Beta hcg vrijednosti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Saphire

    Saphire

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Bachata

    Kejsy

    Bachata

    Evo javljam da sam ponovno vadila betu i raste po pravilu. Ponovno je vadim 5.1 i onda 7.1.ako na ultrazvuku bude sve ok daje mi trudničku. Ali sad sam se malo prepala jer vidim da nekima ne bude ništa u gestacijskoj, to valjda znači da je onda vanmaterična trudnoća u pitanju ali predpostavljam da tada beta me raste kako treba, ili previše ili premalo ili sam u krivu?

    Meni zadnji put je vidila gestacijsku ali ne plod jer je bilo rano tipa 5t pa mi je rekla da zato izvadim još 2x betu i dođem 7.1.opet na ultrazvuk. Može li mišljenje?
    Pa kolika ti je beta? Pati ako je mala trudnoca nekad je dobro da s euopste gestacijska vidi. I da kod molarne i vanmatericne nema sanse da se beta pravilno dupla ( ni blizu pravilnog) to je bassss odstupanje. Kod vanmatericne se premalo dupla, u stvri inace bude jako niska od samog starta,a od molarne od samog pocetka su jako visoke vrednosti hcg-a. Znaci nema zabune ako se malo manje dupla ili malo vise dupla, ti je u glavnom sve ok, ali kod vanmatericne i molarne su bas velike i vidljive razlike

    Beta mi je zadnji četv mislim bila 112,2 a jutros 4095,8. Ali na ultrazvuk mi je rekla da se vidi gestacijska vrećica 7mm al ne vidi plod pa je rekla da je vjerojatno mala trudnoća da još 2x izvadim betu i za tjedan dana ultrazvuk ponovno. Danas sam betu vadila još 5.1 i onda 7.1.ultrazvuk.


    Rana trudnoca je jos pa se ne vidi. Tako je i meni danas bilo sa 5+1 i narucila me za 2 tjedna opet kada bi se trebao vidjeti plod.

  • Avatar Saphire

    Saphire

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Ivona23

    Pozdrav,nova sam ovdje i nadam se da će mi netko moći dati neke riječi utjehe.
    Naime nakon 5 dana kašnjenja menge pojavio se jedva vidljivi plusić,to je bilo 19.12.2021. Nakon toga sam imala smeđe iscjetke ali nisam imala bolova pa nisam isla ginekologici. 27.12.2021. pojavila se roskasta boja i tad sam nazvala ginićku,pregledala me ali ništa nije vidjela osim žutog tijela i zadebljane maternice. Poslala me 28.12.vadit betu koja je bila 659 te sam 30.12.ponovo vadila ali sad je 740i nesto (nisam zapamtila) ,ali sam malo prokrvarila danas i pregledala me i sad vidi GV što se prije nije vidjelo. Dala mi je tablete i da mirujem,te 10.1.me naručila ponovo da vidimo što će biti.
    Mene zanimaju kakva su vaša iskustva s ovime i dali se to netkome jos događalo i dali je sve bilo oke??


    Mislim da to nije u redu jer bi se beta trebala duplati, ako se ne dupla znaci da trudnoca ne napreduje kako spada osim ako su u laboratoriju pogrijesili. Nadam se da ce ipak biti sve u redu i da su pogrijesili u laboratoriju🙏

  • Avatar Bachata

    Bachata

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Saphire

    Bachata

    Kejsy

    Bachata

    Evo javljam da sam ponovno vadila betu i raste po pravilu. Ponovno je vadim 5.1 i onda 7.1.ako na ultrazvuku bude sve ok daje mi trudničku. Ali sad sam se malo prepala jer vidim da nekima ne bude ništa u gestacijskoj, to valjda znači da je onda vanmaterična trudnoća u pitanju ali predpostavljam da tada beta me raste kako treba, ili previše ili premalo ili sam u krivu?

    Meni zadnji put je vidila gestacijsku ali ne plod jer je bilo rano tipa 5t pa mi je rekla da zato izvadim još 2x betu i dođem 7.1.opet na ultrazvuk. Može li mišljenje?
    Pa kolika ti je beta? Pati ako je mala trudnoca nekad je dobro da s euopste gestacijska vidi. I da kod molarne i vanmatericne nema sanse da se beta pravilno dupla ( ni blizu pravilnog) to je bassss odstupanje. Kod vanmatericne se premalo dupla, u stvri inace bude jako niska od samog starta,a od molarne od samog pocetka su jako visoke vrednosti hcg-a. Znaci nema zabune ako se malo manje dupla ili malo vise dupla, ti je u glavnom sve ok, ali kod vanmatericne i molarne su bas velike i vidljive razlike

    Beta mi je zadnji četv mislim bila 112,2 a jutros 4095,8. Ali na ultrazvuk mi je rekla da se vidi gestacijska vrećica 7mm al ne vidi plod pa je rekla da je vjerojatno mala trudnoća da još 2x izvadim betu i za tjedan dana ultrazvuk ponovno. Danas sam betu vadila još 5.1 i onda 7.1.ultrazvuk.

    Rana trudnoca je jos pa se ne vidi. Tako je i meni danas bilo sa 5+1 i narucila me za 2 tjedna opet kada bi se trebao vidjeti plod.


    Ajde nadam se da će nam vidit bebača malog na idućem ultrazvuku 😉😊

    👩‍❤️‍👨33g.,mm 35g.😍
    1 Spontani 5. /2020. 😔
    Eutirox - 1tabl od 50mg dnevno
    Andol 100-1tabl dnevno( 3 mutirajuća gena) folacin 400- 1 tabl dnevno
    Beta ➕ 20.12.2021.g.🤩🙏😇
    Trudnoća termin- 08.08.2022.g.😇🙏👶

  • Avatar Ivona23

    Ivona23

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Saphire

    Ivona23

    Pozdrav,nova sam ovdje i nadam se da će mi netko moći dati neke riječi utjehe.
    Naime nakon 5 dana kašnjenja menge pojavio se jedva vidljivi plusić,to je bilo 19.12.2021. Nakon toga sam imala smeđe iscjetke ali nisam imala bolova pa nisam isla ginekologici. 27.12.2021. pojavila se roskasta boja i tad sam nazvala ginićku,pregledala me ali ništa nije vidjela osim žutog tijela i zadebljane maternice. Poslala me 28.12.vadit betu koja je bila 659 te sam 30.12.ponovo vadila ali sad je 740i nesto (nisam zapamtila) ,ali sam malo prokrvarila danas i pregledala me i sad vidi GV što se prije nije vidjelo. Dala mi je tablete i da mirujem,te 10.1.me naručila ponovo da vidimo što će biti.
    Mene zanimaju kakva su vaša iskustva s ovime i dali se to netkome jos događalo i dali je sve bilo oke??

    Mislim da to nije u redu jer bi se beta trebala duplati, ako se ne dupla znaci da trudnoca ne napreduje kako spada osim ako su u laboratoriju pogrijesili. Nadam se da ce ipak biti sve u redu i da su pogrijesili u laboratoriju🙏


    Tome se nadam i ja..nista drugo ne preostaje osim cekanja..hvala na odogovoru😊

  • Avatar Saphire

    Saphire

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Bachata

    Saphire

    Bachata

    Kejsy

    Bachata

    Evo javljam da sam ponovno vadila betu i raste po pravilu. Ponovno je vadim 5.1 i onda 7.1.ako na ultrazvuku bude sve ok daje mi trudničku. Ali sad sam se malo prepala jer vidim da nekima ne bude ništa u gestacijskoj, to valjda znači da je onda vanmaterična trudnoća u pitanju ali predpostavljam da tada beta me raste kako treba, ili previše ili premalo ili sam u krivu?

    Meni zadnji put je vidila gestacijsku ali ne plod jer je bilo rano tipa 5t pa mi je rekla da zato izvadim još 2x betu i dođem 7.1.opet na ultrazvuk. Može li mišljenje?
    Pa kolika ti je beta? Pati ako je mala trudnoca nekad je dobro da s euopste gestacijska vidi. I da kod molarne i vanmatericne nema sanse da se beta pravilno dupla ( ni blizu pravilnog) to je bassss odstupanje. Kod vanmatericne se premalo dupla, u stvri inace bude jako niska od samog starta,a od molarne od samog pocetka su jako visoke vrednosti hcg-a. Znaci nema zabune ako se malo manje dupla ili malo vise dupla, ti je u glavnom sve ok, ali kod vanmatericne i molarne su bas velike i vidljive razlike

    Beta mi je zadnji četv mislim bila 112,2 a jutros 4095,8. Ali na ultrazvuk mi je rekla da se vidi gestacijska vrećica 7mm al ne vidi plod pa je rekla da je vjerojatno mala trudnoća da još 2x izvadim betu i za tjedan dana ultrazvuk ponovno. Danas sam betu vadila još 5.1 i onda 7.1.ultrazvuk.

    Rana trudnoca je jos pa se ne vidi. Tako je i meni danas bilo sa 5+1 i narucila me za 2 tjedna opet kada bi se trebao vidjeti plod.

    Ajde nadam se da će nam vidit bebača malog na idućem ultrazvuku 😉😊


    Drzim nam fige🤞😃

  • IvKa

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Ciao cure, ima li koja da je vadila betu 15 dpo i kolika je bila?

    Pokusavamo od 9/2019
    1/2020 ureaplazma
    4/2021 histeroskopija polipa
    8/2021 trudnoca
    9/2021 missed ab.

  • Ana777

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Na ultrazvuku je vidljiva jedna gestacijska vrecica, prva beta je bila 1731 a za 72 sata 5356, da li je to normalan porast ili je previsoka beta? 

  • Ana777

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Super, hvala ti na odgovoru 🥰

  • amina_a

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Zdravo ciklus sam imala 20.12.2021. medzutim test je bio pozitivan ginekologu sam otisla rekao je da je rano i da se ne vidi da uradim betu hcg koja je bila 114.98 za 48 sati 267.85 poslje mi je receno da za 7 dana ce se vidjet opet sam otisla nista se nije vidjelo a da je 6 sedmica i da se mora vidjet betu sam opet radils i bila je 1041 cekam sada za drugi nalaz sumnjaju na vanmatericnu trudnocu .jel neko imao nesto slicno tome 
    Hvala .☹️

  • amina_a

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Jucer sam poslana na vaginalni uz gdje se nista nije vidjelo poslje toga sam uradila betu gdje je 1041 sutra treba da je ponovim .
    Menz inace traje 5  dana ponekad na isti datum inace uvijek bude prije ili kasnije nekoliko dana 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.