Beta hcg vrijednosti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    Enna010

    Otidji ginekologu obavezno sto prije za svaki slucaj.


    Pa bila jučer..zato i kažem da su reki da je pravilno.. krvarim..zato sami i išla..  ali nema mi druge nego čekati razvoj događaja..uplašena jesam..no, trudim se biti pozitivna.. 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar klupko_srece

    klupko_srece

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    I ja krvarim, u krevetu sam od petka.  Niti ne znam dali se to može nazvat krvarenjem. Stavila uložak čisti je. Samo prilikom brisanja se vidi….  U 6 tjednu sam. Bila kod gin ništa strašno su rekli (smeđi iscjedak)  dan poslije sub na ginekologiji radi rozkastot iscjetka isto ništa stašno. Nek dođem ako bude obilno krvarenje. Da je ovo mormalno. Meni nije, mislim bojim se, imam 30 godina 1 trudnoća jako željena. Radi iscjedka vadila betu. Raste ali se nije poduplala. Još se ništa sa 5+6 nije vidlo. I to me isto plaši…  Nemam nikakve bolove, na terapiji sam. Molim vas ima ko sličnu situaciju. 

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    Slušaj doktore, uzimaj terapiju i miruj.. to ja najviše što možeš učiniti.. ni meni na 5+3 ništa nisu vidjeli..ne znaju zašto krvavim jer nema nekog razloga..tako su rekli.. 
    Nema nam druge nego se pripaziti i čekati razvoj događaja. Znam da nije neka utjeha ali budi pozitivna.. 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar klupko_srece

    klupko_srece

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    Nadam se da će sve dobro završiti. 

  • D1234

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bok,Imam pitanje molim odgovor ako je netko imao slicnu situaciji.Imala sam upalu zuba,pila sam tablete klavocin i dobila nekakvu infekciju dolje.Menstr. mi je izostala ,test je bio pozitivan, ali nemam nikakav osjecaj da sam t ,kao s prvom bebom.Jel moguce da je test pokazao kriivi rezultat zbog toga svega ?🤔🤔🤔

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    D1234

    Bok,Imam pitanje molim odgovor ako je netko imao slicnu situaciji.Imala sam upalu zuba,pila sam tablete klavocin i dobila nekakvu infekciju dolje.Menstr. mi je izostala ,test je bio pozitivan, ali nemam nikakav osjecaj da sam t ,kao s prvom bebom.Jel moguce da je test pokazao kriivi rezultat zbog toga svega ?🤔🤔🤔


    Ako je test bio pozitivan znači da je trudnoća bila u pitanju tada kada je rađen.. 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • D1234

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Citam na drugim forumima osobe sa slocnom situacijom ,odu kod gin i kaze im da nisu uopce trudne,pa me to zbunilo ..

  • Enna010

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Garawa

    Enna010

    Otidji ginekologu obavezno sto prije za svaki slucaj.

    Pa bila jučer..zato i kažem da su reki da je pravilno.. krvarim..zato sami i išla.. ali nema mi druge nego čekati razvoj događaja..uplašena jesam..no, trudim se biti pozitivna..


    Ok nisam vidjela. Glavno je da kontrolises situaciju kazem ti iz iskustva. Drzim fige!

    [lilypie.com]

  • Dajana95

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Zadnja menstruacija 16.03. Radjena beta 23.4 4906.6? Ultrazvuk 4/5ned. Odgovara li ?

  • Deleted user

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Bok svima! Ovako, 9i tj po zm, 6+3 po odnosu… beta je u subotu iznosila 117.459, da bi danas bila 94.281… s obzirom da se uopce ne kuzim u tu betu, a pregled kod privatnika imam sutra, bilo bi super da mi netko objasni da li je to onaj normalan pad u 8,9,10om tjednu ili je to pokazatelj da nesto nije u redu? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.