Beta hcg vrijednosti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • glooo

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Vadila sam betu jos jednom nakon 48 sati. Rezultat je 368,9.  Znaci cak je i vise nego duplo,nadam se da je i to uredu 😃

  • Zabrinuta_

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
     Interesuje me da li se neka od zena susrela sa sledecom situacijom?
    Naime, poslednja menstruacija je bila 28.04, koja je trajala 7 dana  nakon tpga imala sam redovne odnose do 15.05. 
    Prvo zelim da napomenem da nemam redovne mens i da nekada dobijam bukvalno svaki drugi mesec.
    Moje sledece pitanje:
    Dva testa su mi pokazala jedva vidljivu liniju, a beta je pokazala 0,114 vrednost. Da li postoji mogućnost da je u pitanju trudnoća,  ali da je isuvise rano da beta pokaze dobru vrednost?
    Hvala unapred na odgovorima

  • ilem10

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Da li vas još imaaaa ovdjee ? 

  • mandarina_

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! E ovako:
    Posljednja M je bila 04.05., sada je trebala da dođe 02.06., ali danas je evo već 06.06. i nisam dobila uopšte, 4 dana kasni… Inače, menstruacija mi je stvarno redovna, imam kalendar i uvijek bude na taj datum koji kaže u mom kalendaru da ću dobiti.. Muž i ja nezaštićene odnose smo imali za vrijeme plodnih dana ( izračunao menstrualni kalendar ) između 17. i 20. maja, pa onda 24. maja.. Radila sam test jedan dan nakon zakašnjele menstruacije - negativan. Nakon dan, opet - negativan. Danas sam otišla da izvadim betu, kontam možda je bilo rano za test.. beta 0,100 MIU/ML.. Šta to znači? Ima li neko iskustva? Postoji li mogućnost da smo poranili i da je ipak trudnoća u pitanju? Napominjem još jednom da imam redovne mentruacije, i jedino kada mi je kasnilo bilo je prije dvije godine kada je bila biohemijska trudnoća.. Ako neko ima slično iskustvo, a da je ipak bila samo rana trudnoća u pitanju, neka mi bar malo nade ulije. Trenutno sam jako tužna.. 

  • micaa

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage moje.
    Zadnja menstruacija 10.5. do 16.5,nakon toga vadim prvu betu 5.6. koja je 37,5 i koja pokazuje vrlo ranu trudnocu.Nakon toga u noci sa 17 na 18.6 dobila sam blagi smeđi iscjedak,gdje 19.6 ujutro idem kod doktorice na pregled,ona me pregleda i kaze da ne vidi nista specijalno,jos je jako rano,a i to sto vidi odgovara trenutnom vremenu trudnoce.Isto jutro vadim drugu betu,koja iznosi 1794 nakon cega mi doktorica salje mail da je ona zabrinuta i da se na tolikoj beti vec trebalo nesto vise vidjeti u maternici,a da ona nije vidjela,također mi pise da ako budem imala bolove ili krvarenje da odmah idem na hitnu pomoc,u suprotnom me ponovo narucuje na pregled ujutro 21. na ponovni eho pregled i vađenje bete.
    Jako sam zabrinuta,ovo bi mi bila 4. trudnoca,prethodne 3 su bile biohemijske trudnoce.
    Također koristim terapiju progesterona vaginalno ujutro i navecer i 1 aspirin dnevno od 100mg+vitamini.Molim vas iskustva.
    Lijep pozdrav.

    👩26
    -3 biohemijske trudnoće
    5/2021
    7/2022
    4/2023
    6/2023 vanmaterična trudnoća

  • Avatar Marina.25

    Marina.25

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Pozdrav, da se prebacim na ovu temu.
    Danas bi po ciklusu trebalo biti 5+1, jučer sam radila betu i iznosila je 43. Bila sam kod doktorice ona traži da radim ponovo na 48h ali mene je strah jer je jako nisko? Kakva su vaša iskustva sa niskom betom?

  • Acika

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Cao cure radila sam 27.9. bila je 324,5 pa sam je vadila 29.9. bila je 457,5 jel to ok?U petak imam uzv

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2858

    Prijavi adminu

    Acika

    Cao cure radila sam 27.9. bila je 324,5 pa sam je vadila 29.9. bila je 457,5 jel to ok?U petak imam uzv


    Pozdrav nazalost beta se trebala udvostrucit kroz dva dana … 😕

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Gabby

    Gabby

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Nadam se da je netko aktivan da mi pojasni malo..
    Imali smo FET blastocite 02.10., kucni test poz već 6dnt.
    Beta 10dnt 494,
     12dnt 1317
    14dnt 4366
    Da li je to uredu? Čini mi se dosta velika.. i ovo zadnje se povećala za vise od 3 puta.. 
    ima li netko slicno iskustvo?

    👩‍🦰 ‘92. Hashimoto, policistični jajnici, AMH 30.71 pmol 👨 ‘77 normoz Pokušavamo od 06/2021, 10/2022 HSSG
    Poliklinika IVF
    03/2023 IUI Femara, Gonal, Ovitrelle ❌ 07/2023 1. IVF 16 🥚, 8 blasti ❄️ freeze all -hiper
    02.10.’23. FET 1 blastice 🐧 6dnt ➕ beta 10dnt 494 ➡️ 12dnt 1317 ➡️ 14dnt 4366 07.12. Nifty ✅ It’s a boy 💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2858

    Prijavi adminu

    Gabby

    Pozdrav svima! Nadam se da je netko aktivan da mi pojasni malo..
    Imali smo FET blastocite 02.10., kucni test poz već 6dnt.
    Beta 10dnt 494,
    12dnt 1317
    14dnt 4366
    Da li je to uredu? Čini mi se dosta velika.. i ovo zadnje se povećala za vise od 3 puta..
    ima li netko slicno iskustvo?


    Mozda su blizanci 😅😅😅😅

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.