Duphaston i izostala mjesečnica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Vesela2

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Sta mislite jel dobro kupit test nakon 10-15 dana uzimanja dufastona… zadnji mi je sad u nedjelju…

    Vesela

  • Vesela2

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    A sta kazete za ove simptome bi li mogla bit..
    1. Maloprije dok sam se kupala primjetila sam u par navrata da mi bradavice potamne, jedna bude veca druga manja, pa potamni jedna a druga normalna i obrnuto…
    2. U nekim momentima se skroz izgubim da nez di sam pa samu sebe pitam di se nalazim…
    3. Noge me ubijaju…
    4. Osjecam da se malo teze saginjem…
    5. Okus u ustima mi je skroz cudan… nekad mi je gorkast ko sinoc a nekad slatkast…
    6. Zna me i  u stomaku probadat… 
    Jako me zanima vase misljenje pa ako mi mozete sto prije dat odgovor na vase misljenje…

    Vesela

  • Vesela2

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Jel mi moze itko odgovorit na moje pitanje…

    Vesela

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    dakle..uz duphaston je moguce zatrudnit…
    kao sto je vec objasnjeno simptomi su individualni pa je po njima tesko zakljucit dal se radi o trudnoci. ali ja bih rekla da trudnoca nije u pitanju jer u simptomima nisi navela cesto mokrenje,a vrlo cest simptom je i odbojnost na hranu ili neki miris.. meni naprimjer hrana nije smetala..al muzev parfem kojeg sam do tad obozavala nisam mogla ni pomirisat..odmah sam zavrsila zagrljena sa skoljkom..
    mislim da je za test prerano jer se on obicno radi tek nakon zaostatka menstruacije,a koliko sam skuzila zadnji duphaston ti je bio jucer.. dakle svakako pocekat jos barem tjedan dana pa ako tada ne dobijes menstruaciju tek drugu tjedan radit test ili otic na vadenje krvi jer ces tako najlakse znat.. ako se test napravi prerano moze bit lazni rezultat na njemu..

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Vesela2

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Zato sto sam zaboravila navest cesto mokrenje, bilo je i toga… ni mene hrana jos nije zasmetala al zato mi je frigano jaje bilo cudno sto mom muzu nije… meni je…  i znaju me vrtoglavice uvatit s vremena na vrijeme..

    Vesela

  • Vesela2

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Zapravo mi budu ceste vrtoglavice a test sam misla uzet nekad u drugom mjesecu, mozda 16.2 a mozda nekada u tom tjednu ako dotle ne dobijem naravno…

    Vesela

  • Vesela2

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Da tako je… jucer je bio zadnji dufaston…

    Vesela

  • Vesela2

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Jel u redu napravit test 16.2 msm nekada u tom tjednu ako ne dobijem dotle i jel rano…

    Vesela

  • Vesela2

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    A msm ovo je vec peti tjedan od pocetka moje zadnje menstruacije, a stalo mi 12.1. pa kad bi od prilike bilo vrijeme za test….

    Vesela

  • Vesela2

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Ali kako ovo ne upucuje na trudnocu… zapravo se poklapa sve… gledajte… imala sam 29.12-tog, znaci od tada pa sve do danas ima 5 tjedana.. ovo je peti tjedan… a 12.1. mi je zavrsilo… sto bi bilo da od tog datuma pa do sada ima 14 dana   da nisam dobila… aj da zaokruzimo na 15 dana, nije bitno dan vise ili manje… znaci to + simptomi, zapravo se sve poklapa i sve upucuje na to da bi mogla bit… i kako onda nisam…

    Vesela

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.