Bebe Proljeće 2020 🌼👶🏻🍼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Daisy30

    Daisy30

    Broj poruka: 148

    Prijavi adminu

    bejb2

    Sagi cestitaaam🥳🥳🥰 bome prava mrva!!😍
    Vidim da ste pisale kak su bebice jucer bile nervozne, i moj malac se pridruzuje toj grupi, cijeli dan se jucer nacicavao, kenjkao, na rukama nosio, pa opet malo cendrao i tak do 22h onda je zaspao i usred noci jos nesto malo.. danas je bolje, nadam se da ce tako i ostati..btw dal koristite neke posebne dude ili je svejedno? Moj hoce dudu, ali mu ju dajem samo dok se ide kupat jer stvarno ne voli kupanje..pa da ga smiri…ne zelim mu ovako davat da se ne navikne😅😂 pa mu radje dam cicu 200x dnevno, iako cu se vjerojatno uskoro predomislit i uvoditi dudu cesce🤣
    Primjetila sam da je moj malisa dobio lagani osip po guzovima, ima netko iskustva s cim mazati?
    Ljubim vas


    Moj je imao osip i sad se to skoro skroz povuklo. Prestala sam ga brisat vlaznim maramicama, cesce sam mu taj osipani dio guze mazala kremom i ostavila bi da se malo lufta prije stavljanja pelene.

    [lilypie.com]

  • Avatar mom3

    mom3

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    U pocetku sam i ja pazila sto jedem, ali isto vidim da to kod nje bas i ne utjece nesto. Sad vise ne pazim toliko i nista se nije promijenilo u odnosu dok sam bas pazila.

  • Avatar Fever

    Fever

    Broj poruka: 1084

    Prijavi adminu

    Ja sam izbacila mlijecno, vidim da mu je bolje, i ne jedem nista s paradajzom ni svjezi ni sos.
    I izbacila sam d3 kapi uvesti cu mu s mj dana kad malo crijeva sazriju. Pustila pedica oleovit ide 1-2 kapi pa ce bit lakse.
    Waya idu 7 kapi i ta dva dana kad sam mu ih dala ne znam kak smo izdrzali dan i noc od napinjanja i stenjanja.

    [lilypie.com]

    It’s a baby boy💙

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Mom je bilo jednako i kad mu nisam davala kapi pa onda nema smisla da mu ih ne dajem. 
    Malina - vidim da ti svom ne daješ uvijek one kapi protiv grčeva, a ja mu dajem 3 puta dnevno pa opet plačemo. Imam ih još samo za jednom, a u ljekarni ih više nemaju. Zvat će kad dobiju… 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Pupi30

    Broj poruka: 467

    Prijavi adminu

    Mislim postoje teorije da prehrana nema veze s grcevima i ako ih beba treba imati da ce ih imati.Ali ja sam tip koji voli napraviti sve sto je u mojoj moci da olaksam bebi pa radije ne jedem te stvari za svaki slucaj nego lupam kasnije glavom o zidm.Opet svaka je beba drugacija i nekima smeta neka hrana nekima ne…

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Vaki

    Mom je bilo jednako i kad mu nisam davala kapi pa onda nema smisla da mu ih ne dajem.
    Malina - vidim da ti svom ne daješ uvijek one kapi protiv grčeva, a ja mu dajem 3 puta dnevno pa opet plačemo. Imam ih još samo za jednom, a u ljekarni ih više nemaju. Zvat će kad dobiju…


    E bas sam muzu rekla da blazene kapi i ne do bog da ostanemo bez njih tako da cu ih vec sad opet kupiti za svaki slucaj. A pokusavam nekad ne dat ih misleci da ce brze proc, al samo se muci :/ 

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Pupi30

    Mislim postoje teorije da prehrana nema veze s grcevima i ako ih beba treba imati da ce ih imati.Ali ja sam tip koji voli napraviti sve sto je u mojoj moci da olaksam bebi pa radije ne jedem te stvari za svaki slucaj nego lupam kasnije glavom o zidm.Opet svaka je beba drugacija i nekima smeta neka hrana nekima ne…


    Slažem se s tobom..ali nama je svaki dan isti..jela ja ili ne 🤷 i onda dođu onih 5 dana kad nije bilo ni naznaka grčevima, a opet sam jela kao i inače.. 
    Nisam znala jedino da se kompoti moraju kuhati, ja jela normalno sirovo voće i to za zelenu salatu..svaki dan je jedem 🤦 probat ću i nju izbaciti.. 
    Kapi smo davali jedno vrijeme pa smo imali osjećaj da joj je sve gore od njih onda smo prestali.. samo biogaiu s vit d dajemo svaki dan.. 
    Nama je već dva i pol mj, pa se nadam da će brzo sve proći..jer ne znam koliko ću još moći izdržati ovaj tempo.. 
    Posebno poludim kad mi žena čija djeca nisu imala grčeve kaže da nek jedem sve normalno kao i inače i krene mi pametovati.. ja joj samo lijepo odgovorim nek bude sretna što joj djeca nisu imala grčeve, da nije morala to prolaziti.. 
    Jednostavno nisu sva djeca ista..neka su osjetljiva jače i što se može..valjda će i to proći.. 

  • Avatar Corinne

    Corinne

    Broj poruka: 306

    Prijavi adminu

    Bas sam to komentirala neki dan, da je ful cudno kako se u danasnje vrijeme (kad se sve zna i postoje istrazivanja o milijun stvari) ne zna sa 100% sigurnoscu koliko i da li uopce, prehrana mame utjece na dojeno mlijeko.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Corinne

    Bas sam to komentirala neki dan, da je ful cudno kako se u danasnje vrijeme (kad se sve zna i postoje istrazivanja o milijun stvari) ne zna sa 100% sigurnoscu koliko i da li uopce, prehrana mame utjece na dojeno mlijeko.


    Pa ja nekako mislim da ako se lijekovi i alkohol izlucuju, da je slicno sa hranom, nemam pojma😕

  • Avatar neverland

    neverland

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Pupi, slažem se s tobom. Napravit ću sve da joj olakšan..  Ali ovo što si navela da ne smijemo jesti je 99% moje prehrane. Iskreno ne znam ni što bih jela da ne jedem sve to. Od povrća do voća. Jedem sve, od krastavaca,paprike,paradajza, jagode, maline, borovnice, sljive…Jabuke tamanim još od bolnice, a mahune smo dobili još tamo za ručak .. i nije imala grceve do neki dan. I to ima 2 sata dnevno max. I to mi ju malo bude žao jer se pati dok se ne pokaka. Jedino sam mlijecno izbacila je vidim da ima te bubuljice po licu. Ali to samo privremeno. Mislim da ne bih imala ni upola ovoliko mlijeka da ne jedem ovo što jedem 😌 ispada da smijemo jesti samo kruh i vodu, a mlijeko bi trebalo samo teci. Ja bih radije ovako pa dokle ide pa ako ne ide preći na ad ili nešto…

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.