Beta hcg vrijednosti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • amina_a

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Meni su zadnja dva bila na 31 dan 
    Prva trudnoca nisam upucena tako da sam zabrinuta hvala vam na odgovoru nadam se da ce sve biti uredu ❤️❤️

  • amina_a

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Hvala ti na podrsci javim sutra sta bude nadam se najboljem 😊

  • amina_a

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Draga da ti javim radila sam danas betu nazalost nije se uduplala isla sam u bolnicu i nadaju se spontanom ☹️

  • amina_a

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Poslije dvije godine sreca dosla al nije dugo trajala psihicki slomljena al u svemu ima nesto bolje doce i to aBda da se ovo zavrsi samo kako treba 😃

  • amina_a

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Naj gore je cekati a nista se ne desava ne znas na cemu si slusaj ovog slusaj onog 
    Nadam se da ce se dobro zavrsiti ovako cekas samo

  • amina_a

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Draga danas sam ponovo bila na uz pojavio se gestraciski mjesak 5 mm u lijevom rogu nije tacno gdje treba biti da li je prekasno za to jel se nekom desavalo. 

  • Leonie

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Drage žene, da li tko ima slično iskustvo? VISOKA BETA HCG NA PIČETKU TRUDNOĆE.
    Posljednja menstruacuja bila mi je 25.1.2022. Pošto mi je kasnila i nije došla na vrijeme 25.2.2022.  Napravim test i pozitivna odmah 2 tamne crte.  Naručim se kod ginekologinje i ona mi da termin tek 8.3.2022.g.  To mi je bilo dugo za čekati. Odem u Synlab napravim betu 28.2.2022.g kad ono čak 10977,1. Sestra mi kaže to je previsoko zovi odmah ginekologonju, i dobihem termin danas 1 3.2022.  na uzv potvrdi trudnoću, vizi se gestacijska vrećica sa začetkom žuma. Ginekologinja kaže odgovara 5.tj. Danas je 5+0.  Ne komentira visoku betu. Samo kaže vanmaternicna nije. Sutra ponovite betu u Vonogradskoj da vidimo kolika će tamo biti. 
    Drage moje bojim se da bije molarna ili nešto dr.? Idući uzv mi je 8 3.2022. DA LI JE NETKO IMAO SLIČNO ISKUSTVO DA JE BETA BILA PREVISOKA NA POČETKU TRUDNOĆE A SVE NA KRAJU BILO OK? U STRAHU SAM. MOLIM BRZI ODGOVOR. 🙏 Hvala

  • Leonie

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Kejsy  ❄️ ☃️

    Leonie

    Drage žene, da li tko ima slično iskustvo? VISOKA BETA HCG NA PIČETKU TRUDNOĆE.
    Posljednja menstruacuja bila mi je 25.1.2022. Pošto mi je kasnila i nije došla na vrijeme 25.2.2022. Napravim test i pozitivna odmah 2 tamne crte. Naručim se kod ginekologinje i ona mi da termin tek 8.3.2022.g. To mi je bilo dugo za čekati. Odem u Synlab napravim betu 28.2.2022.g kad ono čak 10977,1. Sestra mi kaže to je previsoko zovi odmah ginekologonju, i dobihem termin danas 1 3.2022. na uzv potvrdi trudnoću, vizi se gestacijska vrećica sa začetkom žuma. Ginekologinja kaže odgovara 5.tj. Danas je 5+0. Ne komentira visoku betu. Samo kaže vanmaternicna nije. Sutra ponovite betu u Vonogradskoj da vidimo kolika će tamo biti.
    Drage moje bojim se da bije molarna ili nešto dr.? Idući uzv mi je 8 3.2022. DA LI JE NETKO IMAO SLIČNO ISKUSTVO DA JE BETA BILA PREVISOKA NA POČETKU TRUDNOĆE A SVE NA KRAJU BILO OK? U STRAHU SAM. MOLIM BRZI ODGOVOR. 🙏 Hvala

    Pa moze biti da je greska do laba. Najbitnije je da te prate, nemoj da se nerviras, mozda je sve sasvim ok. Mozda je viseplodna trudnoca.. pa da se sad nije vidjelo dobro, mozda se bude moglo vidjeti uskoro ono za dan -dva.. ko zna.. Nemoj odmah da misilis najcrne. Sta god bilo bitno da si uradila betu i da se odmah prati. Sretno i javi kakva je beta.


    Draga Kejsy, 
    evo stigao mi nalaz bete iz Vinogradske i beta danas  je : 23315,7 .
    Danas mi je 5+1. Hajdemo reći da beta  se od prekjučer pravilno poduplala ali problem je što mi jučer na uzv viđena samo gv sa početkom žum. i dr rekla da to odgovara 5+0. 
    Što bi ovo moglo biti? Da li unatoč visokoj beti može dobro završiti?  😥 Iduću uzv mi je 8.3.2022. Izludit ću dotad od brige. Od iszalih simptoma imam samo pospanost, mucnine ujutro, i tu i tamo mi se zavrti od tlaka…

  • Avatar lady_dii

    lady_dii

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima  na koji način toliko često možete vaditi betu HCG? Svaki put Vam uputnicu da ginekolog ili plaćate privatno? Znate li koja je cijena ako se vadi bez uputnice ali u Domu zdravlja, tj ne kod privatnika. Ginekolog mi radi tek popodne a ja bi išla što prije izvaditi betu.

    👸30 🤴30
    ❤️ 1/22 dobili koronu
    ❤️ 3/22 prvi ➕ ali biokemijska 🙄
    ❤️ 4/22 nove akcije🤞 👣
    ❤️ 21.5. pozitivan test
    ❤️ 14.6. čuje se srčeko 😊
    ❤️ 24.6. dva srčeka 🤗❤️

  • Avatar natalie19

    natalie19

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Lady ja sam vadila betu privatno i cijene su izmedu 120-140 kuna. 😁

    👩🏼30 👱🏻‍♂️33
    16.11.2021; 20.1.2022 ➕❤️
    11/21; 01/22 biokem.t.
    9.4.2022 ➕❤️
    13.4.2022 beta 2192 🥰
    19.4.2022 beta 13318🥰

    28.4.2022 srčeko se čuje ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.