BLIZANACKA TRUDNOCA 😊

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • marina285

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Čestitam! Super! Odmori se!

  • nanana111

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Cestitam Ivana!!!! 😍😍😍

  • marina285

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Ivana, hoćeš li pokušati dojiti?
    Kakav je osjećaj vidjeti ih dvoje? 😀
    Hoće li pravnu noć isto biti s tobom?
    Mene najviše zanima ( htjela bih dojiti) jako hendlati dvoje malih odjednom ( plus još dvoje malo starijih) 🤔🤪

  • Avatar emma.mama

    emma.mama

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Čestitam mami i bebicama! Pogotovo sto je porod bio tezak.
    Super su težine :) 
    Bila sam se javila negdje u sredini trudnoce, eto nas sad pri kraju 33tj. Dva decka, dvojajcani, a jos imena nismo definirali 🙈 U pon pregled u KBC pa cemo vidjeti kakva je sad situacija. Inace na zadnjem pregledu, pred 3 tj, decki su imali 1500gr svaki, oboje na glavu po prvi put od kad sam trudna. Sad ne mogu docekat da vidim kako se situacija razvija. Nestrpljiva sam skroz 😁  plasim se mrvu poroda i malo vise dojenja, jedan dan sam super drugi dan panika.

  • Zbunjena30

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Ivana cestitam!!!!!

  • Ivana1207

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Pozz ekipa.
    Oni su sa mnom od prvog dana u sobi,ni sama jos ne znam ksko se snalazim.najgore mi je kad skupa krenu vristat a ne mogu ih oboje istodobno uzet oa se preznojim od muke🙈 lakse ce bit doma ovde mi uvik stres zbog drugih ljudi.
    Sad imam par minuta oboje se smirili inace bas nema neke pauze ali stigne se.mene doma isto ceka jos dvoje starijih,bit ce napeto al snac cemo se.
    Mislim da je dojenje moguce ako osoba moze dojit,mozda ne bas na zahtjev ali..jer moji bi stalno sisali pa sam nabavila dudu jer sta da radim iznedu 2 bocice al da ih stavljam na sisu na zahtjev ne bi nikad imala praznu sisu a to uz drugu djecu nije moguce po meni,ali dojit svako 2h naprimjer mislim da se moze,ali to je samo moje misljenje ne znam,javit ce te vi iskustva.

    Sto ae tice toga da ih je dvoje,nevjerojatno nesto,ogromna srica bas bas neopisivo.
    Ja ne mogu doc sebi

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    Ivana1207 cestitam 🎉💓
    Bravo zeno, izgurat ovakav porod, svaka cast. Iako se nekako i ja nadam da cu uspjeti prirodno, isto mi je treci put pa valjda cu uspjeti…dakle…kilaze bebica su zakon. Procitala sam valjda vec pet puta tvoje iskustvo i kako se snalazis poslije i sad me pere i uzbudjenje i strah 🤦🏻‍♀️… Ovo za dojenje i mene muci, kako ih hendlat kak krenu u isto vrijeme plakat. Hoces doma imati kakvu pomoc? 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Ivana1207

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    PetraB

    Ivana1207 cestitam 🎉💓
    Bravo zeno, izgurat ovakav porod, svaka cast. Iako se nekako i ja nadam da cu uspjeti prirodno, isto mi je treci put pa valjda cu uspjeti…dakle…kilaze bebica su zakon. Procitala sam valjda vec pet puta tvoje iskustvo i kako se snalazis poslije i sad me pere i uzbudjenje i strah 🤦🏻‍♀️… Ovo za dojenje i mene muci, kako ih hendlat kak krenu u isto vrijeme plakat. Hoces doma imati kakvu pomoc?


    A to istovremeno plakanje ce se morat izdresirat ds bas tako blesavo kazem,nesto cemo sredit.nervoza je kad sam u bolnici kao zbog cimerice i njene bebe sta svi placu la la,mislim meni to napravi stres.
    Doma bi trebala doc mi mama na neki neodredeni period ne znam jos koliko,stvar je sta cu i stariju ekipu povuc iz vrtica neko vrime radi bolescina u ovo doba godine pa tribs i njih animirat i izvest vanka itd.javljat cu kako ide🙈😱

  • Avatar Meg_026

    Meg_026

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Cestitam, Ivana!! <3 <3
    Jel pomazu sestre oko dojenja/hranjenja, presvlacenja?

    [lilypie.com]

  • Ivana1207

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Meg_026

    Cestitam, Ivana!! &lt;3 &lt;3
    Jel pomazu sestre oko dojenja/hranjenja, presvlacenja?


    Presvlacenje rade sestre,ja sma nisan,ono sta ne moram ne forsiram,ostalo sam sve sama iako dodu pitat mogu li kako sam itd,bila sam ok pa sam tila sve sama.danas me vec satra umor jedva glavu drzim,fali sna i snage pa se nadam da ce nas brzo pustit doms da malo dodem sebi.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.