Beta hcg vrijednosti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • alennaa

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    alennaa

    Pozdrav, nova sam
    Zanima me vase iskustvo, menstruacija mi kasni 3 dana, test krvi beta HCG radila danas iznosi 6.3 mIU/ml, bil mogla biti trudnoca u pitanju? 😁


  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2869

    Prijavi adminu

    alennaa

    Pozdrav, nova sam
    Zanima me vase iskustvo, menstruacija mi kasni 3 dana, test krvi beta HCG radila danas iznosi 6.3, bil mogla biti trudnoca u pitanju? 😁


    Nazalost bila je biokemiska… jer pri kasnjenju od 3 dana vec bi trebala doc na otprilike 300 do 600beta ako ne i vise

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • alennaa

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Mareeeee

    alennaa

    Pozdrav, nova sam
    Zanima me vase iskustvo, menstruacija mi kasni 3 dana, test krvi beta HCG radila danas iznosi 6.3, bil mogla biti trudnoca u pitanju? 😁

    Nazalost bila je biokemiska… jer pri kasnjenju od 3 dana vec bi trebala doc na otprilike 300 do 600beta ako ne i vise


    Doktorica mi je rekla za par dana ako ne dobijem da ponovim nalaz, jel ima potrebe za tim?

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2869

    Prijavi adminu

    alennaa

    Mareeeee

    alennaa

    Pozdrav, nova sam
    Zanima me vase iskustvo, menstruacija mi kasni 3 dana, test krvi beta HCG radila danas iznosi 6.3, bil mogla biti trudnoca u pitanju? 😁

    Nazalost bila je biokemiska… jer pri kasnjenju od 3 dana vec bi trebala doc na otprilike 300 do 600beta ako ne i vise

    Doktorica mi je rekla za par dana ako ne dobijem da ponovim nalaz, jel ima potrebe za tim?


    Ako vam je ona tako rekla svakako ponovite kako bi se neke druge stvari iskljucile…

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • ivana2580

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav,nova sam,prethodne dvije trudnoce samo mi je prestala menga i test bio pozitivan,dva sina 13god i 8god..sad sam prije ocekivane menge radila tri testa koja su jedva vidljivo pozitivna,u petak radila betu 11.38,danas ponovila 3.65,neznam uopce kako je doslo do toga,nadala sam se da ce se duplirati al nazalost nije,vec 7mj pokusavamo i uzalud,sutra po pravilu bi trebala dobit al ako ne dobijem dal da idem opet vadit betu ili nema smisla,,betu sam radila prvi put u zivotu tako da nisam upucena,hvala na odgovorima

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2869

    Prijavi adminu

    ivana2580

    Pozdrav,nova sam,prethodne dvije trudnoce samo mi je prestala menga i test bio pozitivan,dva sina 13god i 8god..sad sam prije ocekivane menge radila tri testa koja su jedva vidljivo pozitivna,u petak radila betu 11.38,danas ponovila 3.65,neznam uopce kako je doslo do toga,nadala sam se da ce se duplirati al nazalost nije,vec 7mj pokusavamo i uzalud,sutra po pravilu bi trebala dobit al ako ne dobijem dal da idem opet vadit betu ili nema smisla,,betu sam radila prvi put u zivotu tako da nisam upucena,hvala na odgovorima


    Nazalost radi se o neuspjesnoj trudnoci iliti biokemiskoj trudnoci… mirno sacekajte mengu te sretno iduci ciklus

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • curka2312

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    Cure,

    Da li nalazi od bete dodu na portal e zdravlje isti dan ili sutradan? 

    *6+1 💔

  • Avatar Martinaaa_

    Martinaaa_

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    curka2312

    Cure,

    Da li nalazi od bete dodu na portal e zdravlje isti dan ili sutradan?


    Meni su dosli sutradan

    💓
    [tickerfactory.com]

  • Leroka

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozz,

    Ako bi mi netko objasnio oko bete.
    3 dan izostanka mi je 35 UI/L.Da li je to ok?
    Svagdje nalazim ref.nalaze za 14 dan ovulacije tipa 2000 mUI/L.

  • curka2312

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    Beta 150, pobacaj poceo 11.01., 6+1 bila trudnoca.. da li je to normalna beta za ovaj period?

    *6+1 💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.