Beta hcg vrijednosti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • valentina1994

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Suncica1

    Draga Valentina, kakva je situacija, jesi vadila opet betu?


    Pozdrav, hvala na pitanju😊😊beta lijepo raste, dobila sam utrogestan i na prvi uzv idem 10.2. :) 

  • Suncica1

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Bravooo! 😃 Bas mi je drago, bit ce sve super, samo naprijed 😊

    23.10.21. ➕, 25.10. Beta 1027 (4+1), 27.10. Beta 2527 (4+3)
    12.11.21. Prvi pregled (6+5)
    14.11.21. Missed ab. (7+0) 💔
    28.3.22. ➕, beta 85 (4+1) beta 58 (4+3)
    2.4.22. m - biokemijska t. (4+6)
    21.6.22. ➕, beta 252 (4+0), 22.6. beta 780 (4+2), beta 14060 (5+3)
    7tj. blighted ovum
    17.1.23. +, beta 13,80 (4+1), biokemijska (4+4)

  • anabanana239

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, molim ako mi netko moze pomoci - sve ovo mi je novo i nemam pojma.  🥺 Prije 6 dana sam bila na uzv radi bolova  zbog nedolaska menstuacije (inace dobijem svaka 2 mj u prosjeku). Doktor nije nista vidio na uzv osim previse zadebljanog endometrija, ali je rekao da svejedno napravim test, i bio je pozitivan, kao i sljedecih par. Clearblue digital prije 3 dana kaze 1-2 tjedna trudnoce. Danas sam opet napravila test, mucio me smedji iscjedak i stalni bolovi…. Crtica jedva primjetna. Odmah sam isla izvaditi betu koja iznosi 32.6. (ref.vijednosti 0-5).
    Receno mi je ako je ispod 100, da 99% nista od toga i da cu dobiti menstruaciju, al da za svaki slucaj napravim opet za 2 dana.

    Ima li tko slicnih iskustava? 
    Ispricavam se na dugom postu, prepadnuta sam jako 😅 hvalaaa

  • KATARINA2303

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure , imam pitanje ako bi mi koja htjela pomoći.Embriotransfer je bio 11.03.
    Betu bi trebala vaditi 24.3. u petak. Nisam izdržala i napravila sam popodne 2 clear blue digitalna testa, oba negativna.
    Po Vašim iskustvima, da li sam ih prerano učinila? Da se ne nadam pozitivnoj beti u petak?
    Hvala i sretno svima

  • BV2602

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Poštovani moja beta Hcg iznosi 11160 pa me zanima da li je to uredu? Trebala bih biti trudna 5+6 od zadnje menstruacije 

  • BV2602

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Poštovani moja beta Hcg iznosi 11160 pa me zanima da li je to uredu? Trebala bih biti trudna 5+6 od zadnje menstruacije 

  • anaa3332

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,ovako prvi odnos sam imala 2.4. Dakle prvi odnos ikad🤣 zatim sam malo krvarila tu noc (crvena krv svjeza) i stalo je,dan nakon 3.4. Sam opet dobila krvarenje trajalo je 5 dana,neznam dal je to bila obicna menga ili zbog himena jer sam se svasta nacitala,pa sam zbunjena,nakon toga sam opet krvarila 27.4. Ali slabije nego inace 2 i pol dana max 3,imala sam mozda 2 puna uloska krvi u ta 3 dana,vadila sam betu 2.5.,8.5., i 17.5. Svaki put je rezultat 0.0,bila sam kod gin 17.5. I reko je da ne vidi nikakve znakove trudnoce,al vjv je prerano da bi on to vidio,od tog odnosa je sada proslo 6 tjedana,sta vi mislite dali sam mozda trudna?

  • glooo

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, test je pozitivan. Zadnju M sam imala 24.04 ,danas sam vadila betu,iznosi 96,8.
    Sta kazete ,da li je ok 🙃

  • Avatar Dambo

    Dambo

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    Mislim da je to super beta🍀
    Ponovi za 48h i uzivaj u trudnoci🤗🥰

  • andreamamic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Molim vas za iskustva, naima saznala sam da trenutni nebi smila ostati trudna a imala sam odnos bez zastite. Vadila sam betu 8,10,16,22 i 30 dan nakon odnosa, SVE SU NEGATIVNE kao i 10ak testova, menstruacija dobivena u meduvremenu. Nakon sta sam procitala komentar jedne od zena da joj je beta iz krvi tek trudnocu pokazala 40. dan od odnosa u strahu sam.. ima li potrebe za ponavljanjem da ne bacam bezveze pare jer mi je ginekologica puna i ne daje mi uputnice sve sam privatno vadila, HVALA UNAPRIJED

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.