Beta hcg vrijednosti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar natalie19

    natalie19

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu


    Slažem se, nije neka razlika u cijeni, a pouzdanije je 😁 dobijes tocne brojke i mozes usporediti, ovo je samo nagadanje s testovima a jeje visa ili nije.

    👩🏼30 👱🏻‍♂️33
    16.11.2021; 20.1.2022 ➕❤️
    11/21; 01/22 biokem.t.
    9.4.2022 ➕❤️
    13.4.2022 beta 2192 🥰
    19.4.2022 beta 13318🥰

    28.4.2022 srčeko se čuje ❤️

  • Avatar lady_dii

    lady_dii

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Došli su mi rezultati bete, a s obzirom da sam ju prvi puta vadila, ako mi može netko više reći šta znači sljedeću rezultat
    (s)beta hcg            
    rezultat  28.0 H  IU/L         
    ref.interval  < 6.0          
    opaska EIA Siemens

    Da li je u pitanju trudnoća, prekjučer mi je bio dan očekivane M 

    Hvala 

    👸30 🤴30
    ❤️ 1/22 dobili koronu
    ❤️ 3/22 prvi ➕ ali biokemijska 🙄
    ❤️ 4/22 nove akcije🤞 👣
    ❤️ 21.5. pozitivan test
    ❤️ 14.6. čuje se srčeko 😊
    ❤️ 24.6. dva srčeka 🤗❤️

  • riaaaa11

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav..:ovako, zadnja menstruacija bila 11.2, odnosi bili 24 i 25.2 kada po kalendaru pada i dan ovulacije… danas 4.3 vadila betu ( znam da je rano) ☺️, iznosi < 1.2 , mjesečnica treba doći za tjedan dana 11.3…dal još ima nade za +?☺️  I kada bi opet mogla ponovit betu il kućni test sto ranije? 

  • Leonie

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    VISOKA BETA HCG NA POČETKU TRUDNOĆE
    Draga Kejsy rekla si da ti javim pa evo, jučer 4 3.2022.  opet vadila betu i iznosi 36088,2 a 2 dana prije bila je 23315,7, znači nije se pravilno poduplala.  Jučer mi je bilo 5+3 tt. 
    Javila sam nalaz jednoj med.sestri koja radi u priv.ginekol.ord.  i ona kaže da je to ok da je znacajno narasla beta i da sam par sati kasnije dosla da bi bila dupla itd… da secoravilno dupla svaka 2 i po dana.bAko se sjecas pri prvoj beti od 10977 kad sam bila 4 tj i nest trufna vidjela se gv sa pocetkom zumanjcane. Sad ne znam imam li razlog za brigu jer se pravilno nije veta poduplala. Iduću uzv mi je utorak 8 3.2022. Dotad cu izludit od brige hoce li se embrio vidjet?! Molim da ni se netko sa sličnim iskustvom javi i javi ishod.

  • Avatar bejbe2018

    bejbe2018

    Broj poruka: 570

    Prijavi adminu

    lady_dii

    Došli su mi rezultati bete, a s obzirom da sam ju prvi puta vadila, ako mi može netko više reći šta znači sljedeću rezultat
    (s)beta hcg    
    rezultat28.0 H IU/L    
    ref.interval &lt;6.0    
    opaska EIA Siemens

    Da li je u pitanju trudnoća, prekjučer mi je bio dan očekivane M

    Hvala


    Pozdrav, evo stalno gledam kako ću se javiti, ugl. Beta je pozitivna, Vama je interval od 6 pa dalje.
    A za vrijednost vidite s doktorom, jel ok za taj dan c. Ili ćete samo morati čekati da se udupla

    🙋‍♀️35
    🙎‍♂️35
    - KBC Split
    - poliklinika Šparac
    -Pfc Prag
    3 IVF stimulirana❌ Beta 0.2
    1 u prirodnom ciklusu❌ bez oplodnje
    Pfc Prag
    12/22: 9 opl. ,nema nijedne blastice za PGD
    06/23 transfer 4 .dan
    3.7. beta 1535
    27.02. 24. Stigao mali miš

  • Leonie

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu


    @Kesy hvala ti za iscrpne odgovore i podršku, to mi je baš značilo. ❣ Bila sam danas na uzv i evo da ti kažem da se unatoč previsokoj beti  danas na 6+0  unutar GV vidio 1 embrionalni odjek i maleno srce je kucalo ❤ 🥰… Ginekologinja mi je rekla da više ne vadim betu da me ne zbunjuje.
     Idući uzv mi je 22.3. i nadam se da će i dalje kucati to malo ❤. Rekla je dr.  da sve odg. početku 6 tj. Mislim da je rekla da je oko 5 mm embrij.  Tlak mi je uz trudn. tablete za tlak ok. Pijem i folnu. Inače sam jako  visokorizična trudnica. Zadnju trudnoću sam imala preeklampsiju, hedva preživila, drugi carski, rodila palčića u 6.mj. trudnoće.  Tako da će mi puno sreće i molitvi trebati da ovo sve izguram i preživim. 🙏

  • Samannta

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Bok, 
    Imam pitanje, imala sam AIH 28.2 i 12.3 sam napravila test i bio je pozzz… vadila sam betu 15.3 i bila je 101 i zvadila sam 17.3 ( danas) i 187 je, dr kazu da je malo manja te mi rekli da ponovim u ponedjeljam, mene zanima dal je koja zena imala takav rast a da je sve bilo uredu i dali vi smatrate da je beta ok? Inace mi je danas 17 dan od ovulacije. 
    Hvala vam puno na odg

  • Samannta

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Kejsy  ❄️ ☃️

    Samannta

    Bok,
    Imam pitanje, imala sam AIH 28.2 i 12.3 sam napravila test i bio je pozzz… vadila sam betu 15.3 i bila je 101 i zvadila sam 17.3 ( danas) i 187 je, dr kazu da je malo manja te mi rekli da ponovim u ponedjeljam, mene zanima dal je koja zena imala takav rast a da je sve bilo uredu i dali vi smatrate da je beta ok? Inace mi je danas 17 dan od ovulacije.
    Hvala vam puno na odg
    Pa manja jeste, ali samo ponovi, mozda je tebi ovo normalno duplanje, nekom se dupla svaka 2 dana nekom svaka 3 dana. Tako da tesko je reci. Kad ponovo uradis betu budes znala vise. Sretno i zelim ti da sve bude u najboljem redu. Pa na 17 DPO je od prilike koliko mogu da se sjetim oko 160 mislim da je neka prosjeca vjrednost HCG - a


    Da gledala sam, kao prosjecna vrijednost je kao 135, al nezz malo me brine pa zato pitam a mozda je to za mene bormalno al reko idem pitat da se bar malo umirim. 
    Hvala 

  • Samannta

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Kejsy  ❄️ ☃️

    Samannta

    Kejsy ❄️ ☃️

    Samannta

    Bok,
    Imam pitanje, imala sam AIH 28.2 i 12.3 sam napravila test i bio je pozzz… vadila sam betu 15.3 i bila je 101 i zvadila sam 17.3 ( danas) i 187 je, dr kazu da je malo manja te mi rekli da ponovim u ponedjeljam, mene zanima dal je koja zena imala takav rast a da je sve bilo uredu i dali vi smatrate da je beta ok? Inace mi je danas 17 dan od ovulacije.
    Hvala vam puno na odg
    Pa manja jeste, ali samo ponovi, mozda je tebi ovo normalno duplanje, nekom se dupla svaka 2 dana nekom svaka 3 dana. Tako da tesko je reci. Kad ponovo uradis betu budes znala vise. Sretno i zelim ti da sve bude u najboljem redu. Pa na 17 DPO je od prilike koliko mogu da se sjetim oko 160 mislim da je neka prosjeca vjrednost HCG - a

    Da gledala sam, kao prosjecna vrijednost je kao 135, al nezz malo me brine pa zato pitam a mozda je to za mene bormalno al reko idem pitat da se bar malo umirim.
    Hvala
    Nemoj puno da se brines, znaju biti bas velike razlike od zene do zene, a i taj rast u bas ranoj trudnoci moze malo biti drugaciji pa se kasnije ustabiliti ili se jednostavno nastaviti isto duplati. Bitno da ti nemas nekih jakih i ostrih bolova i da ne krvaris. Javi kad uradis betu ponovo i sretno


    Moze , hvala vam puno… smirila sam se malo, bas su me bili u klinici uplasili. Hvala i javim vam 😘

  • Samannta

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Samannta

    Kejsy ❄️ ☃️

    Samannta

    Kejsy ❄️ ☃️

    Samannta

    Bok,
    Imam pitanje, imala sam AIH 28.2 i 12.3 sam napravila test i bio je pozzz… vadila sam betu 15.3 i bila je 101 i zvadila sam 17.3 ( danas) i 187 je, dr kazu da je malo manja te mi rekli da ponovim u ponedjeljam, mene zanima dal je koja zena imala takav rast a da je sve bilo uredu i dali vi smatrate da je beta ok? Inace mi je danas 17 dan od ovulacije.
    Hvala vam puno na odg
    Pa manja jeste, ali samo ponovi, mozda je tebi ovo normalno duplanje, nekom se dupla svaka 2 dana nekom svaka 3 dana. Tako da tesko je reci. Kad ponovo uradis betu budes znala vise. Sretno i zelim ti da sve bude u najboljem redu. Pa na 17 DPO je od prilike koliko mogu da se sjetim oko 160 mislim da je neka prosjeca vjrednost HCG - a

    Da gledala sam, kao prosjecna vrijednost je kao 135, al nezz malo me brine pa zato pitam a mozda je to za mene bormalno al reko idem pitat da se bar malo umirim.
    Hvala
    Nemoj puno da se brines, znaju biti bas velike razlike od zene do zene, a i taj rast u bas ranoj trudnoci moze malo biti drugaciji pa se kasnije ustabiliti ili se jednostavno nastaviti isto duplati. Bitno da ti nemas nekih jakih i ostrih bolova i da ne krvaris. Javi kad uradis betu ponovo i sretno

    Moze , hvala vam puno… smirila sam se malo, bas su me bili u klinici uplasili. Hvala i javim vam 😘


    Bok, evo javljam danasnja beta je 785 i raste i cini mi se ok.. sta mislite?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.