Bebe Proljeće 2020 🌼👶🏻🍼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Sagi - čestitam!

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Ma ja neznam, ali bit ce da sam i ja #nemajka jer jedem sve odreda. Njima jednostavno mora probava sazoriti i vecini nije od toga sto mi jedemo. Nekidan sam jela grah i ona je tad super bila i super kakala. A dan prije toga sve normalnije jela i u 7 je uvatilo vristanje. Tako da se meni cini da je to kakvi je njima dan, a ne sto mi jedemo. Jela sam i jagode i tresnje i u biti dosta toga sto kao treba izbjegavati pa nista drugacija nije bila taj dan. 
    Isto se napinje dok se pokaka i svaki put je dok jede, ali joj je puno lakse nego na pocetku, sto je jaca sve joj lakse ide.
    Obozavam je ujutro kad se razbudi pa se smjeska citavo vrijeme tad mi je najslađa 😍😍 
    Također se sve vise igra u baby gymu pa mogu napokon mesto i napraviti bez da je uspavam prvo 😊

  • Avatar Corinne

    Corinne

    Broj poruka: 306

    Prijavi adminu

    Htjela sam se sloziti s malinom da su nam bebe iste po pitanju zivotnog stila, a par stranica kasnije vidim da skoro sve imamo iste probleme, ne svaki dan i ne u isto vrijeme, ali su tu. Nama noc prosla super, a danas opet ista prica s cendranjem. 
    Sagi cestitam! 
    Idemo u nove pobjede sa novom temom! 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Ja bas pazim sto jedem, kontam ako bogac vec ima grceve onda ih necu jos pojacavati. Mi smo jucer izdrzali vecer bez svetih kapi, nervozirao je i malo se grcio al izdurali smo plac, primila ssm ga na kraju cvrsto, zabila cicu i tak je zaspao, ali to je taman bilo vec pred kraj poslije 22h. A po noci budenje skoro svaki sat, vec sam otupila. Ali cini mi se da konta da po noci nema razgovora, samo cica i nazad spavanje

  • Sancy3

    Broj poruka: 384

    Prijavi adminu

    Sad cu ispast glupa al neznam razliku između proljevaiful ful mekane stolice kakva njima kao treba bit,jel me moze ko prosvijetlit?😂😂😂i u slucaju proljeva sta davati?stolicu ima jednom dnevno i to bude takva…mislim da bi proljev ipak bio cesci?

  • Pupi30

    Broj poruka: 467

    Prijavi adminu

    Karla89

    Poz svim mamama!! ❤️
    Evo i mene nakon par dana.. opet su nam se vratili užasni grčevi..preko dana cendranje na najjače, ona faza kad se ne želi ni nositi, ni ležati, ni cicati, ni igrati se.. nespavanje preko dana, navečer opet problemi s uspavljivanjem, a po noći grčevi..izvijanje, stenjanje, cviljenje..ma kaos..kao zombi se osjećam 😣
    Nije mi jasno kako smo imali 5 dana i 4 noći bez grčeva..ona je bila drugo dijete, normalno zaspala, spavala skoro cijelu noć s jednom buđenjem..sad su nam opet na svakih sat i pol do dva..od toga je ja pola vremena moram držati uspravno jer ako je odmah spustim istog trena se krene izvijati 😔
    Ja stvarno više ne znam što da jedem..nešto moram jer ću inače mlijeko izgubiti ..
    Vidim da ste se dotakle svakakvih tema ovih dana..valjda sve imamo fazu kad nam je teško i pobjegle bi od svega..
    Ja se u tim trenucima prisjetim koliko smo je dugo čekali i što sam sve morala proći da ostanem trudna, pa mi je nekako lakše.. da nam se odmah primilo kad smo se prestali paziti dijete bi nam imalo skoro 4god.


    Ne znam jel te pedijatar savjetovao oko prehrane…uglavnim mahunarke nikako, kao ni citruse,maline,sumsko voce itd…zapravo od voca sirovo mozes bananu a jabuku krusku i tresnju u kompotu.Samo to….ananas ne,lubenicu ne… Pomidore ni pod razno,zelenu salatu takodjer,kupus,krumpir,paprika,krastavci to nista me smijes…i nista zacinjeno. Ja jedem sve bljutavo.
    .
    Ja jedem juhe i meso sa blitvom 😁 umjesto krumpira batat.

    Jos malo izdrzi,mislim da im se sa 3 mjeseca razvije probavni sustav pa polako uvodi te namirnice. I probaj Tiba kapi,mnogi se kunu u njih 🤷‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Sanja89

    Sad cu ispast glupa al neznam razliku između proljevaiful ful mekane stolice kakva njima kao treba bit,jel me moze ko prosvijetlit?😂😂😂i u slucaju proljeva sta davati?stolicu ima jednom dnevno i to bude takva…mislim da bi proljev ipak bio cesci?


    Pa njihova stolica je tekuća tako da je to normalno. Ni ja ne znam kako bi izgledalo da je proljev, vjerojatno kao što kažeš - bilo bi valjda češće. Hm? 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Pupi30

    Karla89

    Poz svim mamama!! ❤️
    Evo i mene nakon par dana.. opet su nam se vratili užasni grčevi..preko dana cendranje na najjače, ona faza kad se ne želi ni nositi, ni ležati, ni cicati, ni igrati se.. nespavanje preko dana, navečer opet problemi s uspavljivanjem, a po noći grčevi..izvijanje, stenjanje, cviljenje..ma kaos..kao zombi se osjećam 😣
    Nije mi jasno kako smo imali 5 dana i 4 noći bez grčeva..ona je bila drugo dijete, normalno zaspala, spavala skoro cijelu noć s jednom buđenjem..sad su nam opet na svakih sat i pol do dva..od toga je ja pola vremena moram držati uspravno jer ako je odmah spustim istog trena se krene izvijati 😔
    Ja stvarno više ne znam što da jedem..nešto moram jer ću inače mlijeko izgubiti ..
    Vidim da ste se dotakle svakakvih tema ovih dana..valjda sve imamo fazu kad nam je teško i pobjegle bi od svega..
    Ja se u tim trenucima prisjetim koliko smo je dugo čekali i što sam sve morala proći da ostanem trudna, pa mi je nekako lakše.. da nam se odmah primilo kad smo se prestali paziti dijete bi nam imalo skoro 4god.

    Ne znam jel te pedijatar savjetovao oko prehrane…uglavnim mahunarke nikako, kao ni citruse,maline,sumsko voce itd…zapravo od voca sirovo mozes bananu a jabuku krusku i tresnju u kompotu.Samo to….ananas ne,lubenicu ne… Pomidore ni pod razno,zelenu salatu takodjer,kupus,krumpir,paprika,krastavci to nista me smijes…i nista zacinjeno. Ja jedem sve bljutavo.
    .
    Ja jedem juhe i meso sa blitvom 😁 umjesto krumpira batat.

    Jos malo izdrzi,mislim da im se sa 3 mjeseca razvije probavni sustav pa polako uvodi te namirnice. I probaj Tiba kapi,mnogi se kunu u njih 🤷‍♀️


    Ja jedem samo juhu i kuhanu piletinu pa opet ima grozne grčeve. Pitam se kaj bi bilo da jedem i druge namirnice… 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar My baby

    My baby

    Broj poruka: 1155

    Prijavi adminu

    Ja ne pazim sta jedem zapravo sve jedem u normalnim kolicinama jedem sve osim kirikija i takvih stvari


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar My baby

    My baby

    Broj poruka: 1155

    Prijavi adminu

    I moja nema grceve,sa svom djecom nisam pazila sta jedem cak sam uvijek svojoj pedijatrici rekla da jedem sve,mislim da svatko od njih ima drugacije misljenje,a moja nema problema s grcevima.


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.