Beta hcg vrijednosti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    stellica

    Cure, pomoc mi treba.

    naime, situacija je sljedeca.
    Imam PCOS, planiranje trudnoće je u tijeku uz propisani metformin zbog ovulacija. zadnja 2 mjeseca nisam imala menstruaciju da bi prije par dana posla kod ginekologa koji je na ultrazvuku vidio gestacijsku vrecicu nekih 6mm i odmah me poslao sa izvadim betu. Beta je negativna, rekli su mi da je moguce posto nisam 2 mjeseca dobivala stvorila se neka nakupina i dali su mi duphaston. Jeli netko ima slicnu situaciju? Strah me da nije mozda do neke greske doslo pa da ne bi sama sebi nastetila.
    U 3mjesecu mi je bio zadnji ciklus


    Ako je beta negativna, trudnoca nije sigurno…uradi kako ti je receno od duphastona ce stici M…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • stellica

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    SAYURI

    stellica

    Cure, pomoc mi treba.

    naime, situacija je sljedeca.
    Imam PCOS, planiranje trudnoće je u tijeku uz propisani metformin zbog ovulacija. zadnja 2 mjeseca nisam imala menstruaciju da bi prije par dana posla kod ginekologa koji je na ultrazvuku vidio gestacijsku vrecicu nekih 6mm i odmah me poslao sa izvadim betu. Beta je negativna, rekli su mi da je moguce posto nisam 2 mjeseca dobivala stvorila se neka nakupina i dali su mi duphaston. Jeli netko ima slicnu situaciju? Strah me da nije mozda do neke greske doslo pa da ne bi sama sebi nastetila.
    U 3mjesecu mi je bio zadnji ciklus

    Ako je beta negativna, trudnoca nije sigurno…uradi kako ti je receno od duphastona ce stici M…


    Hvala❤🤍

  • supuk_lejlaa

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Zdravo dame trebala bi mi jedna pomoc posto sam nova u svemu tome. Uradila sam beta hcg i u nalazu pise sljedece Beta - hCG 1899,37 mlU/mL - pozitivan a ZM je bila 28.04. a trebala sam dobiti 28.05. bila sam prosle sedmice i na UZV prgledu gdje se jos nista nije vidjelo jer je rana trudnoca u pitanju i sljedeci termin imam 13.06.

    Please help malo sam zbunjena.

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    supuk_lejlaa

    Zdravo dame trebala bi mi jedna pomoc posto sam nova u svemu tome. Uradila sam beta hcg i u nalazu pise sljedece Beta - hCG 1899,37 mlU/mL - pozitivan a ZM je bila 28.04. a trebala sam dobiti 28.05. bila sam prosle sedmice i na UZV prgledu gdje se jos nista nije vidjelo jer je rana trudnoca u pitanju i sljedeci termin imam 13.06.

    Please help malo sam zbunjena.


    Prije svega cestitke🥳
    Tek se kao nesto moze vidjeti, gestacijski mjesak kada je beta Hcg preko 1000-1500 otprilike…a posto si ti isla prosle sedmice, Beta jos nije tada presla tu vrijednost, zato se nista ne vidi, jer je stvarno rano. To je jos sve tako malo da ga UZV ne moze jos uhvatiti. Strpi se, na sljedecem pregledu ce vec biti sve vidljivo, a mozda i srce cujes…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • supuk_lejlaa

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Jao hvala ti stvarno mi je trebalo da mi neko kaze da je to oke i da nemam brige. Isto mi je i doktorica rekla da ce se na iducem pregledu vidjeti konkretnije ali su me brojke malo zbunjivale jer je prvi put da radim betu i onda mi se nekako cinilo kao da je niska haha mozda samo trip u mojoj glavi ali neka i bolje sto je samo trip. Po nekoj racunici i prema toj vrijednosti negdje sam izmedju 5-6 sedmica ako se ne varam. 

  • supuk_lejlaa

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    SAYURI

    supuk_lejlaa

    Zdravo dame trebala bi mi jedna pomoc posto sam nova u svemu tome. Uradila sam beta hcg i u nalazu pise sljedece Beta - hCG 1899,37 mlU/mL - pozitivan a ZM je bila 28.04. a trebala sam dobiti 28.05. bila sam prosle sedmice i na UZV prgledu gdje se jos nista nije vidjelo jer je rana trudnoca u pitanju i sljedeci termin imam 13.06.

    Please help malo sam zbunjena.

    Prije svega cestitke🥳
    Tek se kao nesto moze vidjeti, gestacijski mjesak kada je beta Hcg preko 1000-1500 otprilike…a posto si ti isla prosle sedmice, Beta jos nije tada presla tu vrijednost, zato se nista ne vidi, jer je stvarno rano. To je jos sve tako malo da ga UZV ne moze jos uhvatiti. Strpi se, na sljedecem pregledu ce vec biti sve vidljivo, a mozda i srce cujes…


    Jao hvala ti stvarno mi je trebalo da mi neko kaze da je to oke i da nemam brige. Isto mi je i doktorica rekla da ce se na iducem pregledu vidjeti konkretnije ali su me brojke malo zbunjivale jer je prvi put da radim betu i onda mi se nekako cinilo kao da je niska haha mozda samo trip u mojoj glavi ali neka i bolje sto je samo trip. Po nekoj racunici i prema toj vrijednosti negdje sam izmedju 5-6 sedmica ako se ne varam.

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    supuk_lejlaa

    SAYURI

    supuk_lejlaa

    Zdravo dame trebala bi mi jedna pomoc posto sam nova u svemu tome. Uradila sam beta hcg i u nalazu pise sljedece Beta - hCG 1899,37 mlU/mL - pozitivan a ZM je bila 28.04. a trebala sam dobiti 28.05. bila sam prosle sedmice i na UZV prgledu gdje se jos nista nije vidjelo jer je rana trudnoca u pitanju i sljedeci termin imam 13.06.

    Please help malo sam zbunjena.

    Prije svega cestitke🥳
    Tek se kao nesto moze vidjeti, gestacijski mjesak kada je beta Hcg preko 1000-1500 otprilike…a posto si ti isla prosle sedmice, Beta jos nije tada presla tu vrijednost, zato se nista ne vidi, jer je stvarno rano. To je jos sve tako malo da ga UZV ne moze jos uhvatiti. Strpi se, na sljedecem pregledu ce vec biti sve vidljivo, a mozda i srce cujes…

    Jao hvala ti stvarno mi je trebalo da mi neko kaze da je to oke i da nemam brige. Isto mi je i doktorica rekla da ce se na iducem pregledu vidjeti konkretnije ali su me brojke malo zbunjivale jer je prvi put da radim betu i onda mi se nekako cinilo kao da je niska haha mozda samo trip u mojoj glavi ali neka i bolje sto je samo trip. Po nekoj racunici i prema toj vrijednosti negdje sam izmedju 5-6 sedmica ako se ne varam.


    Nemoj to tako gledati, vrijednost bete u 5 tjednu moze biti 1000 a moze i 500…i oboje je ok. Trudnoca se racuna od prvog dana zadnje menstruaciie, kad ti je bila zadnja M? S obzirom da se nije nista vidjelo, tu si negdje iznedju 4 i 5 tjedna..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Sad vidim 28.04… da , kad si otisla na pregled bila si 4 tjedna, a sada si 5+.. u sestom si tjednu ali nisi trudna 6 tjedana, da ne brkas to….uglavnom sve se slaze,.opusti se i Uzivaj…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • supuk_lejlaa

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    SAYURI

    Sad vidim 28.04… da , kad si otisla na pregled bila si 4 tjedna, a sada si 5+.. u sestom si tjednu ali nisi trudna 6 tjedana, da ne brkas to….uglavnom sve se slaze,.opusti se i Uzivaj…


    da daa skontala sam i ja sam tako izracunala, definitivno cu uzivati hehe i puno mi je lakse hvala jos jednom. 

  • Nikkii

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Trebam pomoc… 39. dan ciklusa je. Ne znam kad je bila ovulacija a ovo su rezultati bete… Clear blue jucer pozitivan bio 
    https://ibb.co/mT4mQGh [ibb.co]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.