Beta hCG 0- je li moguća trudnoća?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ovisi na koji dan ciklusa je vađena..koji dan poslije O? 
    Najbolje ju je ponoviti za dva dana pa ćete imati nekakvu jasniju sliku. 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    Dajanaaaa

    Pozdrav svima,beta mi je 5,šta to znači?

    5 obicno znaci jako rani stadij trudnoce po tumacenju laboratorija. Ja bi na vasem mjestu ponovila za 2 dana betu otkad je ta prva vadena da se vidi je li stvarno T u pitanju ili ne,ali za sada je jako rani pocetak. Sretno 🤨

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    Krivi emotikon 😂 htjela sam stavit ovaj 🤞🏻

  • anaa3332

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Pozdrav zene,nezasticen odnos sam imala 2.4. Zatim sam 3.4. Krvarila 5 dana i 27.4. Isto ali neka 2,3 dana samo,17.5.sam vadila betuhcg bila 0,0 dali sam je prerano izvadila? Dali jos postoji mogucnost trudnoce? Jer me jako boli donji dio trbuha stalno mi je slabo i sise su mi vece,te mi je trbuh napuhan i tvrd stalno mi je muka i ne mogu jesti,dali sam je prerano izvadila,dali da je ponovim danas?

  • LauraUna327

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 
    Može mišljenje vezano uz betu. 
    Zadnja mjesečnica mi ne bila 5.9., napravila sam oba testa oba pozitivna. Napravila sam betuhcg 8. dan kašnjenja i bila je 48.90. 
    Zanima me je li to normalno? 
    Kolegica je nakon 4 dana kašnjenja imala preko 1000. 
    Hvala 

    It's a girl 💕

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2877

    Prijavi adminu

    LauraUna327

    Pozdrav,
    Može mišljenje vezano uz betu.
    Zadnja mjesečnica mi ne bila 5.9., napravila sam oba testa oba pozitivna. Napravila sam betuhcg 8. dan kašnjenja i bila je 48.90.
    Zanima me je li to normalno?
    Kolegica je nakon 4 dana kašnjenja imala preko 1000.
    Hvala

    Pozdrav ...vadite za 2 dana opet ukoliko se ne dupla vrlo vjerojatno se radi o biokemiskoj trudnoci te se obavezno javite svom ginekologu kako bi vas pregledao .... trebala bi biti puno veca pa da nije nesto drugo u pitanju svakako odite kod ginekologa..sretno

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024
    30.5.2024 Braco P.

  • LauraUna327

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Hvala ♥️

    It's a girl 💕

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.