mislim, sada su se svi porazboljevali od bronhitisa, dragi se preselio k mami na par dana, a ja sam ostala s malim sama, sama sam mu prvi put odrezala noktiće, hranila ga, uspavala, sve sama, ali nije dragi mogao bez da kontrolira i dolazi doma… pogotovo kada je vidio kako malome čistim nosić s aspiratorom, jer se malo prehladio… nemoj ti to, ti to ne znaš… ma užas… imala sam divno mlijeko i još divnije grudi, nikada se nisam osjećala ženstvenijom i ljepšom iznutra i izvana, a oni su mi oduzeli čar dojenja…

    u potpunosti se slazem s antonio, izgleda da je kod tebe situacija jako zamrsena jer je svekrva muza okrenula protiv tebe.. pokusaj sjesti s njim i popricati o svemu..ako on nece slusat tvoje potrebe i razmisljanja onda ti to mora reci pa da znas na cemu si.. ovako ce ti bit samo jos teze i veliki stres ce ti se dogodit jer ga okrecu protiv tebe.. 
    bit braka i ljubavi izmedu dvoje ljudi jeste neizmjerno povjerenje i podrska,a ako ti to u muzu nemas i neces moci razgovorom pronaci morat ces se okrenut nekome drugome (tvoja mama,sestra,netko tko ti je blizak) ,nekome tko ce ti bit spreman dat podrsku.. 
    beba donosi mnogo promjena u zivot,mnogo promjena u brak i zato treba ostat snazan i izvuci najbolje iz svega i bit ce ti lakse.. 
    evo moj iskreni savjet je da pokusas pricat sa njim ma kako tesko bilo..pokusaj mu objasnit kako ti najvise volis to dijete i na mu nebi nikad naudila posto vidim da on to ne razumije,ipak je ta mala bespomocna bebica u tebi rasla 9 mjeseci i bilo bi jako zalosno kad sada nebi uzivala s njom.. 
    muzu reci da bira dal ce se oslonit tebi ili svojoj mami jer na obje stolice ne moze sjedit…tebi ce bit jako tesko.. 
    ljubim te najvise i cuvaj mi se jako..

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Antonio, Martina i Tina, jako ste me dirnule sa svojom podrškom!! Hvala Vam na tome! Renata-nisam ja ništa nametnula, stalno ga dojim i imam na sisi od prvog dana! Da si proživjela što i ja, shvatila bi! Ja svog anđela imam i po tri satana sisi, jer se trudim da mi dođe mlijeko! Ni u jednom trenutku nisam odustala od dojenja. I nakon dohrane sam ga stavljala na sisu odmah da povuče. Molim te, nemoj me vrijeđati, tvoje riječi me jako bolje i zaista nije u redu! A svim curama koje su me branile hvala na tome, jer me shvaćate i razumijete i ne osuđujtete, kao moj muž i ti. Toliko sam se iznervirala i plakala, oslabila sam fizički, još mi je muž kada god bi mali plakao rekao: “Stavi ga na sisu da ne vrišti!!!” I zar to nije stres?! Pa sam išla na wc dok je mali spavao pa se pomokrim, kada mali se probudi, rasplače, muž ga uzme i počne nogom nabijati vrata kupaonice da ušutkam maloga. Tebi od toga ne bi nestalo mlijeko? Ni po noći se nije htio ustati da ga nosi ili presvuče, sve je bilo na meni i koliko god ja s njim razgovarala (a pokušati ću kasnije kada maloga uspavam), ne uspijeva mi. Rekao mi je da ne smijem ići piti vode, jer se mali plače… treba li ti nešto opširnije da shvatiš koje sam strahote proživjela, a masu ih je, da shvatiš da IPAK ja nisma kriva za nestanak mlijeka!!! Ovo boli što pišeš, takvo nešto nisam očekivala od tebe!

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    draga samo hrabro.. mozes li dobit podrsku od nekog drugog?? ocito od njega nema neke koristi.. 
    bar sad prvih par mjeseci dok ti sve ne dode na svoje.. bojim se da ne padnes u depresiju e onda tek bude problema… nitko se ne moze tako ponasat,a kud tvoj muz gdje bi ti trebao bit najveca,ali najveca podrska na svijetu..

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    da se nadovezem…zapravo mislim da ti je problem svekrva jer mu je ona napunila glavu svacim… jesi probala razgovarat s njom??

    Laura 21.08.2014 :-*

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.