Beta hcg vrijednosti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    Leroka

    Pozz,

    Ako bi mi netko objasnio oko bete.
    3 dan izostanka mi je 35 UI/L.Da li je to ok?
    Svagdje nalazim ref.nalaze za 14 dan ovulacije tipa 2000 mUI/L.


    Mozda vam je bila kasnija ovulacija svakako ponovite za 2 dana ukoliko se dupla pravilno naz ginekologa i narucite se na pregled.sretno

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    curka2312

    Beta 150, pobacaj poceo 11.01., 6+1 bila trudnoca.. da li je to normalna beta za ovaj period?


    Beta u 6 tj trudnkce je iznad 6000 tako da ukolikk je doslo do spintanog ona ce postupno padati …naravno konzultirajte se s ljecnikom

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • yaaa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav ženice! 
    Imam nedoumicu vezano za porast bete. 
    17 dpo - 1400
    19 dpo - 2200
    Nije se poduplala, ali je prva vrijednost po meni bila bas ooogromna za taj dan pa mi je to sve odmah bilo sumnjivo. 
    Doktorica nije zabrinuta, napravila mi je uzv i vidi se mjehurić u maternici, kaze da je zadovoljna i da cemo vidjeti kako ce se razvijati, ali da je za sada sve ok. 

    Mene brine sto se beta nije poduplala, a nakon 5 spontanih koje sam do sad imala mozete shvatiti kako se osijecam 🙈

    Ima li nekih iskustava ili pozitivnih prica sa sličnim brojevima? 

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    yaaa

    Pozdrav ženice!
    Imam nedoumicu vezano za porast bete.
    17 dpo - 1400
    19 dpo - 2200
    Nije se poduplala, ali je prva vrijednost po meni bila bas ooogromna za taj dan pa mi je to sve odmah bilo sumnjivo.
    Doktorica nije zabrinuta, napravila mi je uzv i vidi se mjehurić u maternici, kaze da je zadovoljna i da cemo vidjeti kako ce se razvijati, ali da je za sada sve ok.

    Mene brine sto se beta nije poduplala, a nakon 5 spontanih koje sam do sad imala mozete shvatiti kako se osijecam 🙈

    Ima li nekih iskustava ili pozitivnih prica sa sličnim brojevima?


    Nakon bete od 1000 vise se ne duplo pravilno tako da je kod vas dovoljan porast ne brinite sve je ok

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • jelkica94

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav,prva beta 300,druga 230,pa 285 gin je posumnja na vanmaternicnu bas radi ovih nepravilnosti..na uzv se ni plod ni gest nevide..ajmo dalje..cetvrta beta 600 pa iza toga 1230..pocelo se duplat i rast..jos uvik na uzv se nista nevidi osim krvi u maternici to je na zadnjem bilo..medutim bez obzira na pravilno duplanje on jos uvik sumnja na vanmaternicnu..gin je reka da su minimalne sanse za urednu trudnocu..po racunanjima od zadnje menstr san trudna 6tjedana..dali je netko ima slicno iskustvo?? 🤦‍♀️
    Poludit cu od pregleda i vađenja krvi svako dr dan

  • Avatar melas

    melas

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    jelkica94

    Pozdrav,prva beta 300,druga 230,pa 285 gin je posumnja na vanmaternicnu bas radi ovih nepravilnosti..na uzv se ni plod ni gest nevide..ajmo dalje..cetvrta beta 600 pa iza toga 1230..pocelo se duplat i rast..jos uvik na uzv se nista nevidi osim krvi u maternici to je na zadnjem bilo..medutim bez obzira na pravilno duplanje on jos uvik sumnja na vanmaternicnu..gin je reka da su minimalne sanse za urednu trudnocu..po racunanjima od zadnje menstr san trudna 6tjedana..dali je netko ima slicno iskustvo?? 🤦‍♀️
    Poludit cu od pregleda i vađenja krvi svako dr dan


    Ja sam imala nepravilno duplanje ali nije bila vanmatericna ali nije ni uredna trudnoca. Pojavio se kod mene u 7tt gestacijski ali nepravilan pa nakon toga kao više malih gestacojskih unutar jednog. Tridnoca je prekinuta u 9tt jer ih bilo strah da ne dođe do mole. Tako da nije uvijek nepravilno duplanje vanmatericna i znam da je sve drugo bolje nego vanmatericna pa čak i ovako loš ishod nažalost 😟

  • rona

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav žene,
    Za vrijeme rada na bebi koristila sam ovulacijske trakice i time mi je ustanovljeno da je ovulacija kasnila jedno 5,6 dana, nakon toga je test na trudnocu bio pozitivan sve super. Zadnji ciklus mi je bio 29.01 i po tome mi ispada da sam jucer usla u 7.tjedan, tj. Jucer mi je bilo 6+0 tjedana. Vadila sam betu i bila je 4399. Svakako cu ici ponovno sutra ali ne znam da li je ovo niska vrijednost i da li zaista trebam biti zabrinuta? Kazu da vrijednost nije bitna nego da je bitno da se pravilno dupla, ali nekako mi se ovo cini nisko,  da li je mozda netko imao slicno iskustvo?

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    rona

    Pozdrav žene,
    Za vrijeme rada na bebi koristila sam ovulacijske trakice i time mi je ustanovljeno da je ovulacija kasnila jedno 5,6 dana, nakon toga je test na trudnocu bio pozitivan sve super. Zadnji ciklus mi je bio 29.01 i po tome mi ispada da sam jucer usla u 7.tjedan, tj. Jucer mi je bilo 6+0 tjedana. Vadila sam betu i bila je 4399. Svakako cu ici ponovno sutra ali ne znam da li je ovo niska vrijednost i da li zaista trebam biti zabrinuta? Kazu da vrijednost nije bitna nego da je bitno da se pravilno dupla, ali nekako mi se ovo cini nisko, da li je mozda netko imao slicno iskustvo?


    A koliko ste puta vadili betu do sad  jer jedan rezultat nije mjerodavan kad je beta veca vise se ne dupla pravilno

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    Sama vrijednost bete za 6 tj je ok … a inace se dupla svaka 2 dana napocetku 

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • rona

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Mareeeee3112

    Sama vrijednost bete za 6 tj je ok … a inace se dupla svaka 2 dana napocetku


    Jednom samo, sutra opet idem. Ali to me brinulo, nekako sam imala dojam da je to preniska vrijednost za 6 tjedana. Hvala puno na odgovoru

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.