Beta hCG 0- je li moguća trudnoća?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • otac

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav
    zarućnica je zadnju mjesečnicu imala 08.05,ciklus joj je 28 dana. Pravila je par testova na trudnoću,ali oni su bili negtivni,potom je otišla ginekologu koji ju je poslao da napravi beta hcg test i napravila ga je prije 3 dana,on je 0.0.
    Sve pokazuje da nije trudna,ali ona jos nije dobila,uz to ima sve simptome trudnoće,mučnina,glavobolja,počela je puno jesti,učestalo mokrenje,oticanje nogu,osjetljive grudi i boja bradavica se promijenila. Sad mene zanima vaše mišljenje šta bi to moglo biti,trudnoća ili nešto drugo?
    Hvala

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    otac


    Pozdrav
    zarućnica je zadnju mjesečnicu imala 08.05,ciklus joj je 28 dana. Pravila je par testova na trudnoću,ali oni su bili negtivni,potom je otišla ginekologu koji ju je poslao da napravi beta hcg test i napravila ga je prije 3 dana,on je 0.0.
    Sve pokazuje da nije trudna,ali ona jos nije dobila,uz to ima sve simptome trudnoće,mučnina,glavobolja,počela je puno jesti,učestalo mokrenje,oticanje nogu,osjetljive grudi i boja bradavica se promijenila. Sad mene zanima vaše mišljenje šta bi to moglo biti,trudnoća ili nešto drugo?
    Hvala

    Ako je vadila betu i ona je 0 nije trudna sigurno. U ovom periodu da je trudna bila bi svakako velika a ovo što kažete za simptome, mislim da su skoro svi od navedenih jednaki velikom pms-u. Većini slučajeva kad je trudnoća u pitanju simptomi dolaze puno kasnije znači oko 6 tjedna trudnoće a ako je beta ravna 0 onda trudnoća nije u pitanju. Sačekajte još koji dan mislim da će sve biti jasnije.

  • Avatar anita18

    anita18

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Sigurno nije trudnoca.Beta je 100% pokazatelj trudnoce,a kada je 0 onda je ista izostala.Cak i da je vanmatericna(ektopijska)trudnoca,beta bi bila povisena.Razlog za izostajanje menstruacije moze biti zdravstveni razlog,ali moze biti i benigno.Npr.ako Vame je zarucnica bila bolesna,prehladjena,pod stresom….itd.Ako ubrzo ne dobije menstruaciji svakako nek se obrati ginekologu za uzv i pregled opcenito,da iskljuci neki tezi zdravstveni problem.Ciste na jajnicima,endometrioza takodjer mogu biti uzroci,al kao sto sam vec rekla,razlog je vjerovatno benigan.Ako pokusavate trudnocu pokusajte sa ovulacijskim stapicima.Ja sam uspjesno ostala trudna sa njima.Mozete ih kupiti u svakoj apoteci,jeftinije online.Stapici rade na istom principu kao i testovi trudnoce samo sto vam daju rezultat kad zena ovulira.Zapravo Vam.signaliziraju kada je zenina ovulacija i kad treba poradit na djetetu.Takodjer savjetuju apstinenciju od odnosa do datog trenutka.Sretno

  • Avatar anita18

    anita18

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Postoje i izuzetno rijetki slucajevi laznih trudnoca.Zena zbog prevelike zelje dozivljava simptome trudnoce…..zapravo mozak uvjeri tijelo da je trudno i tijelo se pocne ponasat u skladu sa tim.Izuzetno je rijedak slucaj,ali moguc.

  • Avatar Tyna24

    Tyna24

    Broj poruka: 874

    Prijavi adminu

    nije trudnoća sigurno… ako je beta 0…

    [lilypie.com]

  • suzi78

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Cao svima interesuje me dal neko znaci sta znaci Beta-HCG 8.3 ?

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Vrlo rana trudnoca, vjerovatno jos nije ni vrijeme da dobije M, radite opet za dva dana, trebala bi se poduplati..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • suzi78

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Ok hvala treba da dobijem za par dana a test mi je pokazao bledu bledu drugu crtu pa nznm sta da mislim

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    suzi78

    Ok hvala treba da dobijem za par dana a test mi je pokazao bledu bledu drugu crtu pa nznm sta da mislim


    Pa zato je niska beta i blijeda druga crta….samo je jos sve rano..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Dajanaaaa

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,beta mi je 5,šta to znači? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.